وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

پایان تلخ سپیدرودی ها و بقای شاگردان کریمی در لیگ برتر

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – تیم فوتبال سپیدرود با هدایت کریمی توانست با حداقل امتیاز لیگ برتری بماند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان سپیدرودى ها فصل هفدهم لیگ برتر فوتبال را با سرمربیگرى نظرمحمدى آغاز کردند تا جایى که با رفتن این مربى امید روانخواه جایگزین او شد، مربى که بعد از نظر محمدى توانست از ٢ بازى ٣ امتیاز براى سپیدرودى ها بگیرد.

اما پس از حضور مدیران جدید در راس باشگاه کم کم نام على کریمى به میان آمد و این مربى پس از مذاکرات با مسئولان باشگاه هدایت سپیدرود را بر عهده گرفت.

سپیدرودى ها در پایان لیگ هفدهم با سرمربیگرى على کریمى موفق شدند رده سیزدهم را به خود اختصاص دهند. این تیم در رقابت هاى فصلى که گذشت توانست ٨ برد،۶ مساوى،١۶ باخت،٢۴ گل زده و ٣٩ گل خورده را در کارنامه به ثبت برساند. البته ناگفته نماند این تیم پایان تلخ و شکست سنگینی را در هفته آخر مقابل پرسپولیس داشت، اما با این وجود توانست لیگ برترى بماند.

تیم فوتبال سپیدرود رشت در دور رفت و برگشت در زمان سرمربیگرى على کریمى و نظر محمدى هیچ بردى خارج از خانه نداشته است.

على کریمى در زمان هدایت تیم سپید رود در دور برگشت بازى ها حتى یک گل زده هم در دیدار هاى خانگى نداشته است.

در دور رفت بازى هاى سپید رود مقابل حریفان ،سنگین ترین شکست با سرمربیگرى نظر محمدى در شهر بوشهر آن هم مقابل تیم پارس جنوبى بوده که سپید رودى ها نتیجه را ٣ بر یک به حریف واگذار کردند.

همچنین در دور برگشت رقابت هاى لیگ هفدهم نیز سنگین ترین شکست هاى سپید رود مربوط به بازى مقابل تیم هایى همچون صنعت نفت ،استقلال تهران ،پرسپولیس و ذوب آهن آن هم با هدایت على کریمى بوده است.

تیم قرمز پوشان در زمان هدایت نظر محمدى در ابتداى فصل از ١۵ بازى ١٢ امتیاز گرفته است .همچنین سپیدرودى ها با هدایت روانخواه در ٢ بازى ٣ امتیاز کسب و این تیم با هدایت على کریمى نیز از ١٣ بازى توانسته ١۵ امتیاز کسب کند.

تمام برد هاى تیم فوتبال سپید رود چه با هدایت نظر محمدى و یا على کریمى در بازى هاى خانگى بوده است.

تیم مشکى پوشان تنها تیمى بود که در دور رفت و برگشت رقابت ها مقابل سپید رود توانسته به برد دست پیدا کند و این تیم را شکست دهد.

تیم فوتبال سپید رود از لحاظ هوادار پس از تیم استقلال و پرسپولیس در رده سوم قرار مى گیرد و این تیم هم جزو تیم هاى پر تماشاگر است.

بدترین دوران سپید رود در لیگ هفدهم به ۵ بازى آخر در دور رفت برمى گردد چرا که این تیم از هفته یازدهم تا شانزدهم مقابل پارس جنوبى ،ذوب آهن ،تراکتورسازى ،فولاد و پرسپولیس نتایج ضعیفى را رقم زده است.

بهترین رتبه سپیدرود در لیگ هفدهم هفته هفتم با هدایت نظرمحمدى بوده و این تیم توانسته رده هفتم را از آن خود کند و اما بدترین رتبه هم مجدد با هدایت همین مربى در پایان هفته شانزدهم بوده که سپید رود رتبه ١۵ را به خود اختصاص داده است.

مؤثر ترین بازیکنان سپیدرود

از مؤثر تَرین بازیکنان سپیدرود مى توان به زوج حسین ابراهیمى و پویا نزهتى اشاره کرد که ۶٠ درصد گل و پاس گل هاى این تیم توسط این ٢ بازیکن به ثمر رسیده است.

جوانگرایى نظر محمدى و مسن ترین سپیدرود با کریمى

حضور نظر محمدى در تیم سپید رود باعث جوانگرایى در این تیم شده و این مربى بازیکنانى همچون امید سام کن ،آقایى پور ،ملکى و غلامى را به ترکیب اضافه کرده و این در حالى است که على کریمى با حضورش میانگین سنى تیم را با حضور بازیکنانى همچون مهدوى ،کار دوست ،نورمحمدى و غلامى افزایش داده است .البته با حضور بازیکنان مسن در تیم سپیدرودى ها موفقیت هاى بیشترى را هم کسب کرده اند.

تیم سپیدرود در ابتداى فصل نیز با مشکلات مدیریتى همراه بود تا جایى که با حضور مالک جدید این تیم توانست در شرایط و امکانات قابل قبول ترى قرار گیرد. این روزها با وجود اینکه سپیدرود در لیگ برتر ماندگار شد اما هنوز تکلیف على کریمى و این باشگاه براى ادامه همکارى در فصل آتى مشخص نیست.

پایان تلخ سپیدرودی ها و بقای شاگردان کریمی در لیگ برتر
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.