وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نتایج هفته نهم لیگ دسته دوم + برنامه هفته دهم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودنتایج کامل مسابقات هفته نهم لیگ دسته دوم به شرح زیر است:

گروه الف:

دوشنبه ۱۴ آذرماه ۱۴۰۱

🔸پانیک تالش ۰ – شهید اورکی اسلامشهر ۲
⚽️گلزنان تیم میهمان: مهدی یوسفی – جواد ویسی

🔸ویستاتوربین تهران ۱ – مس سونگون ورزقان ۷
⚽️گلزنان تیم میزبان: حسین شعبانی (پنالتی)
⚽️گلزنان تیم میهمان: حسین قره داغی – بهزاد نوروزی – علی فتحی – محمد اصلانی – علی پورمحمد – فرشاد بیابانی(۲گل)

🔸فولادنوین اهواز ۰ – اسپاد تهران ۰

🔸اترک بجنورد ۲ – فولاد هرمزگان ۱
⚽️گلزنان تیم میزبان: امیرحسین لازری – گل بخودی
⚽️گلزنان تیم میهمان: میلاد قنبری

🔸نود ارومیه ۱ – سپیدرود رشت ۱
⚽️گلزنان تیم میزبان: آرمین مصطفوی(پنالتی)
⚽️گلزنان تیم میهمان: معین تقوی
🔴کارت قرمز: اصغر خسروی (نود ارومیه)

🔸ایمان سبز شیراز ۳ – پاس همدان ۰ (عدم حضور نماینده همدان)

گروه ب:

سه شنبه ۱۵ آذرماه ۱۴۰۱

🔸شهرداری بندرعباس ۲ – شهدای بابلسر ۱
⚽️گلزنان تیم میزبان: محسن طیبی (۲گل)
⚽️گلزنان تیم میهمان: نامعلوم

🔸شهرداری نوشهر ۰ – شهرداری بندرماهشهر ۰

🔸کیان سام بابل ۱ – شهیدقندی یزد ۱
⚽️گلزنان تیم میزبان: ایمان علیزاده
⚽️گلزنان تیم میهمان: سیدجواد شفیعی پور
🔴کارت قرمز: جواد رضانژاد (کیان سام بابل)

🔸مس نوین کرمان ۰ – شهدای رزکان البرز ۱
⚽️گلزنان تیم میهمان: روح الله نعمتی

🔸داماشیان گیلان ۲ – نیروی زمینی تهران ۰
⚽️گلزنان تیم میزبان: سعید طالبی – حسین خیری

🔸نفت و گاز گچساران ۲ – شهرداری بم ۰
⚽️گلزنان تیم میزبان: گل بخودی – جلیل پناهی

🔸آریو اسلامشهر ۳ – شاهین تابان بوشهر ۰
⚽️گلزنان تیم میزبان: وحید نجفی – علی خسرونژاد – میلاد سرخی

برنامه هفته دهم

چهارشنبه ۳۰ آذر

سپیدرود رشت – ایمان سبز شیراز – ساعت ۱۴ – ورزشگاه سردارجنگل رشت

اترک بجنورد- ویستا توربین تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بجنورد

فولاد هرمزگان- بعثت کرمانشاه- ساعت ۱۴- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

مس سونگون- فولاد نوین اهواز- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار سلیمانی تبریز

اسپاد الوند تهران- نود ارومیه- ساعت ۱۴- ورزشگاه امام رضا(ع) تهران

پاس همدان- پانیک تالش- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید حاجی بابایی همدان

پنجشنبه اول دی

شاهین تابان بوشهر- کیان سام بابل – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید  مهدوی بوشهر

مس نوین کرمان-  آریو اسلامشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری کرمان

شهید قندی یزد – شهرداری نوشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید نصیری یزد

نیروی زمینی تهران – مناطق نفت خیز جنوب- ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر تهران

شهرداری ماهشهر – شهرداری بندرعباس- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا ماهشهر

شهدای رزکان البرز –  شهرداری بم- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب کرج

شهدای بابلسر – داماشیان گیلان – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید علیزاده بابلسر

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.