وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

کریمی: به طور حتم جا به جایی بازیکن داریم / اول راهم و باخت مقابل استقلال بر گردنم است

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – سرمربی تیم فوتبال سپیدرود، گفت: مقصر این باخت کادرفنی است و حتما‌ ما به عنوان مسئول فنی تیم اشکالاتی در کارمان داشتیم که باید آن ها را برطرف کنیم.

علی کریمی در مورد شکست سنگین تیمش مقابل استقلال، گفت: این اولین باخت ما نبوده و آخرین شکست ما هم نخواهد بود. من در زمان بازیگری هم در سطح ملی و باشگاهی چنین شکست‌هایی را تجربه کردم. اما باخت با هر نتیجه ای تلخ است و باید از آن درس گرفت.‌

وی افزود: مقصر این باخت کادرفنی است و حتما‌ ما به عنوان مسئول فنی تیم اشکالاتی در کارمان داشتیم که باید آن ها را برطرف کنیم. در این میان فقط شرمنده هواداران‌مان شدیم که در هر شرایطی از تیم‌شان حمایت می‌کنند.

آنها همین هفته و در پایان بازی یک بار دیگر ثابت کردند که به معنای واقعی پشتیبان تیم شان هستند. ما هم تمام تلاش‌مان را می‌کنیم با کسب نتایج بهتر در نیم فصل دوم باعث خوشحالی شان شویم.‌

سرمربی سپیدرود با اشاره به واکنش بعضی‌ها در فضای مجازی بعد از پایان بازی با استقلال، خاطرنشان کرد: ‌همان طور که گفتم کادرفنی مقصر این باخت است.

اما برای آن عده‌ای که شکست ما خیلی برای شان جالب بوده باید بگویم که من تازه در اول راه مربیگری هستم اما می‌دانم که بزرگترین مربیان دنیا با در اختیار داشتن بازیکنان بزرگ و امکانات کافی هم در دوران مربیگری شان چنین شکست هایی را متحمل شده‌اند. به هرحال آخر الزمان نشده و زندگی ادامه دارد و فقط باید از این شکست ها درس گرفت.‌

کریمی درباره جدایی و جذب بازیکنان جدید، گفت: ما قبل از پایان نیم فصل فعالیت‌مان را برای جذب بازیکن آغاز کردیم تا بلافاصله با پایان بازی‌ها مذاکرات مان را با بازیکنان پیگیری کنیم.

ما در نیم فصل اول به تعدادی از بازیکنان فرصت زیادی دادیم اما متاسفانه نتواستند به لحاظ فنی انتظارات را برآورده کنند. طبیعی است همان طور که بازیکنان حق دارند تیم و مربی خود را انتخاب کنند کادرفنی هم این حق را برای خودش قائل است.

البته در جلساتی که همین هفته خواهیم داشت در این خصوص به جمع بندی می‌رسیم و برای بازیکنانی که از جمع ما جدا می‌شوند آرزوی موفقیت می‌کنیم.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

1 دیدگاه ارسال شده است

  • مهران گفت:

    ای وای چرا شکسته نفسی می کنین شما چرا ؟ این همه فروتنی واقعا برا قبلتان خوب نیست . سپیدرود با بدبختی به اینجا رسیده و داره سقوط را با تمام وجودش حس میکنه و شما میخواین با این کادر فنی و با این دانش سپیدرود را حفظ کنی ؟ دردسته شما مالک سپیدرود و همه کاره هستین اما این تیم مال مردمه و نمی تونن ببینن که عزیز دردونه شون داره اب میشه . آقای کریمی کاری بکنید حرکتی بکنید مشاورای خوب بگیرید و محفلی تصمیم نگیرین بخدا اگر موفق نشین این هوادارا شمارو نمی بخشن