وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نگاهی به بازی های باقیمانده چهار تیم مدعی گروه چهار

 نویسنده: مهرشاد عبادتکار

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – تنها 5 هفته به پایان مرحله اول رقابت های لیگ دو باقی مانده است. بزرگترین چالشی که این روزها هواداران تیم ریشه دار شمال با آن روبرو هستند، این است که وضعیت تیم محبوشان در جدول چگونه است.

لذا بر آن شدیم تا با توجه به صعود سه تیم از این گروه شرایط تیم های مدعی صعود و برنامه بازی های باقی مانده آنها را مورد بررسی قرار دهیم. در گروه چهارم جایی که سپیدرود در آن قرار دارد، تیم های مدعی را تنها باید به چهار تیم سپیدرود، شهرداری زنجان، بهمن شیراز و خونه به خونه بابل محدود نمود.

سایر تیم ها فقط باید برای حفظ خود در لیگ دو بجنگند، جایی که چهار تیم به صورت مستقیم سقوط خواهند کرد و از تیم پنجم به بعد رقابت نسبتا فشرده ای وجود دارد. به جز تیم گهر درود که از همان ابتدای بازیها از مسابقات انصراف داد و به لیگ سه سقوط کرد، سه تیم دیگر از این گروه مستقیما به لیگ سه سقوط خواهند کرد. در ذیل نگاهی داریم به بازیهای باقیمانده چهار تیم مدعی صعود:

سپیدرود:

هفته چهاردهم: استراحت

هفته پانزدهم: شهرداری جویبار (میزبان)

هفته شانزدهم: الوند همدان (مهمان)

هفته هفدهم:گرند بجنورد (میزبان)

هفته هجدهم:بهمن شیراز (مهمان)

شهرداری زنجان:

هفته چهاردهم: الوند همدان (مهمان)

هفته پانزدهم: گرند بجنورد (میزبان)

هفته شانزدهم: بهمن شیراز (مهمان)

هفته هفدهم: شهرداری دزفول (مهمان)

هفته هجدهم:خونه به خونه بابل (میزبان)

بهمن شیراز:

هفته چهاردهم: گرند بجنورد (مهمان)

هفته پانزدهم: شهرداری دزفول (مهمان)

هفته شانزدهم: شهرداری زنجان ( میزبان)

هفته هفدهم: خونه به خونه بابل (مهمان)

هفته هجدهم: سپیدرود (میزبان)

خونه به خونه بابل:

هفته چهاردهم:شهدای جویبار (مهمان)

هفته پانزدهم: الوند همدان (میزبان)

هفته شانزدهم:گرند بجنورد (مهمان)

هفته هفدهم:بهمن شیراز (میزبان)

هفته هجدهم: شهرداری زنجان (مهمان)

نکته نخست اینکه سپیدرود نسبت به سایر تیم ها یک بازی کمتر پیش رو دارد و در هفته چهاردهم استراحت خواهد داشت، با توجه به اینکه هر سه تیم دیگر مدعی یک هفته استراحت خود را پشت سر گذاشته اند از هفته پانزدهم تعداد بازی های چهار تیم نخست یکسان خواهد شد.

نکته دوم این است که هر سه تیم شهرداری زنجان و بهمن شیراز و خونه به خونه بابل دو بازی خانگی و سه بازی بیرون از خانه دارند و سپیدرود هم دو بازی خانگی و دو بازی خارج از خانه در پیش خواهد داشت. از آن مهم تر اینکه سه تیم رقیب سپیدرود در سه هفته پایانی باید با یکدیگر مسابقه برگزار نمایند:

شهرداری زنجان – بهمن ( هفته شانزدهم) ، بهمن شیراز – خونه به خونه (هفته هفدهم) ، شهرداری زنجان – خونه به خونه (هفده هجدهم)

یعنی اینکه تیم های مدعی به دلیل تقابل مستقیم با یکدیگر مجبورند امتیاز از دست بدهند و این بیشترین سود را برای ارتش سرخ خواهد داشت. این در حالی است که سپیدرود فقط با یک تیم مدعی (بهمن شیراز) و آن هم در هفته آخر بازی دارد که شاید برای سپیدرود حکم بازی تشریفاتی را داشته باشد.

شاید بتوان گفت بهمن شیراز سخت ترین بازیها رو پیش رو دارد. این تیم شیرازی باید با هر سه تیم مدعی گروه یعنی سپیدرود،خونه به خونه و شهرداری زنجان بازی کند.

تفاضل گل بسیار خوب سپیدرود شاید در روز پایانی به کار سپیدرود بیاید. خونه به خونه با تفاضل صفر وضعیت خوبی در این قضیه ندارد.

