وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نتایج هفته چهارم لیگ دسته اول + جدول و برنامه هفته پنجم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته چهارم لیگ دسته اول در حالی پیگیری شد که در مهم ترین بازی هفته تیم سپیدرود با حق کشی و ناداوری محسن ترکی بازی را به رقیب دیرینه بازانده شد!

نتایج بازی های هفته چهارم به شرح زیر است:

مس رفسنجان 0 –  1 آلومینیوم اراک

گل  آلومینیوم اراک:شاهین مجیدی(65)

نساجی مازندران 0 – 0 مس کرمان

خیبر خرم آباد 1  – 2 اکسین البرز

گل های خیبر خرم آباد:فرشاد امامی(60)

گل های اکسین البرز:اسماعیل فرهادی(54)-امیر میر بزرگی(72)

گل گهر سیرجان 0 – 0 نفت مسجد سلیمان

فجر سپاسی شیراز 2  – 2 راه آهن تهران

گل های فجر سپاسی شیراز:صادق صادقی(59)-مهدی کریمیان(61)

گل های راه آهن تهران:محمد رضا سلیمانی(35)-میلاد زنیدپور(46)

بادران تهران 0 – 0 ایرانجوان بوشهر

پارس جنوبی جم 0 – 0 خونه به خونه بابل

استقلال اهواز 1 – 1 فولاد یزد

گل  استقلال اهواز:مصطفی کیانی(39)

گل فولاد یزد:جابر یوسفی(گل به خودی) -13

ملوان 1 – 0 سپید رود رشت

گل ملوان:حسین شنانی(86)

جدول گلزنان برتر لیگ دسته یک:

 

5 گل :
سید امیر میر بزرگی (اکسین البرز)

4 گل :
محمد عباس زاده (نساجی مازندران)

3 گل :
سهیل حق شناس (سپید رود رشت)

جدول دسته یک (95-96) – لیگ آزادگان 96

دسته یک لیگ آزادگان 96
تيم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
1 اکسین البرز 4 3 0 1 9 4 5 9
2 گل گهرسیرجان 4 2 2 0 5 2 3 8
3 خونه به خونه 4 2 2 0 5 3 2 8
4 ملوان 4 2 2 0 4 2 2 8
5 پارس جنوبی جم 4 2 2 0 2 0 2 8
6 نفت‌ م.سلیمان 4 2 1 1 6 2 4 7
7 آلومینیوم اراک 4 2 1 1 6 3 3 7
8 سپیدرود رشت 4 2 1 1 3 2 1 7
9 بادران تهران 4 1 2 1 4 4 0 5
10 راه‌آهن 4 1 2 1 4 4 0 5
11 نساجی مازندران 4 1 2 1 5 6 -1 5
12 مس کرمان 4 0 4 0 4 4 0 4
13 فولاد یزد 4 0 3 1 3 4 -1 3
14 ایران جوان بوشهر 4 0 3 1 3 6 -3 3
15 خیبر خرم‌آباد 4 0 2 2 2 4 -2 2
16 فجر سپاسی 4 0 2 2 5 8 -3 2
17 استقلال اهواز 4 0 1 3 1 8 -7 1
18 مس رفسنجان 4 0 0 4 1 6 -5 0

هفته پنجم

جمعه ۱۲ شهریور۹۵

فولادیزد- پارس جنوبی جم بوشهر- ساعت ۱۷:۰۰ – ورزشگاه شهید نصیری یزد

نساجی مازندران- گل‌گهر سیرجان- ساعت۱۷:۰۰ -ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر

سپیدرود رشت – خونه به خونه مازندران – ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه شهید عضدی رشت

اکسین البرز- فجرسپاسی شیراز- ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه انقلاب کرج

راه‌آهن تهران- بادران تهران – ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر تهران

آلومینیوم اراک- خیبر خرم‌آباد –ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه امام خمینی اراک

مس کرمان – استقلال اهواز- ساعت ۱۷:۱۵-  ورزشگاه  امام علی کرمان

ایرانجوان بوشهر- ملوان بندر انزلی- ساعت  ۱۷:۴۵- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر

نفت مسجدسلیمان- مس رفسنجان- ساعت۱۸:۰۰-  ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.