وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نتایج هفته دهم لیگ دسته سوم فوتبال کشور + جدول و برنامه بازی ها

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته دهم رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال باشگاههای کشور عصر روز سه شنبه پیگیری شد.

در گروه شمال تیم صدرنشین چوکای تالش در دقایق پایانی موفق به شکست آرش ری شد و جایگاهش را تثبیت کرد. تیم چوکا در هشت بازی گذشته خود، بدون شکست بود و در آغاز دور برگشت نیز با قدرت بازی های خود را آغاز کرد و توانست در اولین بازی دور برگشت لیگ مناطق کشور، با پیروزی بر نماینده تهران با 25 امتیاز به تنهایی در صدر جدول قرار بگیرد.

در بازی مقابل آرش ری، گل های تیم چوکای تالش را امین انصاری در دقایق 70 و 94 و شروین بزرگ در دقیقه 60 و گل های تیم آرش ری را تقی شفیعی در دقیقه 47 و سیامک صفرپور در دقیقه 65به ثمر رساندند.

در دیگر دیدار مهم این گروه و در دربی شهرداری چی های گیلانی بین دو تیم شهرداری فومن با شهرداری رودسر، تیم شهرداری فومن با گل حسن اشجاری از روی نقطه پنالتی از سد شهرداری رودسر گذشت.

نتایج کامل هفته دهم :

سه شنبه 31 فروردین 95

گروه شمال :

شهدای بابلسر 2 – 1 شهید کریمی جویبار

عمران شهرداری ساری 2 – 1 استقلال نوین بجنورد

چوکای تالش 3 – 2 آرش ری

شهرداری فومن 1 – 0 شهرداری رودسر

لیگ دسته سه – گروه A
دی اسپورت بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
1 چوکای تالش 9 8 1 0 16 5 11 25
2 شهرداری فومن 9 7 1 1 15 3 12 22
3 شهید کریمی جویبار 9 7 1 1 15 5 10 22
4 استقلال نوین بجنورد 9 4 0 5 12 14 -2 12
5 شهرداری ساری 9 2 2 5 4 10 -6 8
6 شهدای ساری 8 2 1 5 5 9 -4 7
7 آرش ری 9 2 1 6 13 19 -6 7
8 شهرداری رودسر 9 2 1 6 3 11 -8 7
9 شهدای بابلسر 9 2 0 7 8 15 -7 6
10 اتکا گلستان 0 0 0 0 0 0 0 0

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران برنامه مسابقات مرحله دوم لیگ دسته سوم فوتبال کشور فصل 95-94 از هفته دوازدهم تا پانزدهم را اعلام کرد.

