وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نتایج هفته چهارم لیگ دسته دوم + برنامه هفته پنجم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته چهارم لیگ دسته دوم با برگزاری ۱۴ مسابقه در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری برگزار شد.

به گزارش سایت سپیدرود نتایج کامل این مسابقات در گروه های الف و ب به شرح زیر است:

گروه الف:

شهدای رزکان البرز ۲ – سپیدرود رشت ۲
⚽️گلزنان تیم میزبان: محمد ابراهیمی، علی درخشان
⚽️گلزنان تیم میهمان: میعاد یزدانی، امیر عباس حسنی

کیان‌سام (شهدای ساری) ۱ – آینده سازان اردبیل ۱
⚽️گلزن تیم میزبان: بنیامین شهیدی‌پور
⚽️گلزن تیم میهمان: شهاب انگوتی

پاس همدان ۱ – شهرداری ماهشهر ۱
⚽️گلزن تیم میزبان: مرتضی کرمی
⚽️گلزن تیم میهمان: علی اسلامی

تهران یاسا ۰ – نیروی زمینی تهران ۱
⚽️گلزن تیم میهمان: محمد امین اسدی

چهارشنبه

چوکای تالش ۳ – بهمن تهران ۰
⚽️گلزن تیم میزبان: صیاد کوکبی(۲گل)، امیر سواری

فولادنوین اهواز ۲ – شهرداری بم ۰
⚽️گلزن تیم میزبان: سجاد برخورداری، مصطفی بداوی

شهرداری بندرعباس ۱ – شهدای بابلسر ۱
⚽️گلزن تیم میزبان: مهرداد هدایتیان
⚽️گلزن تیم میهمان: دانیال خدادادی

گروه ب:

اترک بجنورد ۰ – کویر مقوای تهران ۰

اسپاد تهران ۱ – آکادمی کیای تهران ۰
⚽️گلزن تیم میزبان: عباس دوستی

شهرداری بندرعباس ۱ – شهدای بابلسر ۱
⚽️گلزن تیم میزبان: مهرداد هدایتیان
⚽️گلزن تیم میهمان: دانیال خدادادی

چهارشنبه

نیکا پارس چالوس ۲ – شهرداری همدان ۱
⚽️گلزنان تیم میزبان: میلاد قربان زاده، سیدمحمد عابدی
⚽️گلزنان تیم میهمان: ابراهیم غلامی‌نژاد

پترو پالایش شازند ۰ – نود ارومیه ۱
⚽️گلزن تیم میهمان: آرمین مصطفوی

شهیدقندی یزد ۲ – فولاد هرمزگان ۰
⚽️گلزن تیم میزبان: حمید نعمتی(P)، علی قسمتی

شاهین تابان بوشهر ۱ – شهرداری نوشهر ۲
⚽️گلزن تیم میزبان: محمد حسین مهر
⚽️گلزنان تیم میهمان: علی خان‌زادی، حمید کاظمی(P)

شناورسازی قشم ۰ – بعثت کرمانشاه ۰

برنامه هفته پنجم

سه شنبه ۱۶ آبان

نیروی زمینی تهران – سپیدرود رشت – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه غدیر تهران

آینده سازان اردبیل- پاس همدان – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی اردبیل

اترک بجنورد – اسپاد الوند تهران – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه تختی بجنورد

شهرداری ماهشهر- شهدای رزکان البرز – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شماره یک نفت تالش

ستارگان جوان تهران – فولاد نوین اهواز – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه مرغوبکار

کویر مقوا تهران – نیکا پارس چالوس – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه نفت تهرانسر تهران

بعثت کرمانشاه – شهید قندی یزد – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه آزادی کرمانشاه

چهارشنبه ۱۷ آبان

کیا تهران – نود ارومیه – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شباهنگ شهریار

شهرداری همدان – شناورسازی قشم – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهید حاجی بابایی

شهرداری نوشهر- سرخ پوشان نوین اطلس طلایی – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهدا نوشهر

چوکای تالش- ایران سلامت ایرانیان – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه پوریای ولی تالش

شهدای بابلسر- کیان سام بابل– ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهید علیزاده بابلسر

شهرداری بم – شهرداری بندرعباس – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه فجر بم

فولاد هرمزگان – شاهین تابان بوشهر – ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.