وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نصیرزاده: سپاهان نباید با پول مردم پز بدهد / از جیب مردم تیم داری می کنید

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – هوشنگ نصیرزاده در مصاحبه ای به اظهارات مسعود تابش مدیرعامل سپاهان پاسخ داد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان پس از تساوی تیمش مقابل ماشین سازی در مصاحبه ای به انتقاد از مالکیت باشگاه ماشین سازی پرداخت؛ اینکه چرا دو باشگاه در لیگ برتر باید تحت مالکیت یک نفر باشد.

اظهارات مدیرعامل سپاهان با ناراحتی هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه ماشین سازی روبرو شده و او در مصاحبه ای به صحبت های مدیرعامل سپاهان پاسخ های تندی داده است.

هیچ یک از صحبت های تابش واقعی نیست

آقای تابش در یک گفتگوی غیرمتعارف و با ناشی گری کامل قضاوتی داشته، که هیچ کدام واقعی نیست. او به مالکیت خصوصی همزمان دو تیم ایراد گرفته، در حالی که خودش به همراه آقای شیعی از پیکان، توحیدی از مس کرمان و جواهری از گل گهر سیرجان، عضو هیئت هیئت مدیره باشگاه های صنعتی یک وزارتخانه ( وزارت صنعت، معدن و تجارت) هستند.

انگار یادتان رفته از جیب مردم تیم داری می کنید!

انگار یادتان رفته از جیب مردم تیم داری می کنید؛ مقصر مهاجمین ما بودند که چهار توپ تک به گل را به ثمر نرساندند، وگرنه با گل های بیشتری تبریز را ترک می کردید. شما اطلاعات داوری‌اتان آنقدر ضعیف است، که تصور می کنید داور برای اجرای کرنر باید به وقت بازی اضافه کند؛ در حالی که فقط ضربه پنالتی است که داور برای اجرای آن باید منتظر بماند.

شما مهارت مصاحبه ندارد!

انجام مصاحبه خارج از چارچوب، آن هم در حالی که هیچ حرفی برای گفتن در بنیان دیزل نداشتید و ربط دادن گلی که از ۳۰ متری دریافت کردید به مالکیت باشگاه، نشان از این دارد که شما مهارت مصاحبه ندارید.

شما و ۱۰تیم دیگر از بیت المال هزینه می کنید

داور مسابقه به اشتباه بازیکن ما را از زمین اخراج کرد و ۷۰ دقیقه مقابل شما ۱۰ نفره بودیم و چهار موقعیت گل هم از دست دادیم. متاسفانه شما به همراه ۱۰ تیم دیگر از بیت المال هزینه می کنید و در مقابل برای فردی که از جیب خود برای دو تیم هزینه می کند، یقه پاره می کنید.

چشم بصیرت برای دیدن حقایق وجود ندارد

اساسنامه فیفا حاکی است، هیچ کمپانی یا فردی نمی تواند بیش از دو تیم در یک سری از مسابقات را هدایت و کنترل کند؛ در حالی که وزارت صنعت، معدن و تجارت هم اکنون ۵ تیم، وزارت نفت ۴ تیم و وزارت ورزش ۲ تیم در مسابقات لیگ برتر را کنترل و هدایت می کنند، ولی چشم بصیرت برای دیدن آنهایی که از جیب مردم هزینه می کنند، نابینا شده.

متاسفانه شما حرمت شکنی کردید

باشگاه شما فصل گذشته به شهادت آمار برنامه نود، بیشترین سود را از اشتباهات داوری برده بود؛ اما با این توصیف باز هم کاندیدای سقوط بودید. متاسفانه شما حرمت شکنی کردید؛ مربی خارجی خود را به کنفرانس فرستادید، که به جای مسائل فنی به مالکیت باشگاه بپردازد و خودتان نیز دست به مصاحبه زدید، که تمام اظهاراتتان ناشی از اطلاعات ناقص بود و همینطور باشگاه شما نیز بیانیه داد.

در زمین مبارزه جانانه کردیم و این چه ربطی به مالکیت دارد!

شما به چه دلیل تصور می کنید که باید بازی را برنده از زمین خارج شوید، در حالی که حتی یک موقعیت گل هم نداشتید و چهار موقعیت استثنایی ما هم به هدر رفت. ما در زمین با هم مبارزه جانانه کردیم؛ این موضوع چه ربطی به مالکیت باشگاه دارد.

چرا به فروش امتیاز سپاهان نوین اعتراض نکردید!

زمانی که سپاهان نوین به لیگ برتر صعود کرد، وزارت خانه شما امتیاز آن را به فولادخوزستان داد که از لیگ برتر سقوط کرده بود؛ آن موقع شما کجا بودید که به این موضوع اعتراض کنید. از نکات جالب اینکه به داشتن ۱۰ تیم در مسابقات رضایت نمی دهید و باز هم در مصاحبه گلایه کرده اید که مانع تشکیل سپاهان نوین می شوند و متوجه این نکته نیستید که ما از جیب خودمان خرج می کنیم و شما از جیب مردم.

جای سپاهان بودیم با پول بیت المال پز نمی دادیم

باشگاه ما برای مجموعه شما و شخص سرمربی شما، احترام زیادی قائل است ولی این خودداری که در این چند روزه انجام شد، برای احترام به هواداران سپاهان شد، اما شما متاسفانه حرمت شکنی کردید و اشتباهات داوری که به ضرر ما بود را به زیان خودتان معرفی کردید. ما اگر جای شما بودیم، با پول بیت المال این همه پز نمی دادیم و غرور ما را نمی گرفت.

ماشین سازی و تراکتورسازی هیئت مدیره مجزا دارند

ماشین سازی و تراکتورسازی جهت اطلاع شما (مسعود تابش مدیرعامل سپاهان)، دارای دو هیئت مدیره مجزا و کاملا مستقل و بدون رابطه نسبی و سببی با یکدیگر و دارای پروانه مجزا بوده، اما هر دو به مجموع سرمایه گذاری “دریک” در تبریز تعلق دارند؛ همانطور که تیم شما، ذوب آهن، پیکان، سایپا، گل گهر سرجان، مس کرمان، مس رفسنجان، مس سونگون، فولادخوزستام و آلومینیوم اراک دارای هیئت مدیره مجزا هستید، ولی همگی زیر نظر وزارت صنعت و معدن می باشید. در پایان هم افکار عمومی حق بدهد، ما باید مورد اعتراض قرار بگیریم که از جیب خودمان خرج می کنیم، یا شما که از جیب مردم هزینه می کنید؟!

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.