وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نیروی زمینی تهران صفر – سپیدرود رشت دو: شیرینی ساسان به سپیدرود / خوب بردیم

نیروی زمینی

0

سپیدرود رشت

2
نوزدهم
دوشنبه 22 فروردین
استادیوم غدیر تهران
تماشاگر: -
داور: امیر آرمند
کمک داوران: مهدی اکبرزاده و فرشاد مالک
داور چهارم: محمدعلی یعقوبی

سپیدرود ساسان صادقی موفق شد تا یک برد شیرین خارج از خانه برابر تیم دوم جدول نیروی زمینی کسب کند تا هم سپیدرود در کورس رقابت برای صعود باقی بماند و هم مربی جوان سپیدرود امید روزهای خوب آینده را به هواداران سپیدرود هدیه کند. حالا سپیدرود با تکیه بر مهره های بومی خود از جنس سپیدرود بزرگ می خواهد حرف های تازه ای در دنیای فوتبال بزند. اینکه سپیدرود تمام شدنی نیست و تا همیشه خواهد ماند.

مهیار نوری -پنالتی-'7سپیدرود
اکبر کربلایی'16نیروی زمینی
میلاد نجفی'23سپیدرود
سید محمد حسینی -مربی-'26سپیدرود
پویا عزیزپور'45سپیدرود
کیوان محمدنژاد'55سپیدرود
محمد حسینی'66نیروی زمینی
پژمان ثباتی'75سپیدرود
محمدمهدی محمدپور -بازیکن ذخیره-'75سپیدرود
سید محمد حسینی -مربی-'79سپیدرود
پرهام جوادی'80سپیدرود
پویا عزیزپور'94سپیدرود

ترکیب نیروی زمینی

22محمد دریس

6محمدحسین احمدی

8مهدی قنبری

12امیرحسین طاحونی

16علی غلامرضایی

17اکبر کربلایی

18امیرحسین نائیج

23امیرحسین اسکندری

33محسن سلیمانی

44علی احمدی

77علی رضا حضرتی

سرمربی: امیررضا اکبری

تعویض های نیروی زمینی
65

70محمد حسینی

6محمدحسین احمدی

65

99عباس مقدم کیا

12امیرحسین طاحونی

77

21داوود سعادتی

23امیرحسین اسکندری

77

20یاشار احمدی

33محسن سلیمانی

85

78فرشاد بیایانی

77علی رضا حضرتی

ترکیب سپیدرود رشت

44مصطفی رینعلی

2پویا عزیزپور

7رضا عاشوری

10پژمان ثباتی

13علی بیجاری

19مهیار نوری

28حسین آفرین زاد

39پرهام جوادی

68کیوان محمدنژاد

73میلاد نجفی

77اویس کردجهان

سرمربی: ساسان صادقی

تعویض های سپیدرود رشت
61

66آرین نصیری نژاد

28حسین آفرین زاد

75

76سبحان سحرخیز

13علی بیجاری

75

15هومن مسعودی

19مهیار نوری

87

99علی رضا صبوری

7رضا عاشوری

87

86امیرحسین صالحی

73میلاد نجفی

گزارش بازی

'4در نخستین موقعیت خطرناک بازی فرار رضا عاشوری داخل محوطه جریمه نیروی زمینی با خطای مدافعان میزبان روبرو شد تا داور اعلام پنالتی کند، ضربه پنالتی را مهیار نوری نواخت و به زیبایی و برخلاف جهت دروازه بان گل نخست سپیدرود را وارد دروازه نیروی زمینی کرد.

'16ضربه ایستگاهی که اویس کردجهان به زیبایی تا داخل محوطه شش قدم ارسال کرد را پرهام جوادی با ضربه سر به سمت دروازه نیروی زمینی زد که از روی خط محمد دریس دروازه بان میزبان توپ را دفع کرد.

'40شوت سنگین غلامرضایی را مصطفی زینعلی با مشت راهی کرنر کرد و ضربه کرنر را خود غلامرضایی نواخت که ضربه سر علی احمدی را باز هم زینعلی مهار کرد.

'42بازهم غلامرضایی و بازهم شوت سنگین و باز هم مصطفی زینعلی جهت توپ را به درسته تشخیص داد و مانع گلزنی میزبان شد.

'56شوت سنگین امیرحسین اسکندری از میانه های زمین را مصطفی زینعلی با مشت از زیر طاق دروزاه راهی کرنر کرد.

