چه کسی سرمربی بعدی سپیدرود خواهد بود؟

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – علی کریمی با پاره کردن صورتجلسه هیات مدیره به کار خود در سپیدرود پایان داد. کریمی قرارداد ۲.۵ ساله داشت و مالک سپیدرود حالا باید به دنبال جایگزینی برای علی کریمی باشد تا در مسابقات لیگ برتر بتواند حضور موفقی را از خود به نمایش بگذارد. اما چه کسانی مهمترین گزینه های سرمربیگری سپیدرود بعد از کریمی محسوب می شوند؟

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خزر، علی کریمی با پاره کردن صورتجلسه هیات مدیره به کار خود در سپیدرود پایان داد. کریمی قرارداد ۲.۵ ساله داشت و مالک سپیدرود حالا باید به دنبال جایگزینی برای علی کریمی باشد تا در مسابقات لیگ برتر بتواند حضور موفقی را از خود به نمایش بگذارد. اما چه کسانی مهمترین گزینه های سرمربیگری سپیدرود بعد از کریمی محسوب می شوند؟

امید هرندی: مفسر ورزشی و فعال ساخت وساز

Related image

یکی از گزینه هایی که برای سرمربیگری سپیدرود از وی سخن به میان می آید کسی جز امید هرندی نیست. هرندی که در دو بازه زمانی در تیم داماش گیلان به مربیگری پرداخت، این روزها به عنوان مفسر ورزشی در برنامه های تلویزیونی حضور می یابد و به تحلیل بازی های تیم سپیدرود، ملوان و داماش می پردازد.

هرندی از گزینه های بومی است که مالک باشگاه سپیدرود با توجه به بودجه انقباضی می تواند بر روی آن تمرکز کند. هرندی سالیان متمادی در صنعت ساختمان سازی فعالیت داشته است و اگر سپیدرود به دنبال یک گزینه بومی است می تواند بر روی او حساب کند.

یحیی گل محمدی: بد شانس در تراکتور

Image result for ‫یحیی گل محمدی‬‎

آخرین حضور یحیی گل محمدی در لیگ برتر به حضورش در تراکتور باز می گردد که نتوانست نتایج مطلوبی را با این تیم بگیرد.یکی از دلایل عدم موفقیت یحیی گل محمدی در تراکتور، محرومیت این تیم از نقل و انتقالات بود که باعث شد تا هر روز اتفاقات عجیبی در این تیم رخ بدهد.

در پرسپولیس هم حوادثی برای یحیی رقم خورد که مهمترین آن خداحافظی مهدی مهدوی کیا از فوتبال بود که خاطرات خوشی را برای هواداران پرسپولیس در زمان مربیگری یحیی به یادگار نگذاشت.

یحیی در دوران حضور در ذوب آهن اما روزگار خوبی را پشت سر گذاشت و توانست ۲ قهرمانی در جام حذفی با ذوب آهن کسب کند.

علی نظر محمدی: شاگرد اول کلاس سپیدرود

Image result for ‫علی نظر محمدی‬‎

علی نظر محمدی این روزها در کلاس مربیگری A در مشهد شرکت کرده است و از گزینه های مسولان سپیدرود برای تصدی سرمربیگری این تیم است.

سپیدرود حضور خود در سطح اول فوتبال کشور را مرهون علی نظرمحمدی است که در لیگ یک و لیگ دسته دوم سرمربی این تیم بود. نظرمحمدی بعد از آمدن متقاضی خرید تیم سپیدرود یک شبه از کار برکنار شد. نظرمحمدی از گزینه های بومی سپیدرود است و شناخت خوبی همانند هرندی نسبت به فوتبال گیلان دارد.

حسین فرکی: یکسال خانه نشینی

 

حسین فرکی یکسالی است که فعالیت خاصی در ورزش نداشته و بیشتر استراحت را در دستور کار خود قرار داده است! سایپا در اخرین حضور فرکی به عنوان سرمربی به رتبه ۱۳ لیگ برتر دست پیدا کرد. فرکی همانند یحیی گل محمدی جز مربیانی محسوب می شود که می توانند با بودجه کم تیم را روانه مسابقه کنند.

فرکی از مربیانی است که می تواند تیم را در لیگ برتر حفظ کند و بیشتر بر روی بازی های تدافعی تمرکز می کنند. البته در صورت تصدی فرکی بر کرسی سرمربی گری سپیدرود باید دید وی چگونه می تواند با تفکرات طرفداران تیم سپیدرود کنار بیاید.

سپیدرود در لیگ آینده باید تیمی را روانه مسابقات کند که بتواند سهمیه گیلان را در لیگ برتر حفظ کند و همچنین نیم نگاهی به میانه جدول هم داشته باشد و از اوضاع خطر سقوط رهایی پیدا کند. با بودجه ۱۰ میلیاردی که باشگاه سپیدرود در نظر گرفته نمی توان انتظار یک تیم آسیایی را داشت.

در حال حاضر یکی از این مربیان می توانند گره گشای سپیدرود برای حضور در لیگ برتر باشند.