وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نامه سرگشاده نادر دست نشان، سرمربي تيم نساجي مازندران براي هواداران اين تيم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – سرمربي تيم فوتبال نساجي مازندران با ارسال نامه اي سرگشاده به سايت مازندليگ از هواداران تيمش بابت حمايت هايشان تشكر كرد و بابت عدم صعود اين تيم به ليگ برتر از همه آنها عذرخواهي كرد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از مازندليگ، نادر دست نشان در اين نامه به صورت سربسته از سنگ اندازي عده اي قليل سخن گفت كه در طول فصل برخلاف منافع تيم نساجي گام بر مي داشتند.

متن نامه ارسالي نادر دست نشان بدين شرح است:

به نام خدا

با تقديم سلام و احترام محضر تماشاگران و هواداران واقعي و قهمي تيم نساجي مازندران

آنهائي كه چه در زمان بازيگري و چه در زمان مربيگري بنده با حمايت هاي سالم، واقعي و با تأثير مثبت خود مرا مورد لطف و عنايت خويش قرار داده اند.

همانگونه كه اغلب شما عزيزان بخصوص تماشاگران قديمي تيم نساجي مازندران مستحضريد، اينجانب نزديك به نيمي از عمر خود (بيش از25 سال) را در اين تيم گذرانده ام و از سخت ترين تا بهترين شرايط اين باشگاه از دهه شصت تا امروز را با مديران و مالكان مختلف تجربه كرده ام و به واقع نساجي را به مانند فرزندانم دوست دارم.

من هم مثل همه شما عزيزان آرزو دارم تيم محبوب مان به ليگ برتر صعود كند و از اينكه يك نيم فصل و نيم ديگر مرا تحمل نموده ايد و در بهترين و بدترين شرايط مان در كنار بنده و تيم محبوب تان بوده ايد از تك تك شما تشكر مي كنم.

بنده به عنوان سرمربي تيم و در رأس فني تيم از اينكه نتوانستم تيم را به ليگ برتر ببرم و به آرزوي ديرينه خودم و شما جامه عمل بپوشانم از كليه شما بزرگواران عذرخواهي مي كنم و از يكايك شما عزيزان بابت حمايت هاي سالم، خالصانه و بدون چشمداشت تان تشكر مي كنم و دست يكايك شما دوستان بي ريا و دوستداران واقعي نساجي را مي بوسم. البته به جز عده اي بسيار معدود كه در ظاهر، خود را هوادار نساجي مازندران جا مي زنند اما در باطن با روش هاي ناجوانمردانه از جمله فحش و ناسزا به مربيان و بازيكنان، ارسال پيامك هاي بي شرمانه قبل از بازي، سخن پراكني و مسموم كردن ذهن هواداران تيم و….. از باخت نساجي خوشحال مي شدند و فنا و عدم موفقيت نساجي را به دليل خصومت شخصي با شخص نادر دست نشان آرزو داشتند.

هميشه افتخار كرده ام كه بيشتر عمر ورزشي و زندگي ام را در تيمي به نام نساجي مازندران با تماشاگران فراوان و فهيمش گذرانده ام و هيچگاه به خاطر جفاي عده اي انگشت شمار و معلوم الحال، شخصيت والا و خوبي هاي خيل عظيم شما دوستداران را زير سوال نمي برم. زيرا شما با عدم همراهي با آنها بار ديگر سلامت و وجدان بيدار خودتان را به من ثابت نموديد و شعور بالاي خودتان را هم به آنها (آن عده انگشت شمار) و به جامعه فوتبال ايران نشان داديد.

متأسفانه صحبت هاي طول فصلم در خصوص سنگ اندازي اين عده قليل زير پاي بنده و تيم نساجي، اين شائبه را براي بعضي از شما عزيزان بوجود آورده است كه منظور نادر دست نشان تمام شما دوستداران واقعي نساجي نيز مي باشيد. در صورتی که اصلاً اینطور نبود و شما بهتر از هر كسي مي دانيد بنده هميشه قدردان تك تك شما هستم و اگر نساجي برخلاف بسياري از تيم هاي كشور و استان همچنان پايدار باقي مانده است به خاطر وجود شما هواداران مي باشد. از اينكه كمتر به شما عزيزان پرداختم عذرخواهي مي كنم.

از همه شما دوستداران همراه به خاطر درك بالاي تان و از اينكه به خوبي مي فهميديد در مواردي كه داور اشتباه مي كند، پنالتي هاي تيم به گل تبديل نمي شود، ستاره هاي تيم يكي پس از ديگري به گل تبديل مي شوند، مسائل حاشيه اي بيش از اندازه بر تيم حاكم مي شود، توان مقابله مالي و پشتيباني با برخي تيم هاي متمول را نداريم، مربي تيم تقصيري ندارد تشكر مي كنم.

خيلي از مواقع متوجه شديد و اين احساس را داشتيد كه اينجانب دچار اشتباه شده ام. ولي شما عزيزان با نقدهاي سالم، منصفانه و مودبانه به بنده درس داديد نه مانند عده اي كه با باخت و شكست بنده از ته دل خنديدند و مغرضانه و گستاخانه فقط به تخريب من فكر كردند. حتي اگر اينكار به قيمت شكست و نابودي نساجي بيانجامد.

در پايان بار ديگر از يكايك شما تماشاگران و هواداران واقعي و فهيم تيم (به جز آن عده معلوم الحال) بابت حمايت ها و عنايت هاي تان تشكر نموده و بابت عدم صعود نساجي به ليگ برتر از تك تك شما عزيزان عذرخواهي مي كنم و قسم ياد مي كنم در اين راه ذره اي كوتاهي نكرده و تا سر حد توان خودم و تيمم تلاش كردم.

ارادتمند همه شما عزيزان

نادر دست نشان

سه شنبه 94/2/15

نامه سرگشاده نادر دست نشان، سرمربي تيم نساجي مازندران براي هواداران اين تيم
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

4 دیدگاه ارسال شده است