وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نفت مسجدسلیمان یک – سپیدرود رشت یک: لعنت بر فوتبال کثیف! / هدیه حیدری به خوزستان

سپیدرود در حالی که تا دقیقه ۱۰۰ یک بر صفر از حریف پیش بود با حق کشی داور بی انصاف این مسابقه که بیش از ۱۰ دقیقه به جای ۸ دقیقه را گرفته بود و یک پنالتی و یک گل آفساید و دقایق اضافی را به مسجد سلیمان هدیه کرد ماندن سپیدرود را در لیگ برتر به دهها اما و اگر موکول کرد!

فوتبال کثیف امروز برنده شد تا پاک ترین و خصوصی ترین تیم ایران قربانی شود!

نفت ۱ (اکبر آفاقیی دقیقه ۱۰۰) – ۱ (مهرداد بایرامی دقیقه ۵۶) سپیدرود

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودهفته بیست و هشتم لیگ برتر ، جام خلیج پارس

آدینه سیزدهم اردی بهشت ماه ۹۸ – ساعت ۱۷:۳۰

ورزشگاه بهنام محمودی، تماشاگر:  سه هزار نفر

داور:

بیژن حیدری

کمک ها:

محمدرضا ابوالفضلی، آرمان اسعدی

داوران پشت دروازه:

کوپال ناظمی و محمدحسین ترابیان

داور چهارم:  سعید قاسمی ، ناظر: حسن کامرانی‌فر

کارت زرد:

حسین شنانی دقیقه ۳۳، ابراهیم لطفی دقیقه ۴۱، کوروش ملکی دقیقه ۶۸، حسین ابراهیمی دقیقه ۷۰ (سپیدرود) – موسی کولیبالی دقیقه ۵۰، حکیم نصاری دقیقه ۸۰ (نفت)

اخراج: نادر دست نشان و حامد طباطبایی (سپیدرود)

ترکیب سپیدرود رشت:

 

کوروش ملکی، میثم تهیدست، میلاد شیخ سلیمانی، میلاد قربانزاده، ابراهیم لطفی، میثم فردوسی، هومن ربیع زاده، حسین شنانی (از دقیقه ۷۷ محمد بلبلی)، محمدرضا مهدوی، حسین ابراهیمی ( از دقیقه ۹۱ محمد غلامی)، مهرداد بایرامی (هز دقیقه ۹۵ جواد آقایی پور).

سرمربی: نادر دست نشان.

ترکیب نفت مسجدسلیمان:

مهرداد طهماسبی، موسی کولیبالی، میلاد خدایی اصل، اسماعیل شریفات (از دقیقه ۷۹ هیثم هاشمی زاده)، حکیم نصاری (از دقیقه ۹۰ میلاد میدواوودی)، مجید حسینی، صادق صادقی، یوسف وکیا، علیرضا علیزاده، محمد شادکام (از دقیقه ۶۶ اکبر آفاقی)، فرشید پاداش.

سرمربی: فیروز کریمی.

شرح بازی:

این دیدار از حساسیت بسیار زیادی برخوردار است. دو تیم با ۲۰ و ۱۹ امتیاز در رده‌های چهاردهم و پانزدهم جدول قرار دارند و رقابتی سخت برای تعیین دومین تیم سقوط کننده به لیگ دسته اول بین این دو تیم شکل گرفته و حتماً در کنار استقلال خوزستان نام یکی از این دو تیم بعنوان دومین تیم سقوط کننده قرار خواهد گرفت.

پیروزی در این بازی شش امتیازی برای هر دو تیم بسیار حائز اهمیت است. هر کدام از این دو تیم در این بازی پیروز شوند تاحدود زیادی از خطر سقوط نجات پیدا می‌کنند و این موضوع بر حساسیت این بازی اضافه می‌کند.

فیروز کریمی هدایت نفت مسجد سلیمان را بر عهده دارد و نادر دست نشان هم روی نیمکت سپیدرود می‌نشیند. هر دو مربی از تجربه زیادی در فوتبال ایران برخوردارند و بارها قرار گرفتن در چنین شرایطی را تجربه کرده‌اند.

دقایق حساس:

دقیقه ۸: پاس حکیم نصاری پشت مدافعان، به شریفات رسید و ضربه این بازیکن با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه ۱۵: شوت محکم شنانی از پشت محوطه جریمه با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۷:فرار شریفات از جناح چپ با شوت پای چپ او از زاویه بسته همراه شد و ملکی با واکنش مناسب توپ را مهار کرد.

