وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نتایج کامل بازی های عقب افتاده لیگ دسته دوم + تغییرات جدول و برنامه بازی ها

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – مسابقات عقب افتاده لیگ دسته دوم فوتبال کشور عصر دوشنبه با برگزاری چهار مسابقه برگزار شد و یک بازی هم به دلیل بارش برف مجددا لغو گردید.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود، الوند همدان با اینکه تا دقایق پایانی از رقیب بالای جدولی خود یعنی سپیدرود رشت پیش بود سرانجام این بازی با نتیجه 2 بر 2 به اتمام رسید.

خلخال دشت با 3گل میهمان خود پیام وحدت مشهد را مغلوب کرد تا به صعود از این گروه امیدوار شود.

کاسپین قزوین به نتیجه تساوی بدون گل مقابل مقاومت تهران دست یافت و کارگر بنه گز موفق شد از سد شهرداری تبریز بگذرد.

قرار بود که تیم های شهرداری ارومیه و رهپویان رضوانشهر در استادیوم تختی ارومیه به مصاف هم بروند اما این دیدار به دلیل بارش برف به فردا (سه شنبه) موکول شد.

نتایج مسابقات برگزار شده امروز و جداول رده‌بندی گروه‌های چهارگانه لیگ دسته دوم فوتبال کشور بدین ترتیب است:

* کاسپین قزوین 0 – مقاومت تهران 0

* الوند همدان 2 – سپیدرود رشت 2

* خلخال دشت 3 – پیام وحدت کاشمر 0

* کارگر بنه گز 2 – شهرداری تبریز 1

سه شنبه 6 بهمن 94 – ساعت 14

* شهرداری ارومیه – رهپویان رضوانشهر

برنامه هفته پانزدهم

سه شنبه۱۳ بهمن ۹۴

 شهرداری ارومیه- سپیدرود رشت- ساعت -۱۴:۰۰ – ورزشگاه تختی ارومیه

خلخال دشت خلخال- شهرداری بوشهر ۱۴:۰۰ – ورزشگاه  تختی خلخال اردبیل

رهپویان رضوانشهر- صنعت ساری- ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه  معلم  رضوانشهر

توسعه (شاهین)کیش- الوند همدان – ساعت ۱۴:۰۰-ورزشگاه المپیک کیش

پیام وحدت کاشمر- فولاد نوین اهواز – ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه آزادی کاشمر

ملی پوشان تبریز- شهرداری کاشان- ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه تختی تبریز

شهرداری جویبار- هف سمنان – ساعت ۱۴:۰۰-ورزشگاه سراج کلا جویبار

کارا شیراز- نفت نوین آبادان – ساعت۱۴:۰۰-ورزشگاه بعثت شیراز

تربیت نوین یزد – کارگر بنه گز – ساعت ۱۴:۰۰-ورزشگاه پاک نژاد یزد

شهرداری بندر عباس- اکسین البرز- ساعت۱۴:۰۰ – ورزشگاه خلیج فارس بندر عباس

نفت و گاز گچساران- نفت امیدیه- ساعت۱۴:۰۰- ورزشگاه شهداء نفت گچساران

نیروی زمینی تهران- کارون اهواز- ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه شهدای نزاجا تهران

کیمیا فرآیند تهران- پترو کیان (ماهان) شوشتر- ساعت۱۴:۰۰- ورزشگاه اتکا تهران

مقاومت تهران- نسل ابومسلم مشهد- ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه ۵آذر تهران

کاسپین قزوین- استقلال آبی ب تهران- ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

یاران غدیر هشتگرد- آینده سازان برق جدید شیراز – ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه  شریعتی کرج

پرسپولیس گناوه- بعثت کرمانشاه- ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه سراجی گناوه بوشهر

شهرداری کامیاران- شهرداری تبریز- ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه  آزادی کامیاران

سردار بوکان- بادران تهران- ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه وحدت بوکان آ.غربی

شهرداری ماهشهر- پارس جنوبی جم- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  شهدا ماهشهر

جدول کامل گروه های چهارگانه لیگ دسته دوم

لیگ دسته 2 گروه A
تيم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
1 شهرداری بندرعباس 14 10 3 1 24 8 16 33
2 اکسین البرز 14 8 5 1 22 8 14 29
3 بعثت کرمانشاه 14 6 7 1 19 9 10 25
4 نیروی زمینی 14 7 3 4 21 13 8 24
5 برق نوین شیراز 14 5 4 5 13 9 4 19
6 ملی پوشان تبریز 14 4 5 5 9 13 -4 17
7 پرسپولیس گناوه 14 4 4 6 11 19 -8 16
8 کارون خوزستان 14 4 3 7 13 17 -4 15
9 شهرداری کاشان 14 2 5 7 16 23 -7 11
10 یاران غدیر هشتگرد 14 0 1 13 8 37 -29
لیگ دسته دوم گروه B
تيم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
1 کیمیا فرایند تهران 14 9 4 1 25 9 16 31
2 شهرداری ماهشهر 14 8 3 3 25 13 12 27
3 پارس جنوبی جم 14 7 4 3 15 5 10 25
4 بادران تهران 14 7 4 3 21 14 7 25
5 پتروکیان شوشتر 14 6 3 5 19 15 4 21
6 سردار بوکان 14 6 3 5 11 11 0 21
7 شهرداری کامیاران 14 5 3 6 19 18 1 18
8 شهرداری تبریز 13 3 6 4 11 12 -1 15
9 کارگر بنه گز 13 1 1 11 8 24 -16 4
10 تربیت نوین یزد 14 0 3 11 4 37 -33

 

لیگ دسته دوم گروه C
تيم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
1 نفت و گاز گچساران 14 7 5 2 15 9 6 26
2 نفت نوین آبادان 14 6 5 3 18 13 5 23
3 کارا شیراز 14 6 5 3 17 13 4 23
4 نفت امیدیه 14 5 5 4 18 13 5 20
5 کاسپین قزوین 14 3 9 2 9 7 2 18
6 شهدای جویبار 14 4 5 5 10 11 -1 17
7 استقلال آبی ب 14 4 4 6 16 17 -1 16
8 هف سمنان 14 2 9 3 12 17 -5 15
9 مقاومت تهران 14 3 4 7 11 17 -6 13
10 نسل ابومسلم مشهد 14 3 3 8 9 18 -9

 

لیگ دسته دوم گروه D
تيم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
1 سپیدرود رشت 14 7 4 3 19 14 5 25
2 شاهین بوشهر 13 7 3 3 21 14 7 24
3 توسعه کیش 14 6 5 3 19 13 6 23
4 رهپویان رضوانشهر 13 6 4 3 15 14 1 22
5 خلخال دشت 14 5 5 4 19 15 4 20
6 فولاد ب اهواز 14 5 4 5 20 18 2 19
7 شهرداری ارومیه 13 4 4 5 14 15 -1 16
8 پیام وحدت 14 4 4 6 21 25 -4 16
9 صنعت ساری 13 2 5 6 10 18 -8 11
10 الوند همدان 14 1 4 9 16 28 -12 7

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.