هفته دوازدهم

شنبه 11اردیبهشت 95

شهدای بابلسر- چوکای تالش –ساعت 16:30 – ورزشگاه شهید علیزاده بابلسرمازندران

شهرداری فومن – شهید کریمی جویبار – ساعت 16:30 – ورزشگاه آزادی فومن گیلان

شهرداری رودسر – استقلال نوین بجنورد – ساعت 16:30 – ورزشگاه شهید قاسمی رودسر

عمران شهرداری ساری – شهدای ساری – ساعت 16:30- ورزشگاه شهید متقی ساری

امیدحسن آباد – فجرمیثاق کرج – ساعت 16:45 – ورزشگاه اختصاصی شهرداری حسن آباد

صفاهان اصفهان – شهرداری اراک – ساعت 16:45 – ورزشگاه تختی اصفهان

یکشنبه 12 اردیبهشت 95

کاوه شهرداری ورامین – استقلال جنوب تهران – ساعت 16:45 – ورزشگاهتختی ورامین

شهرداری همدان – ایرانداد تهران – ساعت 16:45 – ورزشگاه ملت همدان

پرسپولیس برازجان – نفتون مسجد سلیمان – ساعت 17 – ورزشگاه تختی برازچان

شهرداری فیروز آباد – فرید کرج – ساعت 17 – ورزشگاه تختی فیروزآباد

خلیج فارس خونسرخ – پریز درود – ساعت 17 – ورزشگاه تختی بندعباس

ملی حفاری اهواز – برق شیراز – ساعت 17 – ورزشگاه اختصاصی حفاری اهواز

دوشنبه 13 اردیبهشت 95

قشقایی شیراز – شاهین ماهشهر – ساعت 17 ورزشگاه دستغیب شیراز

هفته سیزدهم

جمعه 17 اردیبهشت 95

آرش ری – استقلال نوین بجنورد – ساعت 16:30 – ورزشگاه هویزه تهران

چوکای تالش – عمران شهرداری ساری – ساعت 16:30 – ورزشگاه پوریای ولی تالش

شهید کریمی جویبار –  شهرداری رودسر –  ساعت 16:30 – ورزشگاه شهید کریمی جویبار

شهدای ساری – شهرداری فومن – ساعت 16:30 – ورزشگاه شهید متقی ساری

صفاهان اصفهان – امید حسن آباد – ساعت16:45 – ورزشگاه تختی اصفهان

استقلال جنوب تهران – شهرداری همدان – ساعت 16:45 – ورزشگاه اتکا تهران

فجر میثاق کرج – کاوه شهردار ورامین – ساعت 16:45 – ورزشگاه انقلاب کرج

شنبه 18 اردیبهشت 95

ایرانداد تهران – افرادرب تبریز- ساعت 16:45 – ورزشگاه هویزه تهران

خلیج فارس خونسرخ – ملی حفاری اهواز – ساعت 17 – ورزشگاه تختی بندرعباس

شاهین ماهشهر – شهرداری فیروزآباد – ساعت 17 – ورزشگاه شهدا ماهشهر

پریز درود – فرید کرج – ساعت 17 – ورزشگاه تختی درود

برق شیراز – پرسپولیس برازجان – ساعت 17 – ورزشگاه دستغیب شیراز

نفتون مسجد سلیمان  – قشقایی شیراز – ساعت 17 – ورزشگاه اختصاصی نفتون مسجد سلیمان

هفته چهاردهم

چهارشنبه 22 اردیبهشت 95

شهرداري فومن – چوکاي تالش – ساعت 16:30 – ورزشگاه آزادی فومن

شهرداري رودسر – شهداي ساري – ساعت 16:30 – ورزشگاه شهید قاسمی رودسر

شهداي بابلسر – آرش ری – ساعت 16:30 – ورزشگاه شهید علیزاده بابلسر

استقلال نوين بجنورد – شهيد کريمي جويبار – ساعت 16:30 –ورزشگاه 19 مهربجنورد

شهرداري همدان – فجر ميثاق کرج – ساعت 16:45 – ورزشگاه ملت همدان

کاوه شهرداری ورامين – صفاهان اصفهان – ساعت 16:45  – ورزشگاه تختی ورامین

امید حسن آباد – شهرداری اراک – ساعت 16:45 – ورزشگاه اختصاصی شهرداری حسن آباد

پنجشنبه 23 اردیبهشت 95

افرا درب تبريز – استقلال جنوب تهران – ساعت 16:45 – ورزشگاه مرزداران تبریز

پرسپوليس برازجان – خليج فارس خونسرخ – ساعت 17 – ورزشگاه تختی برازجان

ملي حفاري اهواز – پريز درود – ساعت 17 – ورزشگاه اختصاصی حفاری اهواز

فريد کرج – شاهين ماهشهر– ساعت 17 – ورزشگاه شریعتی کرج

شهرداري فيرزآباد – نفتون مسجدسليمان – ساعت 17 – ورزشگاه تختی فیروزآباد

قشقايي شيراز – برق شيراز– ساعت 17 – ورزشگاه دستغیب شیراز

هفته پانزدهم

سه شنبه 28 اردیبهشت 95

شهداي ساري – استقلال نوين بجنورد – ساعت 16:45 – ورزشگاه شهید متقی ساری

چوکاي تالش – شهرداري رودسر– ساعت 16:45 – ورزشگاه پوریای ولی تالش

آرش ری –شهید کریمی جویبار – ساعت 16:45 – ورزشگاه هویزه تهران

شهداي بابلسر – عمران شهرداري ساري– ساعت 16:45 – ورزشگاه شهید علیزاده بابلسر

شهرداري اراک – ايران داد تهران – ساعت 17 – ورزشگاه 5 مرداد اراک

اميد حسن آباد – کاوه پارسا ورامين – ساعت 17 – ورزشگاه اختصاصی شهرداری حسن آباد

فجر ميثاق کرج – افرا درب تبريز – ساعت 17 – ورزشگاه شریعتی کرج

صفاهان اصفهان – شهرداري همدان – ساعت 17 – ورزشگاه تختی اصفهان

چهارشنبه 29 اردیبهشت 95

پريز درود – شاهين ماهشهر – ساعت 17:15 – ورزشگاه تختی درود

خليج فارس خونسرخ – قشقايي شيراز – ساعت 17:15 – ورزشگاه تختی بندرعباس

برق شيراز – شهرداري فيرزآباد – ساعت 17:15 – ورزشگاه دستغیب شیراز

ملي حفاري اهواز – پرسپوليس برازجان – ساعت 17:15 – ورزشگاه اختصاصی حفاری اهواز

نفتون مسجدسليمان – فريد کرج – ساعت 17:15 – ورزشگاه اختصاصی نفتون مسجد سلیمان

نتایج هفته دهم لیگ دسته سوم فوتبال کشور + جدول و برنامه بازی ها
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

1 دیدگاه ارسال شده است