'58فرار رضا عاشوری از میانه های زمین نیروی زمینی از روی یک ضد حمله تا داخل محوطه جریمه ادامه داشت که پاس عرضی عاشوری از زیر پای ثباتی راهی اوت شد.

'75فرار پژمان ثباتی در نقطه کور مدافعان نیروی زمینی می رفت که او را در موقعیت تک به تک قرار دهد که در کمال تعجب داور اعلام آفساید کرد در حالی که دو بازیکن میزبان آفساید را پر کرده بودند.

'80سانتر اویس کردجهان از یک شروع مجدد دیگر روی سر پرهام جوادی فرود آمد تا پرهام با یک ضر سر دقیق و سنگین و فنی گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

'96باز هم فرار ثباتی که این بار استارت کورسش از میانه های زمین سپیدرود خورد که ضربه آخر پژمان در حالت تک به تک با فاصله اندک از کنار دروازه دریس به خارج رفت.

حاشیه ها

امیرحسین اسکندری بازیکن تیم های پایه سپیدرود که از ابتدای فصل جاری برای گذراندن خدمت مقدس سربازی از سپیدرود جدا شد، به مانند بازی دور رفت برابر تیم سابق خود بازی می کند.

آخرین باری که سپیدرود در ورزشگاه غدیر برابر نیروی زمینی بازی کرده بود، مربوط به لیگ دسته اول در تابستان سال 98 بود که سپیدرود موفق شد تا با نتیجه دو بر یک میزبان را شکست دهد. نتیجه بازی رفت امسال هم در حالی که سپیدرود یک پنالتی را از دست داد با حساب یک بر یک به تساوی انجامید.

ساسان صادقی سرمربی سپیدرود در این مسابقه میین رضاپور، رضا ناصری، محمدمهدی محمدپور، هومن مسعودی، حکیم حزباوی پور، آرین نصیری نژاد، سبحان سحرخیز، امیرحسین صالحی و علی رضا صبوری را بر روی نیمکت در اختیار داشت.

به مانند اکثر بازی های این فصل لیست مصدومان سپیدرود در این بازی پر و پیمان بود و ساسان صادقی نمی توانست در این بازی از وجود: سجاد شهداد، علی رضا ربیع زاد، امیر قلم آرا، آرمان مردانی، سهیل ربیع زاده و معین تقوی استفاده کند.

مسئولان نیروی زمینی از آنجایی که می دانستند حضور تماشاگران در این مسابقه به ضررشان تمام خواهد شد به مانند مسابقه رفت با سپیدرود در رشت، هر کاری که می توانستند انجام دادند تا این مسابقه بدون حضور تماشاگران برگزار شود. این هم از عجایب فوتبال ما هست که تیم های دولتی و رانتی سال ها بدون اینکه وجودشان برای کسی مهم باشد نفس می کشند و تیمی مثل سپیدرود با انبوهی از هواداران باید غم نان داشته باشد و در این جنگ نابرابر فوتبال دولتی و خصوصی بجنگد و تاب بیاورد. هرچند که هواداران وفادار سپیدرود که با هزینه شخصی خود را به تهران رسانده بودند آنقدر پشت در ورزشگاه غدیر ماندند تا در اواسط نیمه دوم توسط ناظر مسابقه به داخل ورزشگاه هدایت شدند تا یار و یاور تیم ریشه دار گیلان زمین باشند.

مسابقه در نیمه نخست با 5 دقیقه تاخیر راس ساعت 20:15 دقیقه آغاز شد و داور در نیمه نخست 3 دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد و این عدد در نیمه دوم به بیش از دو برابر ارتقاء داده شد!

تیم داوری در این مسابقه دستخوش تغییر شد و در روز مسابقه فرشاد مالک و محمدعلی یعقوبی جایگزین کمک داور دوم و داور چهارم به نام های میثم باهوش و مهزیار محمدی پور شدند.

دو اخطار بی مورد از سوی داور بی تجربه برای پویا عزیزپور موجب شد تا سپیدرود در این بازی ده نفره شود و برای مسابقه حساس هفته آینده عزیزپور را نداشته باشد. اخطارهایی که هر دو بار بر سر پرتاب اوت به این بازیکن داد و در نوع خود می تواند در جهان داوری کم نظیر باشد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

2 دیدگاه ارسال شده است