با نگاهی به بازی های پیش رو می توان گفت سپیدرود با توجه به شرایط جدول و بازی های پیش رو بیشترین بخت را نه تنها برای صعود که برای قهرمانی در گروه دوم را دارد تا بتواند با خیال راحت گام به مرحله دوم بگذارد که به یقین از شرایط سخت تری برخوردار خواهد بود.

نگاهی به بازی های باقیمانده چهار تیم مدعی گروه چهار
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

27 دیدگاه ارسال شده است

 • Arash گفت:

  ایشالا که سال دیگه سپیدرود رو در لیگ یک می بینیم

 • مجید گفت:

  درود ، درسته که اول همیشه باید بحال فکر کرد و بازیهای پیش رو در چند هفته آینده برای صعود از این مرحله. ولی خیلی عالی تر است که به آینده نیز نگاه خاصی وجود داشته باشد تا این برند پایدار شهر باران بعد از بالاامدن از گروه ش در مرحله بعد هم کمتر تحت استرس شرایط قرار گیرد و با حفظ همین شرایط حضور قدیمی های تیم و حامیان جدیدراحت تر به آینده خوشایندتر ختم نمایدبرای این هدف و نرفتن به استرس بعد از صعود پیشنهاد میگردد یک ، حتما یک جلسه در هفته تمرین تیم در محیطی برگذار شود که فاصله حامیان با کادر و بازیکنان در حداقلش باشد تا در این تمرین استرس تماشاگر و سکو نشین در بازیکن تبدیل به انرژی تعدیل کننده روان گردد نه تخریب کننده ان . بهترین جای ممکن برای این نوع تمرین زمین پارک شهر در حال حاضر می باشد. دو ، باشگاه محترم تلاش نماید قبل از صعود بین گذشته و حال و آینده بازی کن در کارش یک پیوند خاص تر بسازددر حال حاضر بهترین روش برای این کار به مناسبت های خاص اشنانمودن خانوادگی بازی کنان با همدیگر است این عامل سبب میشود بازیکن حال گذشته خانواده خویش را نیز برای رسیدن ب هدف با خود داشته باشد که یک انرزی روانی بسیار عظیم برای رسیدن ب هدف است و . . .

 • مجید گفت:

  درود ، درسته که اول همیشه باید بحال فکر کرد و بازیهای پیش رو در چند هفته آینده برای صعود از این مرحله. ولی خیلی عالی تر است که به آینده نیز نگاه خاصی وجود داشته باشد تا این برند پایدار شهر باران بعد از بالاامدن از گروه ش در مرحله بعد هم کمتر تحت استرس شرایط قرار گیرد و با حفظ همین شرایط حضور قدیمی های تیم و حامیان جدیدراحت تر به آینده خوشایندتر ختم نمایدبرای این هدف و نرفتن به استرس بعد از صعود پیشنهاد میگردد یک ، حتما یک جلسه در هفته تمرین تیم در محیطی برگذار شود که فاصله حامیان با کادر و بازیکنان در حداقلش باشد تا در این تمرین استرس تماشاگر و سکو نشین در بازیکن تبدیل به انرژی تعدیل کننده روان گردد نه تخریب کننده ان . بهترین جای ممکن برای این نوع تمرین زمین پارک شهر در حال حاضر می باشد. دو ، باشگاه محترم تلاش نماید قبل از صعود بین گذشته و حال و آینده بازی کن در کارش یک پیوند خاص تر بسازددر حال حاضر بهترین روش برای این کار به مناسبت های خاص اشنانمودن خانوادگی بازی کنان با همدیگر است این عامل سبب میشود بازیکن حال گذشته خانواده خویش را نیز برای رسیدن ب هدف با خود داشته باشد که یک انرزی روانی بسیار عظیم برای رسیدن ب هدف است و . . . با آرزوی شادترین رویدادها

 • مرتضی حقیقت از ماسال گفت:

  ایشالا ارتش سرخ گیلان رو بار دیگه در سطح اول فوتبال کشور ببینیم

 • آبرار گفت:

  ایشالا که سپیدرود میاد بالا تا دیگه این غریبه ها نیان تو زمین ما بازی کنن

 • امیرمهدی اعلایی گفت:

  به امید موفقیت سپیدرود

 • مجتبی گفت:

  سلام … ای ول آقا رادنی ؛ خیلی تحلیل قشنگی بود …
  اگه سپیدرود ما بخواد مث همین بازی آخر بازی کنه , راحت میاد دسته یک .
  به امید خدا
  خدایا پشتیبان عشق مان باش

 • مجتبی گفت:

  آقا مهرشاد جان شرمنده داداش ؛ من اصلاً اول متن رو ندیدم ؛ و فکر کردم مطلب رو آقا رادنی نوشته ؛ به هر شکل شرمنده

