وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نتایج کامل هفته دوم لیگ دسته دوم – گروه نخست + جدول و برنامه هفته سوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودهفته دوم لیگ دسته دوم در حالی برگزار شد که تیم ریشه دار ماشین سازی به دلیل عدم حضور در میدان برای دومین هفته پیاپی از جدول مسابقه لیگ دو کنار گذاشته شد و به دو دسته پایین تر و مرحله نخست لیگ دسته سوم سقوط کرد تا گروه نخست این بازی ها با سیزده تیم پیگیری شود.

نتایج کامل مسابقات هفته دوم لیگ دو

دوشنبه ۱۸ مهرماه ۱۴۰۱

گروه نخست

شهید اورکی اسلامشهر ۰ – اسپاد تهران ۰

پانیک تالش ۰ – ویستاتوربین تهران ۰

پاس همدان ۱ – سپیدرود رشت ۰
⚽️گلزنان تیم میزبان: آرمین پناهی

نود ارومیه ۱ – فولاد هرمزگان ۰
⚽️گلزنان تیم میزبان: آرمین مصطفوی(P)

بعثت کرمانشاه ۲ – مس سونگون ورزقان ۲
⚽️گلزنان تیم میزبان: ؟
⚽️گلزنان تیم میهمان: حسین قره داغی(۲گل)

ایمان سبز شیراز ۰ – فولاد نوین اهواز ۰

گروه ب:

شهرداری بم ۲ – شاهین تابان بوشهر ۰
⚽️گلزنان تیم میزبان: سهیل‌ هزارجریبی (۲گل)

داماشیان رشت ۱ – آریو اسلامشهر ۱
⚽️گلزنان تیم میزبان: علی مصطفایی
⚽️گلزنان تیم میهمان: مجتبی عباسی

شهرداری نوشهر ۱ – شهدای رزکان کرج ۰
⚽️گلزنان تیم میزبان: بابک ابراهیمی

نیروی زمینی تهران ۰ – شهید قندی یزد ۲
⚽️گلزنان تیم میهمان: عادل سرشار – سیدجواد شفیعی پور

مناطق نفت خیز جنوب ۳ – مس نوین کرمان ۱
⚽️گلزنان تیم میزبان: خیرالله ویسی آرا(P) -امید علیپور – سعید کریمی
⚽️گلزنان تیم میهمان: کیوان خدازاده

شهرداری بندرعباس ۱ – کیان سام بابل ۱
⚽️گلزنان تیم میزبان: جهانبخش خبر
⚽️گلزنان تیم میهمان: شایان فدایی

شهدای بابلسر ۲ – شهرداری ماهشهر ۱
⚽️گلزنان تیم میزبان: امیرحسین اسماعیل زاده – قدیر آقاجانی

هفته سوم

شنبه ۲۳ مهر

آریو اسلامشهر – مناطق نفت خیز جنوب – ساعت ۱۵- ورزشگاه امام خمینی (ره) اسلامشهر

شهرداری نوشهر- شهرداری بندرعباس – ساعت ۱۵- ورزشگاه شهدا نوشهر

شهدای رزکان کرج- شهرداری ماهشهر – ساعت ۱۵- ورزشگاه انقلاب کرج

شهید قندی یزد- شهدای بابلسر – ساعت ۱۵- ورزشگاه شهید نصیری یزد

کیان سام بابل (پیام توس مشهد) – داماشیان رشت – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه هفت تیر بابل

مس نوین کرمان- شهرداری بم- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهید زینلی سرچشمه

شاهین شهرداری بوشهر- نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر

یکشنبه ۲۴ مهر

فولاد هرمزگان – سپیدرود رشت- ساعت ۱۵- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

نود ارومیه-ایمان سبز شیراز- ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی ارومیه

مس سونگون-شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۵- ورزشگاه سردار سلیمانی تبریز

اسپاد الوند تهران-پاس همدان- ساعت ۱۵- ورزشگاه امام رضا(ع) تهران

ویستا توربین تهران-ماشین سازی تبریز- ساعت ۱۵- ورزشگاه غدیر تهران

اترک بجنورد-بعثت کرمانشاه- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی بجنورد

فولاد نوین اهواز-پانیک تالش- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.