وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نتایج کامل هفته بیست و هفتم لیگ دسته اول + جدول و برنامه هفته بیست و هشتم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ دسته اول با انجام ۵ بازی در شهرهای سیرجان، رشت، تهران و بوشهر پیگیری شد که در حساس ترین این بازی ها تیم صدرنشین سپید رود در خانه مقابل فولاد یزد پایین جدولی متوقف شد.

* سپیدرود رشت صفر – فولاد یزد صفر؛ صدرنشین از پس تیم ته جدول بر نیامد

در حالی که انتظار می‌رفت شاگردان نظرمحمدی در تیم سپیدرود رشت به یک پیروزی قابل دسترس در خانه دست پیدا کنند تا صدرنشینی خود را تضیمن کرده باشند، اما این گونه نشد و حاصل نود دقیق تلاش دو تیم سپیدرود و فولاد یزد به تساوی بدون گل انجامید.

به این ترتیب سپیدرود با ۴۸ امتیاز همچنان در صدر قرار دارد اما باید منتظر نتیجه بازی فردای ملوان و نساجی بماند تا در صورت امتیاز از دست دادن ملوان، این تیم همچنان در صدر جدول بماند.

* گل گهر سیرجان ۲- مس رفسنجان یک؛ پیروزی با ارزش شاگردان وینگو

پیرمرد کهنه کار و کروات فوتبال ایران یک پیروزی با ارزش دیگر به دست آورد تا همچنان با تیم گل گهر یک مدعی جدی برای صعود به لیگ برتر باشد. در بازی تیم های گل گهر سیرجان و مس رفسنجان ابتدا این تیم گل گهر میزبان بود که در دقیقه ۳۰ و از روی نقطه پنالتی توسط علی مرزبان دروازه حریف را باز کرد. این گل خیلی زود و در دقیقه ۳۵ توسط آرمان رمضانی پاسخ داده شد تا دیدار دو تیم به تساوی کشیده شود.

اما عیسی پرتو مدافع مازندرانی و پیش کشیده تیم گل گهر در دقیقه ۹۵ بازی یک گل شیرین و سه امتیازی برای تیمش زد تا شاگردان وینگو برنده این بازی سنگین و حساس باشند و با ۴۷ امتیاز موقتا به رده دوم جدول صعود کنند.

* اکسین البرز صفر – آلومینیوم اراک یک؛ پاشازاده مچ گل‌محمدی را خواباند

جدال دو تیم اکسین و آلومینیوم بیشتر از آنکه تقابل دو تیم باشد، رویارویی دو مربی جوان و مدعی حضور در لیگ برتر بود. این دیدار در نهایت با پیروزی تیم میهمان آلومینیوم اراک به پایان رسید. شاگردان پاشازاده با تک گلی که در دقیقه ۴۵ بازی توسط محمد آشتیانی به ثمر رساندند این بازی را به سود خود خاتمه داده تا با ۴۰ امتیاز به رده هشتم جدول صعود کنند.

* راه آهن صفر – پارس جم ۲؛ صعود نماینده عسلویه به رده چهارم

تیم پارس جم در تهران به یک پیروزی با ارزش مقابل راه آهن بخت برگشته دست یافت تا به لطف این سه  امتیاز خارج از خانه ۴۵ امتیازی شده و خود را به رده چهارم جدول رده بندی برساند. برای تیم پارس جم در این بازی بابامحمدی دو بار در دقایق ۲۷ و ۸۹ گل زد تا این پیروزی با ارزش برای تیم پارس جم به دست آید.

* ایرانجوان بوشهر ۵ – استقلال اهواز صفر؛ آتش بازی نیم ساعته بوشهری‌ها

در حالی که بازی دو تیم استقلال اهواز و ایرنجوان بوشهر تا دقیقه ۶۹ بدون گل پیش می‌رفت، در این دقیقه بوشهری‌ها اولین گل خود را به ثمر رساندند تا آتش بازی این تیم بعد از این گل مقابل تیم از هم گسیخته استقلال اهواز آغاز شود. سجاد فیض اللهی در این دقیقه اولین گل را برای بوشهری ها به ثمر رساند تا بعد از او مهدی قائدی ۱۰ دقیقه بعد گل دوم را برای این تیم بزند.

سجاد فیض اللهی مجددا در دقیقه ۸۲ گلزنی کرد و درست دو دقیقه بعد از او حجت اسلامی گل چهارم را برای این تیم زد. مهدی قائدی یکبار دیگر و اینبار در دقیقه ۹۵ برای ایرانجوان گل زنی کرد تا پر گل ترین بازی امروز با حساب ۵ بر صفر به سود تیم میزبان خاتمه یابد.