 • pouyan گفت:

  ممنون دیدار جان بی شک هدف برای سپیدرود اول شدن و صعود به لیگ یک هستش آقای مجید هم بیانش خوب بود مهم استمرار این رونده مبادا تو مرحله بعد که به مراتب مهمتر و حریفان گزنده تر هستند این انگیزه کنونی وجود نداشته باشه …تحلیلتون منو برد به سالها پیش ! یاد گذشته افتادم

 • مورینیو // "خدای ورزش جهان" گفت:

  “ژوزه مورینیو بهترین مربی تاریخ پرتغال شد”

 • موسی گفت:

  تحلیل زیبایی بود. دوستان عزیز دوستی یکطرفه نمی شود مثلا می شود بین دو تیم دیدار تدارکاتی برگزار گردد ولی تیم داماش حتی از برگزاری یک مسابقه دوستانه با سپیدرودطفره می رود . من فکر می کنم که باید به فکر خودمان باشیم اقایان داماشی ها در مسیر دوستی حرکت حرکت نمی کنند گویی ما دشمن هستیم . وقتی که انها رفتار دوستانه ندارند دلیلی ندارد که مربی و مدیران ما خود را بی خود هزینه کنند

 • کامران گفت:

  سلام. باید تیم در شرایط روحی و روانی مناسب و مسابقه حفظ شود و نباید پیرامون تیم حاشیه ایجاد شود ، ما باید به خدا توکل کنیم و پس از ان با توان علمی و تخصصی مربیان از این سد بگذریم . ما باید بدانیم که کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من

 • احمد گفت:

  سلام. فقط به پیروزی و صعود فکر کنیم و کاری به دیگران نداشته باشیم . اختلاف و تفرقه و استقبال از حاشیه افت تیم است

 • حامد گفت:

  ما مسوولیت سنگینی داریم مردم سالهاست به انتظار شکوفایی سپیدرود هستند از کار مربیتن و مدیران باشگاه تشکر می کنم که مراقب همه چیز هستند

 • احسان گفت:

  سرنوشت ما بدست خودمان است اما دشمنان هم زیادند باید مراقب حقه های تیم های دیگر هم بود از اینجاست که رویه زشت مربیان و مدیران که توان بازی در زمین را ندارند به سمت استفاده از روش های غیر اخلاقی می روند . اقایانی که فکر می کنند خیلی بلدند و فکر می کنند با پاداش دادن به تیم های دیگر می توانند مشکل خود را حل کنند . مرد میدان باشید نه دزدانه رفتار کنند

 • جابر گفت:

  خدا با ماست و دسیسه های شیاطین ره به جایی نمی برد

 • امامی گفت:

  سلام . خدا را شکر همه راه ها به ما ختم می شود!

 • سمیه گفت:

  خدا را شکر لذت بردم از این تحلیل

 • محسن گفت:

  سلام درست است که ما در صدر جدول گروه هستیم و انشاالله با تلاش و غیرت بازیکنان و مربیان و مدیران از این مرحله عبور می کنیم اما مرحله دوم سخت است و باید خیلی مراقب باشیم.

 • مریم گفت:

  سلام درست است که ما در صدر جدول گروه هستیم و انشاالله با تلاش و غیرت بازیکنان و مربیان و مدیران از این مرحله عبور می کنیم اما مرحله دوم سخت است و باید خیلی مراقب باشیم.

 • بدری گفت:

  سلام. خدا با ماست و سپیدرود عشق این مردم است

 • حسین نظری گفت:

  سلام من به عنوان یک ‌پیشکسوت فوتبال به تیم سپیدرود افتخار می کنم و امیدوارم این تیم به لیگ یک صعود کند

 • مورینیو // "خدای ورزش جهان" گفت:

  مواظب خونه به خون و شهرداری زنجان باید باشیم

 • مورینیو // "خدای ورزش جهان" گفت:

  مرگ بر فرانسه کشور تروریستها …..

 • sadegh asheri گفت:

  ترکانیم آبراران قوربان

 • مورینیو // "خدای ورزش جهان" گفت:

  پیش به سوی قهرمانی یوزپلنگان ایرانی=جهانبخش+دژاگه+ازمون

  دژاگه با غیرت همینه

 • مجتبی .ا گفت:

  علی ناصح،علی ناصح/شوت بزن تور پاره کن علی ناصح.یاد اون روزا بخیر.روبروی جایگاه مال ما سپیدرودیا بود،دوباره اومدیم.اینبار با توپه پر اومدیم.هم جایگاهمون تو استادیوم و هم جایگاهمون تو فوتبال ایران رو پس میگیریم.سر کوهی بلند فریاد کردم/سپیدرود جان تو رو هی صدا کردم،…