وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

کریمی: تصمیمی می گیرم که سپیدرود متضرر نشود!

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – سرمربی تیم سپیدرود رشت اعلام کرد رفتارش در روزهای گذشته درست بوده و تا آخر این ماجرا را ادامه می دهد.

علی کریمی که با تصمیم سازمان لیگ از حضور در نشست های خبری منع شده بعد از شکست سپیدرود مقابل استقلال در میکسدزون ورزشگاه آزادی صحبت های جنجالی را مطرح کرد که در ادامه می خوانید:

ماجرای کمپین های حمایتی

بروید از عادل  که این کار من را توهین به مردم اعلام کرده سوال کنید. ببینید حتی کمپینی هم علیه من در بین مردم ایجاد شده است؟

کار من درست است

بله کار خودم را درست می دانم و باز هم این کار را خواهم کرد اگر در مصاحبه مطبوعاتی باشد. برای همان دلیلی که برای خودم است. شما اگر برنامه نود هستید چرا بازیکنان تیم ملی را در فرودگاه لخت کردند، بروید بپرسید چرا با دستیار کارلوس کی روش آنطور با نماینده با او برخورد کرده است؟ غیر از این است؟!

سه هفته برای طارمی، بلیت فروشی هیچ!

مشکل فوتبال ما چیزهای دیگری است؛ در برنامه نود برای مهدی طارمی سه برنامه پشت سر هم اختصاص می دهند آن وقت چند بار برنامه برای بلیت فروشی که انحصار به آن شرکت داده شده درست کردند؟ اول فصل گفتند بعد رفتند سه،‌چهار ماه  بعد؛ اصلا پیگیری نکردند و نتیجه اش چه شده است؟

سرحرفم هستم، تا ته ماجرا هم می روم

من سر تمام حرف هایم هستم آقای تاج، فردوسی پور یا هر کس دیگر هستم و تا ته ماجرا هم می روم.

تصمیمی می گیرم که سپیدرود متضرر نشود

دارم تصمیمی می گیرم که تیم سپیدرود متضرر نشود و این تصمیمی که دارم روز دوشنبه تکلیفش مشخص خواهد شد.

آن موقع عزمم را جزم کردم که به قول تکیه کلام آقای مهدی هاشمی نسب  که خیلی استفاده می کرد این است که تا تهش خواهم رفت. امکان هر چیزی هست و تا روز دوشنبه صبر می کنیم تا ببینم چه خواهد شد.

کمیته انضباطی من علنی برگزار شود

شما اگر دنبال حقیقت هستید سعی کنید کمیته انضباطی ما علنی برگزار شود تا همه شاهد آن باشند.

مارا از کمیته انضباطی نترسانید

این احضاریه که هیچ، اگر صدتا احضاریه دیگر هم باشد من تا ته ماجرا خواهم رفت. اگر اشتباه کردم باید تاوانش را بدهم. آنها خودشان می دانند که چه کسی اشتباه کرده و این احضاریه فقط از سوی کمیته انضباطی آمده است و ما را از کمیته انضباطی نترسانید.

همه حرفهایم را در کانال زده ام

همه حرف هایم را درباره آقای تاج گفتم و می توانید در کانال ها آن را پیدا و بازگو کنید اگر می خواهید بدانید در جلسه علنی چه چیزی بین من و این آقایان است.

ناراحتی مردم از توهینم به نود، خنده دار است

مردم همه چیز را می دانند و اگر بابت پرت شدن لوگوی برنامه نود ناراحت هستند بروند و درباره اش تحقیق کنند. واقعا بحث های خنده داری است که دوست دارم آن را پخش کنند؛ خصوصا بنرهایی که در ورزشگاه ها پخش شده بود.

من سیستم خاص خودم را دارم

همه عزیزانی که من را حمایت کردند قابل احترام هستند ولی من کار خودم را انجام خواهم داد. من نمی توانم خویشتن داری کنم،‌ هرکسی سیستم خاص خودش را دارد دیگر؛‌درست است. یک اشخاصی هستند که خیلی چیزها را می دانند اما بیان نمی کنند پس من نمی توانم از آنها ایراد بگیرم. این سیستم خاص آنهاست و این هم سیستم خاص من است. نه اینکه الان اینطور باشم.