با این نتیجه استقلال اهواز که بیشتر از همیشه به سقوط به لیگ یک نزدیک بود، یک گام دیگر تا سقوط به این مسابقات برداشت و البته ایرانجوانی ها ۳۰ امتیازی شده و به رده سیزدهم جدول رسید.

سه شنبه ۱۷ اسفند ۹۵

* مس کرمان یک – خیبر خرم آباد صفر؛ پیروزی خانگی مس

شاگردان منصور ابراهیم زاده که در نیم فصل دوم نتایج خوبی گرفته بودند و جایگاه این تیم هم در جدول ارتقا پیدا کرده بود، امروز نیز موفق شد به لطف تک گل سه امتیازی علی ابراهیمی که در دقیقه ۴۰ بازی به ثمر رسید حریف خود خیبر خرم آباد را مغلوب کرده و با یک بازی بیشتر از تیم پارس جنوبی جم به رده چهارم جدول صعود کند. خیبری ها نیز با احتساب یک بازی بیشتر از نفت مسجد سلیمان یک رده بالاتر از این تیم در جایگاه چهاردهم قرار گرفتند.

* نساجی ۲ – ملون یک؛ پیروزی میزبان بدون آقای گل

تیم نساجی در حالی حریف قدر خود ملوان را با نتیجه دو بر یک شکست داد که از بهترین گل زن خود و مسابقات لیگ دسته اول به دلیل محرومیت استفاده نکرد. قائمشهری ها در غیاب محمد عباس زاده ۲۰ گله با دو گل حسن نجفی (۷۲) و مهدی نظری (۷۸) در حالی ملوان مدعی را مغلوب کردند که در دقیقه ۳۲ مرتضی غلامعلی تبار مدافع تیم نساجی به اشتباه دروازه خودی را به سود تیم ملوان باز کرده بود.

با شکل گیری این نتیجه ملوان جایگاه دوم خود در جدول را به تیم گل گهر واگذار کرد و خود به رده سوم جدول نزول کرد و نساجی با ۴۲ امتیاز به رده ششم جدول رسید.

* فجر سپاسی صفر – بادران صفر؛ فجر باز هم نبرد

تیم فجر سپاسی در خانه هم زور بردن نداشت. دیدار این تیم با تیم خوب بادران در شیراز در پایان نود دقیقه تلاش دو تیم با بدون گل تمام شد تا بادرانی ها با یک امتیاز این بازی با ۴۱ امتیاز در جایگاه هفتم جدول بایستند و تیم فجر سپاسی با ۲۱ امتیاز در رده شانزدهم قرار گرفت.

* نفت مسجد سلیمان یک – خونه به خونه بابل ۲؛ پیروزی نوبرانه خونه به خونه

خونه به خونه سرانجام موفق شد بعد از مدتها یک پیروزی جالب توجه به دست آورد. این پیروزی در مسجد سلیمان و مقابل تیم نفت به دست آمد. در این بازی ابتدا حمید کاظمی مهاجم تیم خونه به خونه در دقیقه ۲۳ گل زنی کرد. نفتی ها این گل را با پنالتی دقیقه ۳۶ توسط میلاد شیخ سلیمانی پاسخ دادند. روح الله باقری دیگر مهاجم تیم خونه به خونه در دقیقه ۴۲ دومین گل این تیم را به ثمر رساند تا در نهایت بازی با همین نتیجه به پایان برسد.  خونه به خونه بعد از این پیروزی ۴۱ امتیازی شد و به رده هشتم جدول رسید.

