وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نقل و انتقالات تمدید نمی شود

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – ۱۳ شهریور ماه پنجره تابستانی در فوتبال ایران بسته می شود و بعد از این تایم جابجایی بازیکن امکان پذیر نخواهد بود مگر اینکه تیم جای خالی داشته باشد و بازیکن مد نظر آزاد باشد تا سهمیه فیفا در مورد او اعمال گردد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، فریبزر محمود زاده، مسئول نقل و انتقالات در پاسخ به این سوال که آیا زمان نقل و انتقالات قابل تمدید است؟ گفت:

اصلا. به این دلیل که ما طبق قوانین فیفا می توانیم ۸۴ روز را برای جابجایی ها در نظر بگیریم. نقل و انتقالات ۲۳ خرداد آغاز شده و حتما باید در تاریخ ۱۳ شهریور پرونده ها بسته شود.

گفتنی است پیش از این زمان نقل و انتقالات در فوتبال ایران چند روز پیش از شروع فصل به پایان می رسید و اصلا بعد از شروع بازی ها تیم ها امکان جابجایی بازیکن را نداشتند.

اما اکنون همانند اروپا تیم های ایرانی می توانند بعد از شروع لیگ هم بازیکن جدید بخدمت بگیرند و این فرصت برای بازیکن مهیاست اگر در انتخاب تیم مرتکب اشتباه شده قرارداد خود را فسخ و تیم جدیدی برای برای بازی انتخاب کند.

این قانون برای تیم ها هم حسن است. به این خاطر که ممکن است تیم هم در جذب بازیکن مرتکب اشتباه شده باشد که با این قانون می تواند اشتباه خود را اصلاح کند.

 

 

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.