وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نتایج کامل هفته پنجم مسابقات لیگ دسته دوم + برنامه هفته ششم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودهفته پنجم رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور با تثبیت صدرنشینی تیم فوتبال امید گناوه در گروه اول و مس شهربابک در گروه دوم و صعود سپیدرود و نیروی زمینی به جمع مدعیان صعود به پایان رسید.

نتایج مسابقات و جدول رده بندی گروه در پایان این هفته به شرح زیر است:

گروه نخست:

نفت و گاز گچساران ۰ – امید گناوه ۱

گلزن تیم میهمان: محمد جلیزی(“۷۴)

کارت قرمز: فرشاد عبدالهی(نفت و گاز) – حسن رمضانی(امید گناوه)

محتشم تبریز ۱ – سپیدرود رشت ۲

گلزن تیم میزبان: رضا نجاری(“P74)

گلزنان تیم میهمان: پویا نزهتی(“۳۵) – معین تقوی(“۸۵)

کارت قرمز: میلاد پورمحسن(سپیدرود)

ملی حفاری اهواز ۲ – شهرداری بندرعباس ۱

گلزنان تیم میزبان: رضا احمدیان – حسین جعفری پور

گلزن تیم میهمان: حمیدرضا طاهرخانی

ایرانجوان بوشهر ۱ – شهرداری همدان ۱

گلزن تیم میزبان: حسین بازیاری

گلزن تیم میهمان: حسین کاظمی(P)

اسپاد تهران ۲ – ویستاتوربین تهران ۱

گلزنان تیم میزبان: رضا قربانی – علی عظیمی

گلزن تیم میهمان: حامد اکبری

آوالان کامیاران ۱ – فولادنوین اهواز ۰

گلزن تیم میزبان: کیوان مارابی

مس نوین کرمان ۰ – علم و ادب تبریز ۰

گروه دوم:

عقاب تهران ۳ – شهرداری ماهشهر ۱

گلزنان تیم میزبان: حسام حسینی(۴۵+۲) – محسن تیموری(۷۸) – فردین نجفی(“۸۱)

گلزنان تیم میهمان: خیرالله ویسی آرا(“P55)

مس شهربابک ۱ – شهید قندی یزد ۰

گلزن تیم میزبان: سیدکاظم رحمانی

شمس آذر قزوین ۲ – شهرداری بم ۰

گلزنان تیم میزبان: اسماعیل کرد – ایمان موسوی

پاس همدان ۴ – شاهین بندرعامری ۱

گلزنان تیم میزبان: مقداد اکبرخواه(۳گل) – عرفان فتاحی

گلزن تیم میهمان: داوود جنه

نفت امیدیه ۱ – شهدا بابلسر ۰

گلزن تیم میزبان: نیما اسکندرزاده

نیروی زمینی ۲ – میلادمهر تهران ۱

گلزنان تیم میزبان: امیر علیدادی(“۶۱) – میلاد سرخی(“۶۵)

گلزن تیم میهمان: امیررضا قاسمی(“۳۱)

اترک بجنورد ۳ – سردار بوکان ۲

گلزنان تیم میزبان: مهدی غلامیان(“۲۲) – سهراب فخرآبادی(“۵۲) – پوریا قشلاقی(“۷۸)

گلزنان تیم میهمان:حسین قره داغی(“۲۸) – علی اصغر شیردل(“۸۶)

هفته ششم

سه شنبه ۷ بهمن ۹۹

ملی حفاری اهواز – اتحاد کامیاران – ساعت ۱۴- ورزشگاه  اختصاصی حفاری اهواز

علم و ادب تبریز – نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهرداری تبریز

امید گناوه – اسپاد تهران(خیبر) – ساعت ۱۴- ورزشگاه  سراجی گناوه

شهرداری همدان – محتشم (آذرکوثر) تبریز- ساعت ۱۴- ورزشگاه  قدس همدان

ویستا توربین تهران – ایرانجوان بوشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه  غدیر تهران

چهارشنبه ۸ بهمن ۹۹

سپیدرود رشت – فولادنوین اهواز- ساعت ۱۴- ورزشگاه  سردار جنگل رشت

شهرداری بندرعباس – مس نوین کرمان – ساعت ۱۴- ورزشگاه  خلیج فارس بندرعباس

میلاد مهر تهران – اترک بجنورد- ساعت ۱۴- ورزشگاه  کشوری تهران

سردار بوکان – شمس آذر(کاسپین) قزوین- ساعت ۱۴- ورزشگاه  خاتم الانبیاء بوکان

شاهین بندرعامری – نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدا اهرم تنگستان

شهیدقندی یزد – پاس همدان- ساعت ۱۴- ورزشگاه  نصیری یزد

شهدا بابلسر – مس شهربابک- ساعت ۱۴- ورزشگاه  علیزاده بابلسر

نفت امیدیه – عقاب تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدا نفت امیدیه

شهرداری بم – شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه  متعاقبا اعلام میگرد

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.