جدول لیگ دسته اول آزادگان

تیم بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ سپیدرود رشت ۲۷ ۱۳ ۹ ۵ ۲۵ ۱۶ ۹ ۴۸
۲ گل گهرسیرجان ۲۷ ۱۲ ۱۱ ۴ ۳۹ ۲۴ ۱۵ ۴۷
۳ ملوان ۲۷ ۱۲ ۱۰ ۵ ۲۶ ۲۰ ۶ ۴۶
۴ مس کرمان ۲۷ ۱۰ ۱۵ ۲ ۳۱ ۱۶ ۱۵ ۴۵
۵ پارس جنوبی جم ۲۶ ۱۱ ۱۲ ۳ ۲۰ ۱۱ ۹ ۴۵
۶ نساجی مازندران ۲۷ ۱۱ ۹ ۷ ۳۶ ۲۸ ۸ ۴۲
۷ بادران تهران ۲۷ ۱۰ ۱۱ ۶ ۲۵ ۱۶ ۹ ۴۱
۸ خونه به خونه ۲۷ ۱۱ ۸ ۸ ۳۰ ۲۶ ۴ ۴۱
۹ اکسین البرز ۲۷ ۱۱ ۷ ۹ ۳۲ ۲۳ ۹ ۴۰
۱۰ آلومینیوم اراک ۲۷ ۱۰ ۱۰ ۷ ۲۹ ۲۳ ۶ ۴۰
۱۱ مس رفسنجان ۲۷ ۹ ۸ ۱۰ ۳۲ ۲۳ ۹ ۳۵
۱۲ راه‌آهن ۲۷ ۷ ۱۰ ۱۰ ۲۹ ۳۹ -۱۰ ۳۱
۱۳ ایران جوان بوشهر ۲۷ ۷ ۹ ۱۱ ۳۴ ۳۳ ۱ ۳۰
۱۴ خیبر خرم‌آباد ۲۷ ۷ ۸ ۱۲ ۱۹ ۳۳ -۱۴ ۲۹
۱۵ نفت‌ م.سلیمان ۲۶ ۴ ۱۲ ۱۰ ۲۲ ۲۶ ۲۴
۱۶ فجر سپاسی ۲۷ ۴ ۹ ۱۴ ۱۹ ۳۳ -۱۴ ۲۱
۱۷ فولاد یزد ۲۷ ۳ ۱۱ ۱۳ ۱۵ ۳۶ -۲۱ ۲۰
۱۸ استقلال اهواز ۲۷ ۰ ۱۱ ۱۶ ۱۶ ۵۳ -۳۷ ۱۱

برنامه هفته بیست و هشتم

دوشنبه ۲۳ اسفند ۹۵

سپیدرود رشت – راه‌آهن تهران ساعت ۱۵:۰۰ ورزشگاه شهید دکتر عضدی رشت

خونه به خونه مازندران -نساجی مازندران ساعت ۱۵:۰۰ ورزشگاه هفتم تیر بابل

فولادیزد -مس کرمان ساعت ساعت ۱۵:۰۰ ورزشگاه شهید نصیری یزد

بادران تهران -ملوان بندرانزلی ساعت ۱۵:۰۰ ورزشگاه کارگران تهران

خیبر خرم‌آباد- فجرسپاسی شیراز ساعت ۱۵:۰۰ ورزشگاه  تختی خرم آباد

مس رفسنجان – اکسین البرز ساعت ۱۵:۰۰ ورزشگاه  شهداء رفسنجان

آلومینیوم اراک- نفت مسجدسلیمان  ساعت ۱۵:۰۰ ورزشگاه امام خمینی اراک

پارس جنوبی جم بوشهر- ایرانجوان بوشهر ساعت ۱۵:۱۵ ورزشگاه  تختی جم

استقلال اهواز -گل‌گهر سیرجان ساعت ۱۵:۳۰ ورزشگاه  تختی اهواز

معوقه از هفته بیست و چهارم

شنبه ۲۸ اسفند ۹۵

پارس جنوبی جم بوشهر – نفت مسجد سلیمان ‏ – ساعت ۱۵ ‏ورزشگاه تختی شهر جم بوشهر

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

16 دیدگاه ارسال شده است

 • علی گفت:

  ای کاش میشد تماشاگران طلب فدراسیون را میدادند تا کارت بازی دلیر صادر میشد ما این روزها نیاز مبرم به مهاجم گلزنی مثل محسن دلیر درکنار حق شناس داشته و داریم

 • کورش گفت:

  به نظرم وقتی همش چشم به پنالتی گرفتن داور داشته باشیم همین میشه باید گل زد تیم فولاد تیم یکی مونده به آخره جدوله !!!

 • علی (بندرعباس) گفت:

  جدول بدجور گره خورده ، صدای نفس گل گهر پشت گوش سپیدرود میاد، بچه های سپیدرود باید این چند هفته رواز جان و دل مایه بگذارید تا استان سر سبز و پر افتخار گیلان ما پس از سالها یه تیم پرطرفدار و مردمی رو روانه سطح اول فوتبال کشور کنه…

 • پدرام گفت:

  کورش چی میگی واسه خودت؟مگه تیم های بالای جدول چطور تو خونه میبرن همه شون یه هفته در میون با یه پنالتی میبرن دیگه.گل گهر دیروز با پنالتی تونست گل اولشو بزنه.اتفاقا جلو تیم اخر جدولی که هیچی برا ارایه نداره همه اتوبوسی نیرن دفاع و همش رو زمین میخوابن به بهانه مصدومیت همین چیزا باعث باز شدن گره بازی میشه دیگه.پنالتمیگرفت ۱۰ میشد اونا باز میشدن

 • کورش گفت:

  درسته پدرام جان ولی تیمی که میخواد بیاد لیگ برتر باید مقتدرانه بیاد با پنالتی و سلام و صلوات و گلهای زور یا حسین بخدا خونمون خشک میشه

