وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نتایج هفته پایانی لیگ دسته دوم کشور

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته هجدهم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود، مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور که با شرکت 40 تیم در 4 گروه 10 تیمی جریان داشت، عصر امروز به پایان مرحله گروهی رسید تا چهره تیم‌های صعود کننده به مرحله نهایی و تیم‌های سقوط کننده به دسته سوم مشخص شود.

نتایج کامل مسابقات هفته هجدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور بدین ترتیب است:

گروه اول

* کارون خوزستان 0 – ملی پوشان تبریز 0
* شهرداری بندر عباس 2 – پرسپولیس گناوه 0
* شهرداری کاشان 1 – نیروی زمینی تهران 1
* اکسین البرز 6 – یاران غدیر هشتگرد 0
* بعثت کرمانشاه 1 – برق جدید شیراز 1

گروه دوم
* شهرداری تبریز 0 – پتروکیان شوشتر 0
* شهرداری ماهشهر 5 – شهرداری کامیاران 4
* پارس جنوبی جم 2 – کیمیا فرایند تهران 2
* کارگر بنه گز 0 – سردار بوکان 1
* بادران تهران 3 – تربیت نوین یزد 0 (حذف تربیت نوین از جدول مسابقات)

گروه سوم
* نفت امیدیه 2 – مقاومت تهران 1
* نفت نوین آبادان 1 – شهرداری جویبار 1
* نسل ابومسلم مشهد 2 – نفت و گاز گچساران 0
* کارا شیراز 0 – کاسپین قزوین 0
* استقلال آبی ب تهران 2 – هف سمنان 1

گروه چهارم
* سپیدرود رشت 1 – فولاد نوین اهواز 0
* خلخال دشت خلخال 3 –  شهرداری ارومیه 0 (لغو شد)
* الوند همدان 0 – رهپویان رضوانشهر 1
* صنعت ساری 3 – توسعه کیش 5
* شاهین بوشهر 3 – پیام وحدت کاشمر 0 (لغو شد)

جدول لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور فصل 94-95

لیگ دسته دوم گروه A
نام تیم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز کسر
1 اکسین البرز 18 10 7 1 30 9 21 37
2 شهرداری بندرعباس 18 11 6 1 26 8 18 36 3-
3 نیروی زمینی 18 9 5 4 27 16 11 32
4 بعثت کرمانشاه 18 7 8 3 30 15 15 29
5 برق نوین شیراز 18 8 5 5 21 10 11 29
6 کارون خوزستان 18 5 4 9 23 20 3 19
7 شهرداری کاشان 18 4 7 7 20 25 -5 19
8 ملی پوشان تبریز 18 4 7 7 10 17 -7 19
9 پرسپولیس گناوه 18 5 4 9 14 24 -10 19
10 یاران غدیر هشتگرد 18 0 1 17 8 65 -57 1

 

لیگ دسته دوم گروه B
نام تیم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
1 بادران تهران 18 11 4 3 34 16 18 37
2 پارس جنوبی جم 18 10 5 3 24 8 16 35
3 کیمیا فرایند تهران 18 10 5 3 28 13 15 35
4 شهرداری ماهشهر 18 10 3 5 34 23 11 33
5 پتروکیان شوشتر 18 7 5 6 21 17 4 26
6 سردار بوکان 18 7 3 8 14 20 -6 24
7 شهرداری تبریز 18 5 8 5 17 15 2 23
8 شهرداری کامیاران 18 5 4 9 25 28 -3 19
9 کارگر بنه گز 18 4 2 12 15 27 -12 14
10 تربیت نوین یزد 18 0 3 15 4 49 -45 3

 

لیگ دسته دوم گروه C
نام تیم
بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
1 نفت و گاز گچساران 18 8 7 3 16 11 5 31
2 نفت امیدیه 18 8 6 4 23 15 8 30
3 کارا شیراز 18 7 7 4 21 15 6 28
4 کاسپین قزوین 18 6 10 2 15 9 6 28
5 نفت نوین آبادان 18 7 6 5 21 17 4 27
6 استقلال آبی ب 18 5 6 7 19 21 -2 21
7 شهدای جویبار 18 4 7 7 12 15 -3 19
8 هف سمنان 18 3 10 5 16 22 -6 19
9 مقاومت تهران 18 4 5 9 17 25 -8 17
10 نسل ابومسلم مشهد 18 4 4 10 13 23 -10 16

 

لیگ دسته دوم گروه D
نام تیم
بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
1 شاهین شهرداری بوشهر 18 10 5 3 30 15 15 35
2 سپیدرود رشت 18 9 6 3 23 16 7 33
3 رهپویان رضوانشهر 18 9 6 3 23 17 6 33
4 توسعه کیش 18 8 7 3 26 17 9 31
5 خلخال دشت 18 7 6 5 27 19 8 27
6 فولاد ب اهواز 18 7 5 6 27 22 5 26
7 شهرداری ارومیه 18 5 6 7 21 23 -2 21
8 پیام وحدت 18 4 4 10 23 35 -12 16
9 صنعت ساری 18 2 5 11 13 35 -22 11
10 الوند همدان 18 2 4 12 23 37 -14 10

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.