وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

ناظر بازی پدیده – سپیدرود: حق با علی کریمی است، او با من صحبت می‌کرد / بارها به «برادران» گفتم سمت سرمربی بازنده نرود

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – ناظر بازی پدیده – سپیدرود اعلام کرد که علی کریمی بعد از پایان بازی با او صحبت می‌کرد که در این حین رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی وارد بحث آنها شده است.

به گزارش سایت سپیدرود، حسین شمس در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، درباره اتفاقات رخ داده در پایان بازی پدیده – سپیدرود و درگیری مهدی برادران رئیس هیئت فوتبال استان خراسان رضوی با علی کریمی، اظهار داشت:

حق با کریمی است. بعد از پایان بازی، علی کریمی پیش من آمد و در حال صحبت با من بود. او می‌گفت مگر می‌شود تلویزیون یک جاهایی صحنه‌های آهسته را نشان ندهد. بعد از آن آقای برادران  آمدند و گفتند در کدام آیین‌نامه آمده که ما باید یک صحنه را تکرار کنیم یا نکنیم.

علی کریمی هم گفت که «من با شمس صحبت می‌کنم و کاری به شما ندارم». بعد از داستان‌هایی پیش آمد، اما بعداً که من پیگیر شدم، فهمیدم آشتی کردند و همه‌چیز به خوبی و خوشی تمام شده است.

وی افزود: کریمی ناراحت بود که چرا تلویزیون صحنه آهسته گل سپیدرود را نشان نمی‌دهد و من هم گفتم که «من که نمی‌توانم بگویم کدام صحنه را بازپخش کنند و کدام صحنه را بازبخش نکنند، اما بعد از بازی سی‌دی مسابقه را برای ما می‌آوردند، شما تشریف بیاور و هر جای فیلم را خواستی ببین»، بعد از آقای برادران هم آمد و گفت‌ این موضوع در کدام آیین‌نامه گفته شده است و بحثی میان دو طرف شد.

ناظر بازی پدیده – سپیدرود خاطرنشان کرد: من بارها به آقای برادران گفتم سراغ مربی که باخته و عصبانی است، نرود.

همیشه گفته‌ام که اجازه بدهید مربی که تیمش باخته به رختکن برود، آبی به دست و صورتش بزند، آرام شود و آن‌وقت شما ۳۰ سؤال از او بپرسید. فقط این را می‌توانم بگویم که علی کریمی با من صحبت می‌کرد.

بعد از بازی هم من همه اتفاقات را در گزارشم نوشتم و به فدراسیون فوتبال ارائه دادم.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.