وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نکته روز – جادوی صداقت

استاد اردشیر لارودی

درس معلم ار بود زمزمه محبتی / جمعه به مکتب آورد طفل گریزپای را

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – در سپیدرود نشانه‌های تحول آشکار و صدای زمزمه‌های محبت بلند است! در تیم سپیدرود تیم شدن و تیمی رفتار کردن پیدا و هویداست!

علی کریمی به دل بازیکنان سپیدرود بدون استثنا راه یافته و از تیم خسته روزهای پیش در حال پدید آوردن و ساختن یک تیم پرانگیزه و خواهنده و پرشتاب در چارچوب پیروزی‌طلبی است!

مسلماً که سپیدرود کمبودهای فراوانی دارد ولی صداقت و روراستی، همدلی و همزبانی و مهربانی بارزی هم دارد! با محبت خارها گل می‌شود!

سپیدرود دغل و دروغ ندارد- دیگر ندارد-! سپیدرود پشت پرده و روی پرده ندارد! سپیدرود خودبزرگ‌بینی- برآمده از خودکوچک‌انگاری مفرط- ندارد! سپیدرود بزرگ است و به این بزرگی واقف! سپیدرود بزرگانه و بزرگوارانه بازی می‌کند و در راه بزرگی سر خود را جلوی توپ می‌گذارد!

علی کریمی جادویی ندارد! جادوی او حرف‌های ساده است و سخنان بدون شیله- پیله‌‌ای که بیان می‌کند! جادوی صداقت که «باطل سحر» همه جادوگری‌هاست!

سه بازی و چهار امتیاز! بد نیست ولی تا خوب شدن هنوز کارهای فراوانی باید انجام شود! در سپیدرود همه باید از جان خود مایه بگذارند! مثل کریمی که با اعتبار و آبروی خود وارد میدان شده است!

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.