چطور برنامه نود برای من وقت ندارد؟

یکسری از دوستان همین برنامه نود به من گفتند آقا آن زمان ما درباره شما و صحبت هایتان گفته بودیم. من ۳ماه پیش چه بحثی را راه انداختیم و آن موقع گفتند علی کریمی صحبت هایی داشته است؛ آن صحبت ها در ۷ آذر بود، امروز چندم است؟!‌ ۱۹ بهمن؛ وقت نشده هنوز؟! چطور سه برنامه برای بستن قرارداد آقای طارمی و آقای طاهری وقت می گذارند  ولی وقت برای ما و صحبت هایمان نیست.

بحث من روی فوتبال مملکت است

اصلا چنین چیزهایی را تایید نمی کنم اما می گویم این هرچه هست برای یک باشگاه است و ضرر و زیانش به باشگاه وارد می شود. من بحثم فوتبال این مملکت است چیزی که بازگو نمی شود.

جرات داشته باشید مرا روی ایر بیاورید

نود که هیچ، صد و صد و بیست هم می‌روم صحبت کنم. شما نمی خواهید من را به برنامه نود دعوت کنید، بلکه  اگر آن رئیس تان و شما جرات داشته باشید و من را روی ایر هم بیاورد صحبت می‌کنم.

نود می خواست دوربین بفرستد حرفهایم را ضبط کند

نیازی به حضور نیست، قبل از این داستان اعلام کردند دوربین بفرستیم و حرف های شما را ضبط کنیم، گفتم نه چون می دانستم شما هر قسمتی که بخواهید را پخش می کنید و جایی که نخواهید را پخش نمی کنید. آقا شما می توانید بحث این داستان ها من را روی خط تلفنی بیاورید و علت کارم را سوال کنید چرا من را مقابل مردم قرار دادید؟! نتیجه اش را هم خودتان دیدید.

من آینده ای در این فوتبال ندارم

من آینده ای در این فوتبال ندارم و کارهایم را در فوتبال انجام دادم و رفتم. اکنون هم اگر آمدم به خاطر همین داستان هایی است که شروع شده است.

انتقاد از خبرنگاران

شما به عنوان خبرنگار باید وظیفه تان را انجام دهید. خیلی جالب است خیلی از همکاران شما حتی جرات نکردند صحبت های من را در روزنامه هایشان چاپ کنند حتی در کانال من به صورت مستند گفتم که هیچ خطری متوجه هیچ کسی نیست. دلیلش چیست؟ جام جهانی؟ دور زدن در کاخ کرملین یا هر جریانی که من نمی دانم؛ من غیر از این است؛ چرا فکر می کنید که کار شما  به خطر انداخته می شود. شما اگر پشت هم باشید کسی نمی تواند کاری انجام دهد.

آیا نباید از کسی انتقاد کنید؟

از خیلی از شماها شکایت شده است و اگر شما نه، همکارانتان را زیرسوال برده اند و می خواهم بدانم آیا نباشد شما از کسی انتقاد کنید؟

رییس فدراسیون حق شکایت ندارد

رئیس فدراسیون حق ندارد شکایتی کند و باید پاسخ انتقاد آن فرد را بدهد. اگر جوابی ندارد نباید از او شکایت شود. نظر آن شخص است و نباید با  نظرات و انتقاداتش اینطور برخورد شود. شما بروید ببینید چقدر پرونده علیه افرادی مثل شما شده و این پرونده هنوز باز و در حال بررسی است. در صورتی که پاسخی بابت این موضوعی ندارند.

خداداد و هاشمی نسب همراهم شده اند

خداداد عزیزی و مهدی هاشمی نسب با من تماس گرفتند و دوست دارند با کمک به من این مسیر را پیش ببریم و گفتیم که یک راهی را آغاز کردیم و باید ته اش برویم. حالا در دادگاه رسانه، کیفری یا قضایی فرقی نمی کند ولی ما تا ته آن خواهیم رفت.

