وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نتایج هفته پنجم لیگ دسته دوم + برنامه هفته ششم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – تیم فوتبال سپیدرود رشت در هفته پنجم لیگ دسته دوم موفق شد تا تیم نیروی زمینی را با یک گل شکست دهد. با هم نتایج هفته پنجم و برنامه هفته ششم را مشاهده می کنیم:

سه شنبه ۱۶ آبان

نیروی زمینی تهران ۰ – ۱ سپیدرود رشت

⚽️گلزن تیم میهمان: میلاد پورصف شکن

 آینده سازان اردبیل ۱ – پاس همدان ۰
⚽️گلزن تیم میزبان: شهاب انگوتی

اترک بجنورد ۰ – ۰ اسپاد الوند تهران

شهرداری ماهشهر ۰ – ۰ شهدای رزکان البرز

🔴کارت قرمز: حامد عظیمی (شهدای رزکان)

چهارشنبه ۱۷ آبان

ستارگان جوان تهران ۰ – ۰ فولاد نوین اهواز

بعثت کرمانشاه ۳ – ۱ شهیدقندی یزد
⚽️گلزنان تیم میزبان: شاهین شفیعی(۲گل)، حمید نوری
⚽️گلزنان تیم میهمان: علی قسمتی

کویر مقوا تهران ۰ – نیکا پارس چالوس ۱
⚽️گلزنان تیم میهمان: سعید حیدری

کیا تهران – نود ارومیه – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شباهنگ شهریار

شهرداری (آریان) همدان ۰ – ۰ شناورسازی قشم

شهرداری نوشهر ۲ – پتروپالایش شازند ۰
⚽️گلزنان تیم میزبان: حمید کاظمی، علی خانزادی

چوکای تالش ۱ – تهران یاسا ۱
⚽️گلزنان تیم میزبان: صیاد کوکبی(P)
⚽️گلزنان تیم میهمان: حسین واقف

شهدای بابلسر  ۱ – ۱ کیان‌سام (شهدای ساری)
⚽️گلزنان تیم میهمان: حسین باباجانی
⚽️گلزنان تیم میهمان: بهروز ذبیحی

شهرداری بم ۲ – ۲ شهرداری بندرعباس
⚽️گلزنان تیم میزبان: علیرضا اسدآبادی، محمود متقی
⚽️گلزنان تیم میهمان: مهرداد هدایتیان، میلاد صارمی

فولاد هرمزگان ۱ – ۰ شاهین تابان بوشهر
⚽️محمد فاضل بحرینی

برنامه هفته ششم

چهارشنبه ۲۴ آبان

سپیدرود رشت – شهرداری ماهشهر – ساعت۱۴:۳۰ – ورزشگاه عضدی رشت

شهدای رزکان البرز-آینده سازان اردبیل- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه انقلاب کرج

کیان سام بابل-شهرداری بم- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ششم شهدا ساری

کیا تهران-اترک بجنورد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شباهنگ شهریار

شاهین تابان بوشهر-بعثت کرمانشاه – ساعت ۱۵ – ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر

پنجشنبه ۲۵ آبان

سرخ پوشان نوین اطلس طلایی-فولاد هرمزگان- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه پالایشگاه  شازند

نیکا پارس چالوس -اسپاد الوند تهران- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهدا تجن کلا چالوس

نیروی زمینی تهران -چوکا تالش- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه غدیر تهران

پاس همدان -شهدای بابلسر- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید حاجی بابایی همدان

نود ارومیه -شهرداری نوشهر- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی ارومیه

فولاد نوین اهواز -یاران سلامت ایرانیان – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

شهرداری بندر عباس -ستارگان بهمن جوان- ساعت ۱۵– ورزشگاه خلیج فارس بندر عباس

شناورسازی قشم-کویر مقوا تهران- ساعت ۱۵– ورزشگاه پی پشت قشم

آدینه ۲۶ آبان

شهید قندی یزد -شهرداری همدان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید نصیری یزد

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 5 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

3 دیدگاه ارسال شده است