وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نتایج کامل هفته پانزدهم لیگ دسته دوم + جدول و برنامه بازی ها

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – رقابت های هفته پانزدهم لیگ دسته دوم کشور با برگزاری 19 مسابقه در شهرهای مختلف کشورمان برگزار شد که نتایح بدست آمده به شرح زیر می باشد:

گروه اول
* نیروی زمینی تهران 2 – کارون خوزستان 0
* شهرداری بندرعباس 0 – اکسین البرز 0
* پرسپولیس گناوه 2 – بعثت کرمانشاه 0
* یاران غدیر هشتگرد 0 – برق نوین شیراز 4
* ملی پوشان تبریز 1 – شهرداری کاشان 2

گروه دوم
* کیمیا فرایند تهران 1 – پتروکیان شوشتر 0
* شهرداری ماهشهر 0 – پارس جنوبی جم 2
* سردار بوکان 0 – بادران تهران 5
* شهرداری کامیاران 1 – شهرداری تبریز 1
* تربیت نوین یزد 0 – کارگر بنه گز 3 (حذف تربیت نوین از مسابقات)

گروه سوم
* نفت و گاز گچساران 0 – نفت امیدیه 0
* کارا شیراز 0 – نفت نوین آبادان 1
* شهرداری جویبار 0 – هف سمنان 1
* مقاومت تهران 3 – نسل ابومسلم مشهد 1
* کاسپین قزوین 2 – استقلال آبی ب تهران 0

گروه چهارم
* پیام وحدت کاشمر 0 – فولاد نوین اهواز 1
* توسعه کیش 2 – الوند همدان 1
* خلخال دشت خلخال 1 – شاهین بوشهر 1
* رهپویان رضوانشهر 1 – صنعت ساری 0
* شهرداری ارومیه 1 – سپیدرود رشت 1

هفته شانزدهم

یکشنبه ۱۸ بهمن ۹۴

شهرداری بوشهر – شهرداری ارومیه- ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه بهشتی بوشهر

فولاد نوین اهواز – رهپویان رضوانشهر- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

سه شنبه ۲۰ بهمن ۹۴

سپیدرود رشت- توسعه (شاهین)کیش- ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه عضدی رشت

صنعت ساری – خلخال دشت خلخال ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه متقی ساری

الوند همدان – پیام وحدت کاشمر- ساعت  ۱۴:۰۰  – ورزشگاه قدس همدان

نسل ابومسلم مشهد- کارا شیراز ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه تختی مشهد

هف سمنان – مقاومت تهران ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه تختی سمنان

آینده سازان برق جدید شیراز – ملی پوشان تبریز  ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه بعثت شیراز

شهرداری کاشان – شهرداری بندر عباس- ساعت  ۱۴:۰۰ – ورزشگاه امیر کبیر کاشان

استقلال آبی ب تهران- نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۴:۰۰  – ورزشگاه هویزه تهران

بادران تهران – شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه کارگران تهران

پارس جنوبی جم – شهرداری کامیاران- ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه  تختی جم بوشهر

کارگر بنه گز – کیمیا فرایند تهران- ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه شهداء بنه گز بوشهر

شهرداری تبریز –  تربیت نوین یزد- ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز

اکسین البرز- پرسپولیس گناوه- ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه انقلاب کرج

بعثت کرمانشاه – نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه ۱۵ خرداد کرمانشاه

پترو کیان(ماهان)شوشتر- سردار بوکان – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی شوشتر

کارون اهواز – یاران غدیر هشتگرد- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه تختی اهواز

نفت نوین آبادان – کاسپین قزوین- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه تختی آبادان

نفت امیدیه – شهرداری جویبار- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه نفت۱ امیدیه

معوقه هفته دهم-جمعه ۲۳ بهمن ۹۴

شهرداری ارومیه-رهپویان رضوانشهر-ساعت ۱۴-ورزشگاه تختی ارومیه

 

جدول لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور فصل 94-95

لیگ دسته دوم گروه A
نام تیم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز کسر
1 شهرداری بندرعباس 15 10 4 1 24 8 16 31 3-
2 اکسین البرز 15 8 6 1 22 8 14 30
3 نیروی زمینی 15 8 3 4 23 13 10 27
4 بعثت کرمانشاه 15 6 7 2 19 11 8 25
5 برق نوین شیراز 15 6 4 5 17 9 8 22
6 پرسپولیس گناوه 15 5 4 6 13 19 -6 19
7 ملی پوشان تبریز 15 4 5 6 10 15 -5 17
8 کارون خوزستان 15 4 3 8 13 19 -6 15
9 شهرداری کاشان 15 3 5 7 18 24 -6 14
10 یاران غدیر هشتگرد 15 0 1 14 8 41 -33 1

 

لیگ دسته دوم گروه B
نام تیم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
1 کیمیا فرایند تهران 15 10 4 1 26 9 17 34
2 بادران تهران 15 8 4 3 26 14 12 28
3 پارس جنوبی جم 15 8 4 3 17 5 12 28
4 شهرداری ماهشهر 15 8 3 4 25 15 10 27
5 پتروکیان شوشتر 15 6 3 6 19 16 3 21
6 سردار بوکان 15 6 3 6 11 16 -5 21
7 شهرداری کامیاران 15 5 4 6 20 19 1 19
8 شهرداری تبریز 15 3 7 5 13 15 -2 16
9 کارگر بنه گز 14 2 1 11 10 25 -15 7
10 تربیت نوین یزد 14 0 3 11 4 37 -33 3

 

لیگ دسته دوم گروه C
نام تیم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
1 نفت و گاز گچساران 15 7 6 2 15 9 6 27
2 نفت نوین آبادان 15 7 5 3 19 13 6 26
3 کارا شیراز 15 6 5 4 17 14 3 23
4 نفت امیدیه 15 5 6 4 18 13 5 21
5 کاسپین قزوین 15 4 9 2 11 7 4 21
6 هف سمنان 15 3 9 3 13 17 -4 18
7 شهدای جویبار 15 4 5 6 10 12 -2 17
8 استقلال آبی ب 15 4 4 7 16 19 -3 16
9 مقاومت تهران 15 4 4 7 14 18 -4 16
10 نسل ابومسلم مشهد 15 3 3 9 10 21 -11 12

 

لیگ دسته دوم گروه D
نام تیم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
1 شاهین شهرداری بوشهر 15 8 4 3 25 15 10 28
2 توسعه کیش 15 7 5 3 21 14 7 26
3 سپیدرود رشت 15 7 5 3 20 15 5 26
4 رهپویان رضوانشهر 14 7 4 3 18 14 4 25
5 فولاد ب اهواز 15 6 4 5 21 18 3 22
6 خلخال دشت 15 5 6 4 20 16 4 21
7 شهرداری ارومیه 14 4 5 5 15 16 -1 17
8 پیام وحدت 15 4 4 7 21 26 -5 16
9 صنعت ساری 15 2 5 8 10 24 -14 11
10 الوند همدان 15 1 4 10 17 30 -13 7

 

 

نتایج کامل هفته پانزدهم لیگ دسته دوم + جدول و برنامه بازی ها
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

1 دیدگاه ارسال شده است

  • امیدسپیدرودی گفت:

    دوستان بازیهای آینده سپیدرود رو هرکی میدونه بگه میزبان و مهمان بودنش رو هم بفرماييد