چرا شکایت رییس در سایت فدراسیون منتشر شد؟

بروید بپرسید چرا رئیس فدراسیون باید شکایت خصوصی خودش را در سایت فدراسیون نشر دهد؟ شما رفتید از ایشان بپرسید، خیلی سوال ها را پرسیدید و پاسخ تان این بود که هیچ کس جوابی نداده، می‌دانید چرا؟ آنها اگر ریگی در کفششان نبود  مطمئنا پاسخ شما و من را در مناظره ای رخ در رخ می دادند.

از رییس درباره لباس تیم ملی جوانان بپرسید

اگر کسی مشکلی ندارد خب بیایند و پاسخگو باشند، ما می خواهیم در مورد مشکلات فوتبال صحبت کنیم. خواهشا سوالی که  از ایشان می خواهم بپرسید این است که لباس تیم ملی جوانان که از تنشان خارج کردند برای چیست؟! به آنها گفتند برای اردوهای بعدی است، شما بروید ببینید بازی بعدی تیم ملی جوانان چه وقت است؟ به نظر شما لباس هایی که دست خورده شده و قرار است شسته شود و سال ها بعد استفاده کنند قابل استفاده است؟

کی‌روش آن چیزی نبود که من می‌خواستم

درباره خروجم از کادرفنی تیم ملی باید از تاج بپرسید. کی‌روش آن چیزی نبود که من می‌خواستم و پس از آن بارها تلاش کردم که رابطه ما همان رابطه مربی-بازیکن بماند. من خودم احترامم را حفظ کردم اما از تاج بپرسید که چرا مربیان ایرانی تیم ملی اخراج شدند. چرا پسر خوانده کی‌روش بدون مدرک مربی تیم ملی شده است؟

ماجرای تبلیغات کی روش

در تمام دنیا بحث‌های تبلیغاتی وجود دارد و من عیب و ایرادی به این موضوع نمی‌بینم. تا جایی که من اطلاع دارم یک مربی در رده ملی یا باشگاهی سالی ۶ هفته مرخصی دارد که می‌تواند به صورت‌های مختلف از آن استفاده کند اما حالا برعکس شده است. اگر شما تا صبح هم از من سئوال کنید جوابتان را خواهم داد اما کسی باید جواب این سئوالات و ابهامات را بدهد که پای قرارداد امضاء کرده است.

افشاگری درباره پسرخوانده کی روش

پسر خوانده کی‌روش مدرکی ندارد و فکر می‌کنم او را اخیراً به دوره‌ای در اروپا فرستاده‌اند تا یک کاغذ یا مدرکی بگیرد. من هم اگر قدرت داشتم شاید پسر خاله و پسر عمه‌ام را می‌آوردم. به من گفتند به جلسه می‌رویم که این‌بار دیگر او را اخراج کنیم اما نمی‌دانم چه شد که ناگهان نظرشان برگشت. کی‌روش عادت دارد همیشه با توپ پر به جلسات می‌رود و با گرفتن چند امتیاز از موضع خود کوتاه می‌آید. فکر می‌کنم قبل از قرعه‌کشی جام جهانی بود که قرار بود کی‌روش را اخراج کنند اما نشد، دلایلش را هم نمی‌دانم.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

13 دیدگاه ارسال شده است

 • آرمان گفت:

