وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نتایج هفته چهارم لیگ دسته دوم + جدول و برنامه هفته پنجم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودهفته چهارم بازی‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور روز پنجشنبه پیگیری شد.

به گزارش سایت سپیدرود، چهارمین هفته مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال ایران امروز با انجام دو بازی از گروه الف پیگیری شد که در یکی از این بازی ها دو تیم همشهری فولادنوین و حفاری اهواز به تساوی رسیدند.

مسابقات فصل جاری لیگ دسته دوم با شرکت ۲۸ تیم در دو گروه دنبال می‌شود و چهار تیم خوزستانی در این فصل حاضر هستند. براساس اعلام سازمان لیگ در پایان فصل مجموعا ۳ تیم جواز صعود به لیگ دسته اول را دریافت می‌کنند.

نتایج دیدارهای هفته چهارم و جداول رده‌بندی لیگ دسته دوم فوتبال بدین ترتیب است:

گروه الف

* سپیدرود رشت ۱ – ایرانجوان بوشهر ۱

* فولادنوین اهواز ۱ – ملی حفاری اهواز ۱
* علم و ادب تبریز ۳ – شهرداری بندرعباس ۰
* ویستا توربین تهران ۳ – نفت و گاز گچساران ۰
* اتحاد کامیاران ۲ – محتشم تبریز ۰
* امید گناوه ۳ – مس نوین کرمان ۰
* شهرداری همدان ۱ – اسپاد تهران ۱

گروه ب

* شهرداری ماهشهر ۱ – نفت امیدیه ۲
* عقاب تهران ۰ – شمس آذر قزوین ۱
* شهرداری بم ۰ – اترک بجنورد ۱
* میلاد مهر تهران ۲ – پاس همدان ۱
* شاهین بندرعامری ۰ – مس شهربابک ۰
* شهیدقندی یزد – شهداء بابلسر – (آدینه برگزار می‌شود)
* سردار بوکان – نیروی زمینی تهران – (آدینه برگزار می‌شود)

هفته پنجم

سه شنبه ۳۰ دی ۹۹

محتشم (آذرکوثر) تبریز – سپیدرود رشت – ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهرداری تبریز

نفت و گاز گچساران – امید گناوه- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدا نفت گچساران
عقاب تهران – شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه  عطر سیب تهران

چهارشنبه اول بهمن ۹۹

ملی حفاری اهواز – شهرداری بندرعباس- ساعت ۱۴- ورزشگاه  اختصاصی حفاری اهواز
مس نوین کرمان – علم و ادب تبریز- ساعت ۱۴- ورزشگاه  امام علی (ع ) کرمان
ایرانجوان بوشهر- شهرداری همدان- ساعت ۱۴- ورزشگاه  بهشتی بوشهر
اسپاد تهران(خیبر)-ویستا توربین تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه  کشوری تهران
اتحاد کامیاران – فولادنوین اهواز- ساعت ۱۴- ورزشگاه  آزادی کامیاران
مس شهربابک – شهیدقندی یزد – ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدا مس شهربابک
شمس آذر(کاسپین)قزوین – شهرداری بم- ساعت ۱۴- ورزشگاه  سردار آزادگان قزوین
پاس همدان – شاهین بندرعامری بوشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه  حاجی بابایی همدان
نفت امیدیه – شهدا بابلسر- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدا نفت امیدیه

پنجشنبه ۲ بهمن ۹۹

اترک بجنورد – سردار بوکان- ساعت ۱۴- ورزشگاه  تختی بجنورد
نیروی زمینی تهران – میلاد مهر تهران – ساعت ۱۴- ورزشگاه  غدیر تهران

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.