وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نقطه حیات سپیدرود و ذوب‌آهن / سپیدرود نمازی را با خود می‌برد / آمار امیدوارکننده سپیدرود در دفاع تیمی

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مصاف تیم های سپیدرود و ذوب‌ آهن در هفته نهم لیگ برتر می تواند حامل اتفاق های عجیبی باشد.

هفته نهم لیگ برتر آبستن حوادث مختلفی می تواند باشد که یکی از آنها مصاف تیم های سپیدرود و ذوب آهن در ورزشگاه سردار جنگل رشت خواهد بود.

سرخ پوشان گیلان با آمدن علی کریمی تکان آنچنانی نخوردند و هنوز هم در ته جدول با دو امتیاز قرار گرفته اند. علی کریمی می داند اگر این هفته نتواند اولین پیروزی تیمش را رقم بزند، هواداران گیلانی بیش از قبل به آینده تیم شان ناامید می‌شوند.

ذوب آهن هم با امید نمازی نتوانسته در حد و اندازه یک مدعی ظاهر شود و با ۹ امتیاز در رده نهم جدول ایستاده است. اگرچه سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن از نمازی حمایت کرده است اما شکست برابر سپیدرود می تواند جایگاه این مربی را روی نیمکت سبزپوشان اصفهانی متزلزل کند.

سپیدرود نمازی را با خود می برد

هفته نهم رقابت های لیگ برتر در حالی آغاز خواهد شد که برخی از تیم ها شرایط خوبی ندارند و این احتمال هم وجود دارد که تعطیلی روزهای گذشته این شرایط را بغرنج تر هم کرده باشد.

ذوب آهن اصفهان آنطور که انتظار می رفت در هفته های گذشته نتوانست نتایج قابل قبولی کسب کند و شاگردان امید نمازی در باز کردن دروازه حریفان ناکام بودند. هر چند سعید آذری پیش از این نشان داده است که از سرمربی تیمش حمایت می کند، اما شرایط ذوب آهن طوری است که احتمالاً آذری را دچار تردید خواهد کرد و شاید این مدیرعامل کارکشته نیم نگاهی به تغییرات روی نیمکت تیمش داشته باشد.

ذوب آهن با این شرایط در هفته نهم رقابت ها باید به مصاف تیمی برود که به شدت تشنه برد و کسب امتیاز است. سپیدرود رشت در فصل گذشته با حضور علی کریمی روی نیمکتش نشان داد که در خانه به هیچ تیمی باج نمی دهد و حالا باز هم علی کریمی روی نیمکت سپیدرود است و این تیم از ذوب آهن در خانه اش پذیرایی خواهد کرد.

اینکه ذوب آهن چه نتیجه ای در برابر این تیم پرانگیزه کسب کند، مهم خواهد بود. اگر شاگردان امید نمازی بدون امتیاز این شهر را ترک کنند این احتمال وجود داردکه سپیدرود نمازی را با خودش ببرد و اگر شاگردان علی کریمی باز هم در کسب امتیاز ناکام بمانند، آنوقت اوضاع این تیم بدتر از سال گذشته خواهد شد و علی کریمی برای ساختن دوباره سپیدرود کار بسیار دشواری را در پیش رو خواهد داشت.

آمار امیدوارکننده سپیدرود در دفاع تیمی

سپیدرود رشت در فاز دفاعی به تیمی امیدوارکننده بدل شده است. آیا این آمار در روزهای آتی هم حفظ خواهد شد؟

سپیدرود در ۳ بازی اخیر مقابل صنعت نفت آبادان، پرسپولیس و پیکان تنها دو گل دریافت کرده که این نشان دهند رشد نماینده شهر رشت در بخش دفاعی است. با وجود اینکه سپیدرود قدری در فاز دفاعی رشد کرده اما با جذب بابک حتمی سعی در حفظ این وضعیت دارد.

حضور حاتمی در سپیدرود می‌تواند دست علی کریمی را برای بردن میلاد قربان زاده به خطوط جلویی باز کند. سپیدرود با شروع لیگ برتر در خانه به مصاف ذوب‌آهن اصفهان می رود و کار سختی برای کسب اولین برد خود در مسابقات دارد.

آیا علی کریمی و شاگردانش می‌توانند روند مطلوب در بخش دفاعی را حفظ کنند و به تیمی سخت گیر در دفاع بدل شوند؟ سپیدرود برای رهایی از قعر جدول باید بازی های باقی مانده تا نیم فصل را جدی بگیرد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.