وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نگاه ویژه – در ستایش مردی که سازنده است

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – تا چند هفته قبل سپیدرود رشت در وضعیت بغرنج و خطر از هم پاشیدگی قرار داشت. تیمی که تازه از لیگ برتر سقوط کرده بود و نه مالک مشخصی داشت و نه بازیکنی برایش مانده بود و شبیه سرزمین سوخته شده بود.

یعنی آن چه که مدعیان دیروز برای سپیدرود به یادگار گذاشته بودند فقط یک نام بود و دیگر هیچ و همین امر دوستداران و هواداران سپیدرود را به شدت نگران کرده بود.

در چنین شرایط مبهم، گسیخته و نامشخص، مدیریت باشگاه برای گذر از بحران پیش رو، نیازمند انتخاب فردی برای رهبری سپیدرود بود که با درک درست از آن چه که وجود داشت، از مشکلات نهراسد و بتواند یک تیم جدید و با انگیزه و قدرتمند بسازد و آن را راهی مسابقات دشوار لیگ یک نماید.

در بین همه نام هایی که برای رهبری سپیدرود مطرح شد و هریک به بهانه ای میدان را خالی کردند در نهایت این علی نظرمحمدی بود که پذیرفت سکان رهبری سپیدرود را به دست گیرد و ناجی تیم محبوب شهر باران شود.

او که از لیگ دو تا لیگ برتر همراه سپیدرود بود و با بدسلیقگی از تیم کنار گذاشته شده بود به خواست هواداران و برای نجات سپیدرود لبیک گفت و مصلحت فوتبال گیلان را فدای دلخوری های شخصی اش نکرد.

انتخاب درست و به موقع نظرمحمدی با حمایت گسترده اهالی فوتبال، هواداران و پیشکسوتان همراه شد و در نهایت نظرمحمدی فعالیت خود را آغاز کرد. بی تردید نظرمحمدی یکی از مربیان خلاق و سازنده، فنی، خوش فکر و پرانگیزه فوتبال گیلان به شمار می رود و آینده روشنی برای این مربی جوان قابل پیش بینی است و فوتبال ایران در آینده نه چندتن دکری از او بسیار خواهد شنید.

نظرمحمدی کمتر از چهار هفته و با دستان خالی و بدون امکانات و صرفا به عشق مردم و سپیدرود، با همه وجود به میدان آمده و تیم قابل احترامی را آماده بازی در لیگ یک کرده است. هواداران سپیدرود امروز با خاطری آسوده تمرینات و بازی های تدارکاتی تیم را پی گیری می کنند و مغرورانه به ان چه نظرمحمدی ساخته است نظاره می کنند.

سپیدرود نظرمحمدی بسیار زودتر از سایر تیم های لیگ یکی خود را مهیای حضور در بازی ها کرده استد. او نشان داده است که با همه محدودیت های مالی و لجستیکیو حتی در غیاب یک سازمان باشگاهی، قابلیت نهادسازی دارد و این مهارت و قابلیت فنی و مدیریتی را در بازه سازماندهی سپیدرود نشان داده است.

نظرمحمدی فراتر از انتظار به وظایف و ماموریت خود در سپیدرود عمل کرده است؛ بنابراین، این نیاز وجود دارد که ایشان از سوی مدیران استان، پیشکسوتان و هواداران مورد حمایت موثر و عملی قرار گیرد و اگر چنین شود بازگشت سپیدرود به لیگ برتر دور از دسترس نخواهد بود.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − پنج =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

3 دیدگاه ارسال شده است

  • امین مرجئی گفت:

    بلائی که سر سپیدرود آمد جادوگر آورد او شاید در زمین سبز جادوگر بود ولی خودخواهی و غرور اجازه نداد تا درک این را پیدا کند که مالک باشکاه باید با سرمربی تیم فرق داشته باشد که اگر سرمربی تجربه و تخصص کافی نداشت تعویض ،جای خود را به سرمربی کار کشته تحویل دهدتیمی که با اختلاف یک امتیاز به دسته یک سقوط کرد،امید آقای علی نظرمحمدی سرمربی تیم که از دسته دو همراه این تیم به لیگ برتر آمد موفق شود تا اینبار هم با صعود به لیگ برتر لیاقت و تخصص خود را به اصطلاح جادوگر مغرور نشان دهد که بازی در زمین با آموزش تفاوت دارد

  • امین مرجئی گفت:

    بلائی که سر سپیدرود آمد جادوگر آورد او شاید در زمین سبز جادوگر بود ولی خودخواهی و غرور اجازه نداد تا درک این را پیدا کند که مالک باشکاه باید با سرمربی تیم فرق داشته باشد که اگر سرمربی تجربه و تخصص کافی نداشت تعویض ،جای خود را به سرمربی کار کشته تحویل دهدتیمی که با اختلاف یک امتیاز به دسته یک سقوط کرد،امید آقای علی نظرمحمدی سرمربی تیم که از دسته دو همراه این تیم به لیگ برتر آمد موفق شود تا اینبار هم با صعود به لیگ برتر لیاقت و تخصص خود را به اصطلاح جادوگر مغرور نشان دهد که بازی در زمین با آموزش تفاوت دارد،دومی باید همراه با علم باشد

  • فرهادسپیدرود گفت:

    هر زمان تیمهای رشت سقوط میکنن علی نظر باید بیاد و دوباره تیمها رو جمع کنه چند سال پیش داماش هم همبن شرایط رو داشت علی نظر تیم رو جمع کرد تمرینات رو انجام داد ولی تیم رو دادن به هرندی..هروقت شرایط خوب نیست و پولی در کار نیست مربی و بازیکن بومی باید بیاد و تیم رو جمع کنه..