 • کورش گفت:

  گل گهر ملوان مس کرمان پشت سرمون هستن اگه غفلت کنیم میان و ازمون رد میشن ایشااله تو بازی با راه اهن جبران بشه این مساوی

 • دختر سپیدرودی گفت:

  سامان ابای قوی سپید گیلان پاسداران و یه سری دیگه که میان اینجا سم پراکنی میکنین.این برای هزارمین بار با نتیجه نگرفتن ما بقیه تیما مثل ماست واینمیسن که تیم شما صعود کنه.اینقد انرژیتونو بجای این که صرف زدن تیم ما کنید به فکر تیم خودتون باشید ما پول نداریم کارت بازیکنای جدیدمون رو بگیریم شما چی؟!این هفته همه مدعیا بردن.حالا بازم به رشت حسودی کنید ببینید به کجا میرسید

 • وحید گفت:

  از تیم نساجی که همانند سپیدرود یک تیم سالم و مردمی است تشکر باید کرد چون کمک کرد تا این هفته به غمناک ترین هفته لیگ برای ما تبدیل نشود

 • گیله مرد علوی گفت:

  غش کردن مایلی کهن در ورزشگاه وطنی
  سرمربی ملوان بندرانزلی در پی خشمی باورنکردنی در انتهای بازی ناگهان از حال رفت.
  این ابای هایی که میان این سایت پرسه میزنن برن مربی غشی شونو جمع کنن هه هه

 • omid گفت:

  ملوان قطعا دیگه شانس صعود نداره مخصوصا اینکه بادران رو هم نبره گل گهر رو صعودی میبینم میمونه سه تیم مدعی مس سپیدرود پارس مس رو حتما باید ببریم تا از دور خارج بشه میمونه پارس که با پارس ما بازی نداریم منتها تیم دوست و برادر ما ملوان اهاش بازی داره واسه خاطر ما هم که شده ملوان پارس رو میبره تا تیم ما صعود کنه خخخخخخخخخخخخ

 • لشت نشا گفت:

  مایلی کهن چندی پبش در عضدی رشت:تا کنون چنین صحنه هایی در هیچ ورزشگاهی ندیدم!
  نظر محمدی:مایلی کهن دو رو است.
  و حالا این آقای اخلاق که طاقت باخت رو نداره حمله میکنه به مدیر عامل نساجی.لابد چنین صحنه هایی در ورزشگاه ها طبیعی است!!!

 • ایران46 گفت:

  آقا به مایلی حق بدید گاوبندی کرد حسن زاده نساجی رو بی مهاجم کرد پول داد مدافع بزنه توپه تو گل خودش داورو خرید دوتا پنالت نساجی رو نگیره باز نساجی ۲تا قاپاس گذاشت.شما هم بودین تور میشدین!رفته سمت مدیر نساجی که تو چرا به داور دس خواخور من حرف زدی؟بعد حسن زاده قراره بجاش این هفته دوباره علی نظرو محروم کنه!!یه مایلی یه دفه میای جلو تلوزیون گریه میکنی الانم میای دعوا غش میکنی تو که…دعوا نداری نیا دعوا آخه چقد شما سوژه این ابای هااااا

 • س مثل گفت:

  پارسال بازی سیاه جامگان براتون درس عبرت نشد ره رفتین عز و التماس حرم که ما رو تو لیگ برتر نگه دار غافل از اینکه امام رضا تیم شهر خودشو نگه میداره.امسالم رفتین مزار مرحوم اولادی خوب اونم هوای تیم شهرشو نگه میداره.اینقد این و اونو به تیم شهرتون نچسبونید قاپاس خورا سوژه کردین خودتونو.همون یه دونه سیروس دارین بسه فکر کردین اگه زنده بود چیگار میکردین حلوا حلوا میکردین اونم یکی میکردین مثل مایلی و احمدزاده فقط مرده پرستین به زنده ها فحش میدین

 • کورش گفت:

  سیروس اگه بود الان سر مربی سپیدرود بود شک نکنین

 • حمید گفت:

  من خودم رشتی و طرفدار سپیدرودم ولی با مسخره کردن اعتقادات مذهبی و امام رضا و مرحوم اولادی موافق نیستم

 • مهدی گفت:

  این هواداران شلخت بندر … که از صبح علی الطلوع تا پاسی از نصفه شب توی سایت سرورشون، سپیدرود کبیر علاف هستن چرا لال شدن و جیکشون در نمیاد؟!! قاپاسه خیلی سنگین بود؟؟ نگران نباشن، تمرین کنن چون قاپاس بعدی رو بادران آماده کرده تا جون نیروی دریایی بالا بیاد . . . .
  خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