وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

واژه های تند روزنامه نگاران در پاسخ به بیانیه کریمی / الماسخاله: کریمی به همه تعهداتش برای خرید سپیدرود عمل کرده

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – سپیدرود با تساوی های خانگی به جایی نمی رسد و فارغ از جنگ های زرگری، وضعیت این تیم آن قدر نگران کننده است که هواداران سپیدرود ترجیح می دهند حاشیه های بی حاصل را رها کنند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از روزنامه خبرورزشی، چند روز قبل باشگاه سپیدرود در بیانیه ای با دفاع از علی کریمی و مشکلاتی که بر سر راه تیمداری وجود دارد، داد سخن سر داد.

بیانیه ای که پس از خواندن آن احساس خوبی به آدم (بابت آن همه اغراق که در آن موج می زد) دست نمی داد.

در واکنش به انتشار این بیانیه اما بیانیه دیگری هم در فضای مجازی دیده شد. این بیانیه که امضای خاصی نداشت و شامل لفظ کلی «جمعی از روزنامه‌نگاران و چهره‌های ورزشی گیلانی» می شد، به همان تندی بیانیه علی کریمی بود.

در این بیانیه، نام و مشخصات روزنامه نگاران گیلانی مشاهده نمی شد و با ادبیات عجیبی به کریمی که ارتباطی با روزنامه نگاری حرفه ای نداشت، خرده فرمایشاتی شده بود!

آقا یا خانم بیانیه نویس (در مطلبی که عصبانیت در آن موج می زد) در چند خط با علی کریمی مقابله به مثل کرد اما مشخص نیست سرمربی سپیدرود در واکنش به این بیانیه چه روشی را انتخاب می کند.

هر چه هست این که سپیدرود با تساوی های خانگی -آن هم با زور و زحمت- به جایی نمی رسد و فارغ از جنگ های زرگری، وضعیت این تیم آن قدر نگران کننده است که هواداران سپیدرود ترجیح می دهند این حاشیه های بی حاصل را رها کنند و از کریمی و دوستان بخواهند تحت هر شرایطی، این تیم را در رقابت های لیگ برتر حفظ کنند.

الماسخاله: کریمی به همه تعهداتش برای خرید سپیدرود عمل کرده است

رئیس هیات فوتبال گیلان با تاکید براینکه علی کریمی به تعهداتش بابت خرید باشگاه سپیدرود عمل کرده است گفت: از فضای مجازی و بحث هایش خارج شوید.

به گزارش خبرگزاری فارس، در چند روز گذشته در فضای مجازی به خصوص صفحات مجازی در گیلان هجمه های زیادی علیه علی کریمی که باشگاه سپیدرود را خریداری کرده به راه افتاده است.

برخی در فضای مجازی به این اشاره کرده اند که در قبال خرید باشگاه به علی کریمی زمین هایی اهدا شده و یا او هنوز به تعهداتش بابت خرید باشگاه عمل نکرده است، در همین زمینه خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس با  قربانعلی الماسخاله رئیس هیات فوتبال گیلان صحبت کرد که وی گفت:

علی کریمی به همه تعهدات خود عمل کرده است و هر کسی حرف دیگری می زند ددرست نیست. او اکنون مالک باشگاه است و کارش را انجام می دهم و از او هم ممنون هستیم.

وی افزود: اگر هر کسی در شمال زمین می خرد باید به دیگران پاسخگو باشد؟ کدام زمین؟ این صحبت ها هیچ ربطی به کریمی ندارد. من متوجه این صحبت ها در مورد علی کریمی نشدم و اگر در فضای مجازی این صحبت ها مطرح شده توصیه می کنم که از فضای مجازی بیرون بیاید. یکسری از بیکاری این مطالب رو می نویسند.

واژه های تند روزنامه نگاران در پاسخ به بیانیه کریمی / الماسخاله: کریمی به همه تعهداتش برای خرید سپیدرود عمل کرده
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

2 دیدگاه ارسال شده است

 • مهی گفت:

  فک کن همین فردا کریمی تیمو تحویل بده و بره
  تو و امثال تو که یه همچین روحیه مزخرفی دارید چی میکونید برای تیم؟
  این روش مطرح کردن خودتون درست نیست و فقط دارید وضعیت خراب میکنید
  هر چند من به شخصه این اتفاقاتو به فال نیک میگیرم تا آدماییی که ذاتشون خرابه(مثل تو)تاریخ انقضاشون مشخص شه

 • رضا- ص گفت:

  همین جا هم که هستیم به خاطر کریمی و انظباطی است که در باشگاه بوجود آورده مگر یادمان رفته شروع نیم فصل با خداداد را و یا آغازا لیگ سال قبل با علی چیلورت! که بازی تمرینی سایر تیم ها بودیم اگر واقع بینانه به روند باشگاه و تحولات صورت گرفته نیک بنگرید به این حقیقت خواهیم رسید که سپیدرود رشد معنی داری را طی کرده گرچه هنوز با توجه زمان کم و فرصت اندک در منطقه خطر است ولی راهی جز حمایت همه جانبه از علی کریمی نداریم چون این بهترین راه است.