وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

تمرین سپیدرود

وعده کرونایی استانداری گیلان به سرخابی های رشت!

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود استانداری استان گیلان قول هایی مبنی بر کمک مالی به ۲ باشگاه سپیدرود و داماش گیلان داده است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از دی اسپورت، ۲ باشگاه سپیدرود رشت و داماش گیلان که در فصل جاری با مشکلات های مالی زیادی رو به رو شده اند هر از چند گاهی به صورت قطره چکانی توسط شورای شهر رشت آن هم با کش و قوس های فراوان مورد حمایت و کمک های مالی قرار گرفته اند.

اما این کمک های مالی با توجه به وضع اقتصادی کشور کفاف بودجه جاری این ۲ باشگاه نشده و در مقطعی پس از صرف کمک مالی شورای شهر مجددا با مشکلات مالی مواجه شده اند.

البته در این بین گفته می شود محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه ریزی بودجه کشور کمک های زیادی را به باشگاه داماش گیلان پس از اتفاقات پلی آف لیگ دسته دوم فصل گذشته به این باشگاه کرده است اما با این وجود باشگاه داماش امروز بیشتر از سایر باشگاه های گیلانی با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند و از اوایل فصل تا پایان سال ۹۸ کل پرداختی به بازیکنانش ۵ درصد بوده است.

با این حال گفته می شود پس از شورای شهر رشت استانداری گیلان نیز دست به کار شده و قبل از شیوع گسترده بیماری ویروس کرونا در استان گیلان قول هایی را مبنی بر پرداخت کمک مالی به ۲ باشگاه داماش و سپیدرود داده است البته پس از شیوع گسترده کرونا و درگیری استان گیلان پس از استان قم با این بیماری کمک مالی که قرار بود به ۲ باشگاه گیلانی پرداخت شود به تعویق افتاده و معلوم نیست این مبلغی که قرار است به ۲ باشگاه داماش و سپیدرود تزریق شود چه زمانی پرداخت گردد.

چیزی که مشخص است ۲ باشگاه داماش و سپیدرود این روزها با مشکلات مالی شدیدی رو به رو هستند که همین مشکلات سبب ایجاد مشکلات و حواشی هایی دیگری در این ۲ تیم پرهوادار می کند.

بازیکنان داماش که در طول فصل با عدم پرداختی و مشکلات مالی مواجه شده اند شب عید نیز با وجود وعده های مسئولان بدون دریافتی نزد خانواده های خود رفته اند و این موضوع سبب شده است تا آنها نسبت به وضع موجود ناراحت شده و واکنش هایی را نشان دهند.

به هر حال باید منتظر ماند و دید که چه زمانی وعده و قول استانداری گیلان تحقق خواهد یافت تا حداقل دو تیم گیلانی با دریافت این کمک و پرداخت بخشی از قرارداد بازیکنان مسابقات را در سال جدید با آرامش نسبی دنبال کنند.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.