دقیقه ۲۱: شوت شریفات یک بار دیگر راهی به دروازه سپیدرود پیدا نکرد و باز هم دراختیار ملکی قرار گرفت.

دقیقه ۲۵: ارسال زمینی با پای چپ حکیم نصاری روی خط شش قدم به پاداش رسید که ضربه ضغیف این بازیکن راهی به چارچوب دروازه نبرد.

دقیقه ۲۷: شنانی نفوذ خطرناکی از سمت راست محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان داشت، اما شوت محکم او با اختلاف کمی از تیرک عمودی دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۳۲: مهرداد بایرامی حرکت خوبی تا محوطه جریمه سپیدرود داشت، اما ضربه او از زاویه بسته با واکنش طهماسبی تبدیل به کرنر شد.

دقیقه ۳۲: شنانی در محوطه جریمه نفت نقش بر زمین شد، اما بیژن حیدری در این صحنه اعتقاد به خطا نداشت و معتقد بود مهاجم سپیدرود تمارض کرده است.

دقیقه ۳۷: شوت راه دور فردوسی در چارچوب دروازه نفت نبود و به بیرون رفت.

دقیقه ۴۰: توپ ارسالی از جناح راست زمین موقعیت خوبی برای نفت به وجود آورد که ضربه آکروباتیک شریفات پس از اصابت به ابراهیم لطفی دور شد.

دقیقه ۴۷: شوت مهدوی روی یک ضربه کاشته از سمت چپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۰: با شروع مجدد سریع دروازه بان نفت، پاداش از جا ماندن مدافعان رشتی استفاده کرد و با دروازه بان تک به تک شد و ضربه پای چپش را ملکی دفع کرد.

دقیقه ۵۱: ضد حمله سریع نفت می‌توانست گل اول را برای این تیم رقم بزند، اما پاداش در موقعیت تک به تک نتوانست گلزنی کند و ضربه او را ملکی دفع کرد.

دقیقه ۵۲: سانتر شادکام و ضربه سر پاداش به بیرون رفت.

دقیقه ۵۳: در حالی که بایرامی انتظار ارسال توپ را داشت، فردوسی از جناح راست به قصد باز کردن دروازه توپ را زد که این فرصت هدر رفت.

دقیقه ۶۳: فرشید پاداش یک موقعیت گلزنی دیگر را نتوانست در شرایط تک به تک استفاده کند و شوت او را کوروش ملکی به خوبی مهار کرد تا دروازه سپیدرود همچنان بسته بماند.

دقیقه ۷۸: یک ارسال دیگر برای نفت مسجدسلیمان ثمری نداشت و توپ دراختیار کوروش ملکی قرار گرفت.

دقیقه ۸۴: روی ارسال کرنر و خروج اشتباه ملکی، ضربه سر کولیبالی از روی خط دروازه توسط مدافعان سپیدرود دفع شد.

دقیقه ۸۴: نفت مسجدسلیمان فرصت عالی گلزنی را یک بار دیگر هدر داد و این بار شوت مهاجم این تیم به دروازه خالی سپیدرود را ابراهیم لطفی از روی خط دفع کرد.

دقیقه ۸۷: فرشید پاداش نفوذ سریعی از سمت راست محوطه جریمه سپیدرود داشت که برخورد او با قربان‌زاده موجب شد تا حیدری به سود نفت اعلام پنالتی کند؛ خطایی که با اعتراض سپیدرودی ها همراه شد.

دقیقه ۹۰: نفتی‌ها موقعیت‌ها را از دست می‌دهند و این بار نتوانستند ضربه پنالتی خود را تبدیل به گل کنند؛ پنالتی اعلام شده به سود این تیم را حکیم نصاری به سمت چپ خود زد که کوروش ملکی با شیرجه عالی توپ را دفع کرد تا سپیدرود در این بازی و شاید در لیگ برتر بماند.

شرح گل:

نفت ۰ – ۱ سپیدرود: شوت هومن ربیع‌زاده را مهرداد بایرامی به خوبی در میانه راه قطع کرد تا پس از یک چرخش زیبا و شوت فنی تماشایی دروازه نفت مسجدسلیمان را باز کند و سپیدرود را پیش بیاندازد.

نفت ۱-۱ سپیدرود: در آخرین دقیقه بازی با یک گل مشکوک ارسال توپ از سمت راست و اشتباه خط دفاعی سپیدرود، اکبر آفاقی را در موقعیت عالی قرار داد که شوت این بازیکن با عبور از زیر پای کوروش ملکی تبدیل به گل تساوی مسجدسلیمان شد.

