وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نورمحمدی:پرسپولیس قهرمان شد ما باید بمانیم

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – با علی کریمی به سپیدرود آمد و از همان ابتدای حضورش، چنان خوب ظاهر شد که کریمی در قبال اعتمادی که به این مدافع ۳۶ ساله کرده، پاسخ خوبی گرفت.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ایران ورزشی، کاپیتان سابق پرسپولیس عزم خود را برای دفاع از حیثیت علی کریمی و سپیدرود جزم کرد و یکی از مستحکم ترین مدافعان تیمش شد.

علیرضا نورمحمدی حالا با همه مشکلاتی که در سپیدرود پشت سر گذاشته، خوشحال است که در کنار دیگر بازیکنان تیم آنقدر ایستادگی کرده که حالا خیال هواداران تیم ریشه دار سپیدرود را بابت بقا در لیگ برتر، تا حدود زیادی راحت کرده باشد. او با اشاره به مشکلاتی که در این تیم پشت سر گذاشته از آینده مبهمی می‌گوید که پیش رو دارد.

با پیروزی مقابل تراکتور، بقای سپیدرود تا ۹۰ درصد قطعی شده.

بله، بقای ما تقریباً تا ۹۰ درصد قطعی شده و در دو بازی آینده هم باید با تمام توان بجنگیم تا بقای‌مان را صد در صد کنیم.

البته بازی راحتی مقابل تراکتورسازی نداشتید.

اصلاً بازی راحتی نبود چون تراکتورسازی هم به سه امتیاز این مسابقه نیاز داشت و برای کسب این امتیاز تلاش می‌کرد. آنها در نیمه دوم خیلی ما را اذیت کردند اما امتیاز این بازی برای مان حکم مرگ و زندگی را داشت و همه تلاش مان را به کار گرفتیم تا ا‌ز موقعیت‌های‌مان به خوبی استفاده کنیم.

بعد از پیروزی در این بازی، علی کریمی درباره بقا چیزی به بازیکنان نگفت؟

این روزها بیشترین دغدغه علی کریمی درباره شرایط مالی بازیکنان است و همه فکر او این است که این شرایط را مساعد کند تا بازیکنان مطالبات خود را بگیرند. البته او به بازیکنان گفت که از جیب خودش نفری یک میلیون تومان به بازیکنان پاداش می‌دهد.

قطعاً بازیکنان این تلاش و دلسوزی علی کریمی را نادیده نمی‌گیرند.

علی آقا شخصیتی است که همه دوست دارند با همه وجود برایش بازی کنند. او همه جوره پشت همه بچه‌ها ایستاده است. ما هم تا آنجا که توانستیم سعی کرده‌ایم این حمایت او را بی پاسخ نگذاریم.

امیدی به پرداخت این مطالبات هست؟

من فکر می‌کنم مالکان باشگاه منتظر بودند که ببینند وضعیت این تیم در لیگ برتر چطور می‌شود؟ به نظر من حالا که بقای مان تقریباً قطعی شده، آنها هم برای پرداخت مطالبات دست به کار می‌شوند. مالک مطمئن شده که تیم در لیگ برتر می‌ماند. شاید حالا بیاید و حق و حقوق بازیکنان را بدهد.

این موضوع در جلسه‌ای که با حضور بازیکنان بود، مطرح شده یا تصور شخصی شماست؟

تصور خودمان است چون معلوم بود همینطور است. از طرف مالک به ما قول چک داده‌اند و پرداخت ۳ درصد از مبالغ قراردادمان اما ما تجربه چک را د‌اریم و می‌دانیم که دریافت چک از باشگاه به جز اینکه به ضرر بازیکنان باشد هیچ خاصیت دیگری ندارد. باشگاه چک را به بازیکنان می‌دهد و آن را به حساب پرداختی‌اش می‌زند اما نه تنها آن چک پاس نمی‌شود، بلکه باید بازیکن مالیاتش را هم بپردازد.

این همان اتفاقی است که برای شما در پرسپولیس رخ داد.

بله، زمان مدیریت آقای رویانیان در پرسپولیس برای من چنین اتفاقی افتاد. به پول مان که نرسیدیم هیچ، مالیات پول نگرفته مان را هم باید بپردازیم.

بقای سپیدرود بعد از قهرمانی پرسپولیس، اتفاقات خوب فوتبالی تان را در سال جدید تکمیل می‌کند.

خدا را شکر می‌کنم که سال ۹۷ با قهرمانی پرسپولیس و بقای سپیدرود، با اتفاقات خوبی شروع شده است. امیدوارم این اتفاقات خوب همینطورادامه پیدا کند و مسوولان باشگاه سپیدرود مطالبات بازیکنان را هم بپردازند.

شنیده‌ایم مبالغ قرارداد بازیکنان سپیدرود در کل خیلی بالا نیست و پرداخت این مبالغ برای مالک نباید کار سختی باشد.

هیچ کدام از رفقای من باور نمی‌کنند که با چنین مبلغی من قرارداد بسته باشم. مبلغ قرارداد بازیکنان سپیدرود، از تیم پنجم یا ششم لیگ یک هم پایین‌تر است. مالک باشگاه با این ظرفیت و بازیکنان بومی که در اختیار دارد، باید روی سپیدرود سرمایه گذاری درستی انجام دهند.

برنامه خودت برای فصل آینده چیست؟

خیلی عوامل می‌تواند روی ماندن یا رفتن ما تأثیرگذار باشد. باید ببینیم شرایط باشگاه چطور است؟ آیا علی آقا (کریمی) می‌ماند یا نه. به خاطر همین ترجیح می‌دهم فعلاً در این رابطه تصمیمی نگیرم.

نورمحمدی:پرسپولیس قهرمان شد ما باید بمانیم
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.