وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نورمحمدی: اشتباهات داوری از روی قصد باشد، بی‌معرفتی است / باخت مقابل پدیده کارمان را سخت کرد

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – بازیکن تیم سپیدرود گفت: اگر این اتفاقات و اشتباهات داوری از روی قصد باشد واقعا بی‌معرفتی است.

به گزارش سایت سپیدرود، علیرضا نورمحمدی در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، در مورد شرایط سپیدرود اظهار داشت: با بردی که مقابل سایپا بدست آورده بودیم شرایط خیلی خوب بود ولی با امتیازی که مقابل پدیده از دست دادیم شرایط سخت شد.

ما و پدیده بازی پایاپایی داشتیم، ولی دیگر اتفاقات بازی روحیه تیم ما را خراب کرد.

وی ادامه داد: پدیده از تک موقعیت خود استفاده کرد و گل زد. ما هم گل زدیم، ولی داور خیلی راحت مردود اعلام کرد. در حالی که گل صددرصد درست بود. با همین اشتباه شرایط برای ما سخت شده است.

باید در بازی‌های حساس داوری بگذارند که واقعا ضریب اشتباهاتش پایین باشد. چون در این بازی‌ها با یک اشتباه ممکن است یک تیم سقوط کند.

بازیکن تیم فوتبال سپیدرود در مورد اختلاف کریمی و فدراسیون و اعتراض‌های مکرر این مربی به داوری گفت: اینها مواردی است که به ما مربوط نیست و مسائلی بین بزرگان فوتبال است.

علی آقا هم میل ندارد ما در این موارد دخالت کنیم. ولی نمی‌دانم چرا این اشتباهات داوری در بازی‌های حساس برای ما رخ می‌دهد؟ یک بار در بازی با استقلال خوزستان بود و دیگری بازی با پدیده.

نورمحمدی ادامه داد: نمی‌دانم آیا باید به این اتفاقات شک کرد. گل به این سالمی را وقتی در زمین حریف نمی‌گیرند آدم به فکر فرو می‌رود. البته من گناه کسی را نمی‌شویم و تهمت نمی‌زنم، ولی تصمیم داور اشتباه و خیلی عجیب بود.

وی افزود: این تصمیم‌ها می‌تواند به قیمت از دست رفتن امید و آرزوی یک شهر تمام شود. همه ما تلاش می‌کنیم تا تیم را حفط کنیم و سال بعد تیم خوبی برای لیگ برتر ببندند.

ولی این قبیل اشتباهات کمر تیم را می‌شکند. علی کریمی اعتبار خود را گذاشته است و اگر قرار باشد این اتفاقات از روی قصد و قرض باشد واقعا بی‌معرفتی است.

نورمحمدی با اشاره به بازی‌های پیش روی سپیدرود گفت: امیدوارم در بازی‌های خانگی که پیش رو داریم امتیازات لازم را جمع کنیم و صددرصد سعی می‌کنیم تیم سپیدرود را در لیگ برتر حفظ کنیم.

ما همه اتفاقات منفی بازی شش امتیازی با پدیده را کنار گذاشتیم و دراین یک ماه برای بقا تلاش می‌کنیم. تلاش تیم با وجود همه مشکلات ستودنی است.

نورمحمدی: اشتباهات داوری از روی قصد باشد، بی‌معرفتی است / باخت مقابل پدیده کارمان را سخت کرد
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.