اتفاقات ویژه:

۱- به دلیل دیر رسیدن اتوبوس تیم سپیدرود به ورزشگاه بخاطر ازدحام در اطراف استادیوم، بازی با ۱۳ دقیقه تاخیر آغاز شد.

۲- هواداران سپیدرود در بخشی از سکوهای ورزشگاه شهید بهنام محمدی نشسته اند.

۳- پس از گل اول سپیدرود، جنجال فراوانی به وجود آمد و چند ترقه به زمین پرتاب شد. در این لحظات دو نیمکت درگیر شدند اما اتفاق عجیب تر، پخش زمین شدن فیروز کریمی بود. به دلیل پرتاب سنگ توسط تماشاگران مسجد سلیمان او با سری بانداژ شده با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.

۴- پس از گل نفت مسجد سلیمان، سپیدرودی ها به شدت به داور اعتراض کردند و اعتقاد داشتند این صحنه آفساید بوده است. پس از سوت پایان نیز این اعتراض ها ادامه داشتند و نادر دست نشان نیز معترض بود.

نفت مسجدسلیمان یک – سپیدرود رشت یک: لعنت بر فوتبال کثیف! / هدیه حیدری به خوزستان
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

19 دیدگاه ارسال شده است

 • Babak گفت:

  چرا بلبلی و ایمان صادقی نیستن؟

 • فرزاد گفت:

  قشنگ حیدری بازی رو درآورد واسه نفت خاک بر سرش اینجاست که بوی تبانی میاد

 • فرزاد گفت:

  سپیدرود راحت میتونست ۴ یا ۵ گل به نفت بزنه یه خرده نادر خان ترسو بازی کرد بایستی میترکوندیم این تیم داغونو
  مطمین باشید با توجه به بازیهایی که از نفت دیدم بازیهای بعدیش رو میبازه

 • مهدی گفت:

  تیم نفت تیم نبود.اما گل نفت درست بود و اون پنالتی هم درست نبود.

 • آرمان گفت:

  دستمریزاد به هواداران متعصبی که تو ورزشگاه بودند
  حیف گل فنی بایرامی ، حیف پنالتی که ملکی گرفت
  مافیا فوتبال قصد داره ما رو راهی دسته یک کنه ولی من همچنان امیدوارم که حداقل چهار امتیاز از دو بازی آخر می گیریم
  چهر و پنج دقیقه آخر خیلی بازیکنان ما شل و خسته بودند که متاسفانه مثل همیشه از دو دفاع آخر گزیده شدیم ، حیف
  آقای دکتر حیدری ، نمی دونم به چند خودتو فروختی ، حتما آنقدر پوست کلفت هستی که راحت بخوابی چون شرافتت رو فروختی ، همه دار و ندارتو فروختی . . .
  هوچی گران مسجد سلیمانی هم صدای فحاشی شان به ما شنیده می شد ، ولی مطمئن باشید نهایتا حق به ما خواهد رسید
  هشت سال جنگ آدمتان نکرد . . . .

 • پدرام گفت:

  من دلم روشنه که سپیدرود سقوط نمی کنه …

 • هاشمی گفت:

  روی نا پاک فوتبال را امروز شاهد بودیم … آفرین بر شجاعت پسران سپیدرود . شما برنده واقعهی هستید . هوادار هم حامی شما برای سربلندی شهرمان .. درود بر شرافت نادرخان دست نشان که با دست خالی تیم جمع کرده ..

 • رضا گفت:

  بازی که راحت میشود برد با ترس بازی کردیم موقعیت انچنایی نداشتیم کرنر ها همه کوتاه و بدون برنامه ب حدر رفت دفاع ما چند بار نیمه اول هم سوتی داد

 • حامد گفت:

  من طرفدار سپید رود نیستم ولی بازی رو دیدم وقتی ۹ دقیقه وقت اضافه میگیرن مشخصه ک میخوان با میزبان مهربون باشن حتی اگه ۹ دقیقه تموم میشد و نفت گل نمیزد مطمئن هستم دو سه دقیقه این داور بیشتر میگرفت تا نفت گل بزنه این نهایت ظلم ب ی تیمه ک پنالتی مشکوک رو هم ک گرفته همه جوره تحت فشار بذاری نفت بازی رو دوازده نفره مساوی کرد

 • گیله مرد گفت:

