وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نظرمحمدی: با برنامه سه ساله می‌توانیم با پرسپولیس و استقلال رقابت کنیم

سرمربی تیم سپیدرود رشت گفت: با برنامه‌ای سه ساله می‌توانیم با تیم‌های مدعی کشور مانند پرسپولیس، استقلال و سپاهان تنه به تنه شویم و رقابت کنیم.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – علی  نظرمحمدی در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، در خصوص وضعیت سپیدرود رشت برای حضور در لیگ برتر اظهار داشت: روزهای پایانی از هفته دوم تمرینات آماده سازی را در دو نوبت صبح و عصر پیگیری می‌کنیم.

یک روز صبح به ساحل می‌رویم و یک روز هم بدنسازی می‌کنیم و بعد از ظهر در چمن دانشگاه گیلان کارهای آماده‌سازی را انجام می‌دهیم. از روز شنبه نیز برای اینکه قصد داریم فشار تمرینات‌مان را به سه جلسه افزایش دهیم، اردوی یک هفته‌ای را در کردان کرج برگزار خواهیم کرد. سعی می‌کنیم دو بازی تدارکاتی خوب که یکی از آنها بازی با تیم ملی دانشجویان است داشته باشیم و حداکثر استفاده را از این اردو ببریم.

وی درباره اردوی پیش فصل این تیم در باکوی آذربایجان‌، تصریح کرد: تمام هدف‌مان این است ابتدا تسویه حساب بازیکنان فصل گذشته را انجام دهیم. اگر این تسویه حساب ظرف ۱۰ روز آینده یعنی بعد از اردوی کردان انجام شود، احتمال دارد به اردوی باکو برویم. پیشنهادهایی از سوی دوستان شده تا همان هزینه‌ای را که قرار است برای اردوی داخل کشور انجام دهیم، صرف اردو در یکی از کمپ‌های خوب باکو کنیم.

به طور کلی هنوز به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌ایم، چون باید کارهای خروج از کشور برخی از بازیکنان که مشکل سربازی دارند یا دانشجو هستند انجام شود. به طور کلی شاید اردوی خارج از کشور قطعیت پیدا نکند، اما حتماً اردوی دومی هم بعد از کردان کرج خواهیم داشت و سه بازی تدارکاتی هم برای این اردو در دستور کار قرار داده‌ایم.

سرمربی سپیدرود رشت در مورد جذب بازیکنان مورد نیاز تیمش، در دو پست هافبک دفاعی و دفاع چپ، عنوان کرد: در پست هافبک دفاعی میثم تهی‌دست که از نیروهای بومی استان است و در دو سال گذشته روی او سرمایه‌گذاری کرده‌ایم، استفاده خواهیم کرد و فقط به جذب این بازیکن بسنده کردیم.

در دفاع چپ نیز مهرداد جماعتی را جذب کردیم، البته به این بازیکن گفته‌ایم که باید در تست پزشکی شرکت کند و ما از سلامت او اطمینان پیدا کنیم تا بعد قراردادش را ثبت کنیم. فعلاً جماعتی در اختیار ما قرار دارد و با انگیزه فراوان در حال تمرین است.

نظرمحمدی درباره اینکه آیا بازیکن جدید جذب خواهد کرد یا خیر، گفت: سهمیه بزرگسال ما تکمیل است، مگر اینکه در مدت باقی‌مانده به این نتیجه برسیم که بازیکنی کیفیت لازم را ندارد و قراردادش را فسخ کنیم.

به طور حتم این ۱۸ بازیکن لیست نهایی ما خواهند بود اما در لیست زیر ۲۳ سال جای خالی داریم و به دنبال بازیکنانی که سابقه حضور در لیگ یک،‌ لیگ دو و نیروهای بومی و تیم‌های پایه‌ باشگاه‌ خودمان و دیگر تیم‌های استان گیلان  را دارند، هستیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چه انتظاری از تیمش در سال اول حضور در لیگ برتر دارد، خاطرنشان کرد: در سال اول انتظار از تیمی که سراسر مشکل است و تجربه لیگ برتری ندارد، فقط بقاست.

من به مدیران ارشد باشگاه هم گفته‌ام که هدف‌گذاری، بقا در لیگ برتر است و ما براساس همین موضوع یارگیری کرده‌ایم. ما با برنامه‌ای سه ساله می‌توانیم با تیم‌های مدعی کشور مانند پرسپولیس، استقلال و سپاهان تنه به تنه شویم و رقابت کنیم.

باید بپذیریم امکانات ما چه از نظر منابع انسانی و چه از نظر منابع سخت‌افزاری در حدی است که باید برای بقا در لیگ برتر بجنگیم.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + هفده =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.