وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

پاسخ روابط عمومی هیات فوتبال گیلان به مطالب منتشر شده از سوی عضو شورای کلانشهر رشت

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدروددر پی انتشار جوابیه بی پایه و اساس و به دور از واقعیت عضو شورای شهر رشت، روابط عمومی این هیات نسبت به روشنگری و ارایه پاسخ اقدام کرد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از روابط عمومی هیات فوتبال گیلان، در پی انتشار جوابیه بی پایه اساس و به دور از واقعیت بهراد ذاکری یکی از اعضای شورای کلانشهر رشت، روابط عمومی این هیات نسبت به روشنگری و ارایه پاسخ اقدام کرد.

بر اساس پاسخ روابط عمومی هیات فوتبال گیلان در صورت تکرار این مطالب کذب اقدامات حقوقی در خصوص انتشار اکاذیب و افتراها نیز در دست اقدام خواهد بود.

* بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم

جناب آقای دکتر ذاکری عضو محترم شورای شهر در پاسخنامه خود نوشته اند که در خصوص کلید واژه واریزی شهرداری به هیات فوتبال هرگز از سوی من گفته نشد. اظهارات مصور ایشان در این خصوص در فضای مجازی فراسوی شماست و قضاوت نیز با شما؟!

شاکر زحمات شهردار و اعضای محترم گذشته و کنونی شورای کلانشهر رشت هستیم اما افترا و تشویش اذهان عمومی مبنی بر عدم امانت داری و مسامحه در کمک به باشگاه ها را به هیچ وجه نپذیرفته بلکه آنرا یک اتهام می دانیم.

جناب ذاکری می گویند مسوولان به خود زحمت دهند و سخنان مطروحه در جلسه شورا شهر را مستمع می شدند آنگاه بیانیه صادر می نمودند. ارسال فایل تصویری سخنان تان در جلسه شورا به سایت های خبری نشانه صحت ادای ماست.

اما جنابعالی که مدعی کاهلی و عدم حمایت اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال استان از باشگاه ها هستید قبل از بیان مطالب خود زحمت می کشیدید و از ریاست شورا جناب آقای اسماعیل حاجی پور که در جلسه حضور داشتند و آقای افشین ناظمی همکار شهرداری خود می پرسیدید که چه کمک هایی از طریق اداره کل و هیات فوتبال طی این سالها به باشگاه ها شده است.

لازم به ذکر است هر نهادی برای تامین منابع مالی خود بر اساس اساسنامه اش روشهای مانند شهرداری ها و سایر دستگاه ها دارند. به تبعه آن هیات فوتبال نیز دارای اساسنامه بود، فقط یک نمونه آن بجهت مساعدت با باشگاه ها حتی از دریافت ۳% از کل قراردادهای منعقده تا به امروز طی ۱۰ سال گذشته ریالی از باشگاه ها اخذ ننموده است که میزان آن طی این مدت مبالغ قابل ملاحظه ایست.

در مورد انتقال سهمیه باشگاه ها در طول سال های متمادی به غیر از یک مورد بصورت نیم بهاء مابقی بعنوان کمک به باشگاه ها بخشیده شده است. البته که همکاران تان واقفند و شما…؟!

اداره کل ورزش و جوانان ضمن مساعدت های مالی با باشگاه ها تاکنون کلیه اماکن خود را در مسابقات و تمرینات بصورت رایگان در اختیار باشگاه ها قرار داده است و حتی با صعود سپیدرود به لیگ برتر هزینه های قابل توجه ای را درجهت آماده سازی مجموعه ورزشی سردارجنگل صرف کرده است تا حداقل استاندارد های لازم رعایت و مجوز لازم برای انجام مسابقات صادر شود. چگونه این همه تلاش و زحمات را ندیده اید!؟

مواردی که در خصوص جایگاه و ارکان هیات فوتبال مطرح می سازید نشانگر عدم اشراف به قوانین، مقرارت و نسنجیدگی در بیان مطالبی است که در دو مقال از شما منتشر شده است.

وقتی شما نمی دانید که انتخاب روسای هیات های ورزشی با مجمع عمومی است نه فرد و یا گروه خاصی، پس در ارایه مطالب تان مداقه نظر داشته باشید.

در دفاع از منافع فوتبال گیلان باز بهترین گواه ریاست محترم شورای شهر می باشند که چقدر در این بخش فراتر از مسوولیت های خود عمل کردیم و نیازی به تعریف و تمجید هم نداریم.

آنانی که در جایگاه نظارتی هیات فوتبال می باشند به خوبی ظرفیت های هیات فوتبال گیلان را می دانند…

در پایان ضمن تاکید بر جوابیه نخست باید بگوییم گویا (هجو نامه و غلط نگارشی) در فرهنگ لغت شما به گونه دیگری معنی می شود!!! و اینگونه استنباط می شود که بیان مطالب حضرتعالی در مورد ورزش بویژه فوتبال صرفا برای دیده شدن در رسانه ها و افکار عمومی می باشد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.