  اون پنالتی اصلا پنالتی نبود. نه دقیقه وقت اضافه هم زیاد بود. ولی هرچه بود تمام شد و رفت … حالا بازی با نساجی رو باید ببریم و وظیفه ما هوادارهاست که ۲۰ هزارنفری بریم ورزشگاه …
  این نفتی که من دیدم بعیده بازیهای بعدیش رو ببره …

 • رضا گفت:

  آقای آرمان
  هشت سال ما جلو جنگ ایستادیم تا صدام نیاد آدم های بی عرضه و بزدلی مثل شما ها رو برداره و ببره

 • فرهاد شعبانی گفت:

  چه سپیدرود ببره چه ببازه ما طرفدار رشت سپیدرود و گیلانیم ، جانم فدای گیلان
  ولی ورزش ما خیلی کثیفه…

 • رضا گفت:

  سلام به هواداران سپید رود

  خدمت آقا حامد که در مورد هشت سال جنگ صحبت کردی به عرض میرساند ما جلو صدام ایستادیم که نیاد شما ها رو با خودش ببره و بلا سرتون بیاره .اگه شهامت داشتی با دوستانت میومدی مسجدسلیمان تا بهت بفهمانیم مسجدسلیمان کجاست

 • گیله مرد گفت:

  رادنی دیدار ناجه بدار، آبره٫ امان ایسیم …

 • محمد گفت:

  تیمهایی مثل نفت هاو شهرداری تبریزپرسپولیس فولادسپاهان مستقیم یاغیرمستقیم از بودجه عمومی کشوراستفاده میکننداونوقت دراستان گیلان اینکار جرمه اصلا فوتبال ماعادلانه نیست تیم سپیدرود دیروز به بیعدالتی داور بی انصاف باخت درود بر شرف پسران باغیرت باران

 • مهدی گفت:

  من نمیدانم چرا اینقدر از داوری شکایت میکنن.تنها نقطه تاریک و اشتباه داوری پنالتی بود که بنفع نفت گرفت که اون هم گل نشد.بقیه صحنه ها درست بود.هم گل سپیدرود و هم گل نفت.در خصوص جو استادیوم هم این جو فقط مختص آن شهر نیست و شاید بازی در رشت بود شاید بدتر از این مسئله اتفاق میافتاد.

 • مسجد سلیمان گفت:

  آقای آرمان ماها انقدر غیرت داشتیم که8سال تو دل جنگ بودیم تا صدام مزاحم ناموست نشه.مشکلی داری بیا مسجدسلیمان بهت بگیم.ایشالا ما میمونیم و شما به حایی که مستحقشین پرت میشین

 • مهدی گفت:

  مجبور شدم جواب چندتا لر مسجدسلیمانی رو که مثل آدمهای هرجایی توی سایت تیمهای بااصالت میچرن بدم. استان گیلان علیرغم 1000 کیلومتر فاصله با مرز عراق بیشتر از مینگین جمعیتیش شهید و ایثارگر در 8 سال جنگ داد و این نشون میده غیرت گیلانیان خیلی بیشتر از شماهایی بود که اولا بالاجبار اونجا گیر افتاده بودین و ثانیا خیلیهاتون بعنوان جنگ زده، فرار کرده و به ما پناه آورده بودین و بچه های جنگ زده میومدن مدارس ما و بصورت چندشیفته درس میخوندن. الان شدید شجاع و جلوی صدام رو شما گرفتین؟! ارواح عمه تون!! سپیدرود باید اول فصل قربانی مشکلات مدیریتی نمی شد تا به شما لرهای مسجدسلیمانی حالی میکرد لوله کردن یعنی چی. آخر فصل می بینیم کی گریه میکنه وحشیها . . .

 • مرافن گفت:

  جهت اطلاع آقا رضای هشت سال ایستاده در جنگ میرساند ! یادم نمیاد مسجد سلیمان خط مقدم جنگ باشه ! لطفا آقا رضای ایستاده درجنگ از پدرانتان بپرسید لشکر ۲۵ کربلا که فاو رو گرفت لشکر مسجد سلیمان بود یا جای دیگه ؟ تو مگه چند ساله که حرف از هشت سال ایستاده در جنگ میزنی ؟ برید فوتباتون رو بازی کنید ! تونستید ببرید ! اقای هشت سال ایستاده در جنگ یک روز اگه ادب یاد می گرفتی توی وب سایت باشگاه دیگه بی ادبی نمیکردی عزیزم آ