وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نظرمحمدی: بازیکن سازی از صعود به لیگ برتر شیرین تر است

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – سرمربی سپیدرود بازیکن سازی را بزرگترین دستاورد خود در فوتبال گیلان دانست که حتی از صعود به لیگ برترهم برایش شیرین تر بوده است.

به گزارش سایت سپیدرود، علی نظرمحمدی با بیان اینکه مشکلات اصلی سپیدرود رشت همچنان پابرجاست و تنها با همدلی عوامل باشگاه کارها به پیش می رود اظهار داشت: از آغاز فصل جاری تاکنون به لطف تلاش مدیریت باشگاه و همکارانم در کادرفنی توانسته ایم مشکلات را مدیریت و در حد تلاش حل و فصل کنیم.

سرمربی سپیدرود با برشمردن مشکلات تیمش که از سال های گذشته باقی مانده است، گفت: بدهی های تلمبار شده فصول گذشته، نامشخص بودن سرنوشت مالکیت، سقوط از لیگ برتر و خروج دسته جمعی بیش از ۲۰ بازیکن، تغییرات پی در پی مدیریت و مالکیت و از همه مهمتر مشکلات مالی و عدم حمایت های مالی از یکی از قدیمی ترین تیم های کشور تنها بخشی از مصایب باشگاه سپیدرود است.

وی با قدردانی از تلاش های صورت گرفته توسط مدیرعامل باشگاه و پشتکار و فداکاری همکارانش در کادرفنی و اجرایی عنوان کرد: وقتی تنها دو بازیکن به نام های نزهتی و فردوسی در باشگاه باقی ماندند با تلاش جمعی همه توانستیم یک تیم کاملا تازه را از نو بسازیم که هماهنگ شدن اعضا با یکدیگر پروژه بزرگی است که هنوز به صورت کامل به مرحله نهایی نرسیده و نیاز به زمان بیشتری داریم.

نظرمحمدی با اعلام اینکه از شهردار و اعضای محترم شورای شهر رشت می خواهم که پیش از آنکه دیر بشود به قولی که سر تمرین ما دادند عمل کنند، بیات داشت: دو تیم خصوصی و پرهوادار رشت چشم انتظار کمک لجستیکی شهرداری شهرشان هستند.

سرمربی سپیدرود رشت با ناجوانمردانه دانستن رقابت یک تیم خصوصی مثل سپیدرود با تیم های دولتی و نیمه دولتی گفت: در همین لیگ یک تیم هایی هستند که چند ده میلیارد سرمایه گذاری کردند و به همین دلیل ما برای ادامه حیات چشم به مسئولان سیاسی و اجتماعی گیلان دوخته ایم.

کارشناس فوتبال ایران با بالا دانستن سطح کیفی لیگ دسته اول آزادگان در فصل جاری اظهار داشت: امسال بیش از ۹ تیم به نام های مس رفسنجان و کرمان، نود، بادران، خوشه طلایی، آلومینیوم، فجرسپاسی و گل ریحان از مدعیان صعود محسوب می شوند و تنها یکی دو تیم به دلیل دیر شروع کردن به فکر بقا هستند.

سرمربی سپیدرود رشت افزود: این در حالی است که تعداد تیم های مدعی در فصل گذشته کمتر از انگشتان یک دست بود و چند تیم تا پایان فصل در خطر انحلال و کناره گیری از مسابقات و سقوط به دو لیگ پایین تر بودند.

نظرمحمدی با حمایت از بازیکنانی که امسال پیراهن سپیدرود را بر تن کردند گفت: ما بر مبنای آیتم هایی مانند توان مالی باشگاه، کیفیت قابل قبول بازیکنان، سابقه صعود به لیگ برتر و کمک کردن به سپیدرود در سال های دوم سوم یارگیری کردیم که در کل به جز مهاجمانی که نتوانستیم جذب کنیم از شرایط مان رضایت دارم.

وی بازیکنان امسالش را ترکیبی از جوانان آینده ساز و بومی های کارآمد و غیربومی های باتجربه خواند و گفت: ما بر مبنای استراتژی مان در هر مسابقه بدون توجه به سن و سال و محل تولد بازیکنان را ارنج کرده و سعی می کنیم اشتباهات مان را در هر مسابقه به حداقل برسانیم.

سرمربی سپیدرود بازیکن سازی را بزرگترین دستاورد خود در فوتبال گیلان دانست که حتی از صعود به لیگ برترهم برایش شیرین تر بوده و افزود: جوانانی همچون هومن ربیع زاده، جواد آقایی پور، رضا عاشوری، ماهان سروی، علی بیجاری، امیرحسین اسکندری، آرین نصییری نژاد از سرمایه های جدید سپیدرود هستند که در آینده ای نزدیک به ستاره های فوتبال ایران تبدیل خواهند شد.

علی نظرمحمدی در مدت حضورش به عنوان سرمربی توانسته چهره های سرشناسی مانند شایان مصلح، میلاد قربانزاده، امید سام کن، مهیار نوری، محمدرضا مهدی زاده، حمید ملکی، سعید طالبی، میثم تهیدست، محمد لطفی، علی دهقان، محمد دادرسی و بهنام لایقی فر را از تیم های داماش و سپیدرود به فوتبال ایران معرفی کند.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.