  یک سوال داشتم ، می خواهم بدانم اوضاع تیم سپیدرود در دور برگشت که دارای مالک شده و کادر فنی تغییر کرده نسبت به دور رفت ، به چه میزان بوده اگه اشتباه نکنم در دور رفت تا این هفته دارای 8 امتیاز و تفاضل گل 2- بودیم الان با همین امتیاز دارای تفاضل گل 6-هستیم !! یعنی اوضاع ما با توجه به تغییر کادر فنی و حضور مالک اسفبارتر شده است !!!!
  حالا که در اکثر بازیهای خارج از خانه سه تا سه تا گل می خوریم پیشنهاد می کنم برای اینکه مالک محترم بیش از این ضرر نکند و هزینه های ایاب و ذهاب و هتل بازیکنان را ندهد ، بازیهای خارج از خانه را شرکت نکنیم ، نتیجه همان 3-0 می شود ، حیف است آقای تن زاده با توجه به خریدهای لالیگایی که کرده که کلی پول خرج این چند بازیکن نابغه نموده ، بیش از این ضرر نماید!!!
  هر چند علی کریمی دوست داشتنی هست ولی با توجه به اتفاقات یک هفته اخیر ، آرامش را از تیم سلب نموده است .اصولاً صحبت در خصوص افرادی چون تاج ، غیاثی و قردوسی پور مرحمی به درد سپیدرود نیست ، مگر بحث فساد در فوتبال ایران بحث جدیدی است که شما داره مطرح می کنی ؟! مگر شما می تواتنی این فساد را ریشه کن کنی ؟ این فوتبال بدون حضور سپیدرود در لیگ برتر اصلاً معنایی برای بنده و مردم گیلان نداره ، ننگ بر غیاثی ،ناج و . . . باد ولی بدرد ما نمی خورد
  اما در پاسخ به سوال بالا باید بعنوان یک نظر شخصی عرض کنم ، هنگامی که علی نظرمحمدی اکسیر جوانی را به تیم تزریق کرد ،اوضاع ما بهتر شد ، یادم هست نظرمحمدی عنوان نمود : جوانگرایی تاوانی دارد که من بهای آن را می پردازم ، هنگامی که امید سام کن ، دهقان ، ملکی ، آقایی به تیم وارد شدند ، خون تازه ایی در رگ تیم جریان پیدا کرد
  علی آقای کریمی عزیز و دوست داشتنی ، امتحان مجدد بازیکن خوبمان هادی موسوی یعنی انتحار ، تقصیر هادی عزیز هم نیست ، تا دیروز در ضربات با پا دچار نقصان بود ، در بازی با استقلال های خوزستان و تهران ، شاهد بودیم که حتی در دفع توپ های هوایی ایراد دارد و خیلی از ضربات سر از سوی مهاجمان حریف زده می شود !!! علی آقای کریمی با تشکیل مدرسه پیرمردها نمی توانی این تیم را در لیگ برتر حفظ کنی ، بزرگی علی کریمی قبول ، اما این بزرگی برای بنده ای که از طفولیت با سپیدرود بزرگ شدم ، زندگی کردم ، خیلی کوچکتر از نام سپیدرود کبیر هست ، ، بنده نه ولی خیلی ها خون و دلها خوردند تا تیم به لیگ برتر رسید ، شما در آن موقع کجا بودید ؟!! شخصاً ترکیب بیات با کادر روان خواه را قبول دارم ، لطفاً کاری نکن که از یادآوری اسمت خاطرات تلخی از تو در ذهنمان متبادر شود ، حالا که خواستی با سپیدرود نامی در بین مربیان دست و پا کنی این راحش نیست عزیز برادر .بی دلیل وارد بازی و سوء استفاده تن زاده شدی !
  هم ترکیب و هم تعویض هایت در این بازی افتضاح بود ، یعنی علی عباسی که در کوران مسابقات حاضر بود از کاردوست بهتر نبود ؟! یعنی دهقان که بازیهای نسبتاً قابل قبولی انجام داد از کاردوست بهتر نبود ؟ اگر کاردوست اینقدر خوب بود ، چرا در تیم دیگری بازی نمی کرد ؟! دو تا دفاع چپ داری ، باز از قربانزاده در دفاع چپ استفاده می کنی ؟ اصلاً سام کن قابل مقایسه با نورمحمدی و موسوی نیست ، چرا به آقایی پور میدان نمی دهی ؟!
  در خبرها آمده که جادوگر در آبادان و از سوی استقلالی ها تشویق شد ! که چی بشه ؟؟! چه دردی از ما رو دوا می کنه ؟ می خوام جادوگر سه هفت سال ، بیست و یکسال تشویق نشه اما تیم شهرم در لیگ ادامه به حیات ادامه بده ! می خوام فوتبال تو جهان نباشه اگه سپیدرود در لیگ برتر نباشه .
  تازه می خواهی تصمیمی بگیری که ما متضرر نشویم ، خدا بخیر کنه

 • آرمان گفت:

  یک سوال داشتم ، می خواهم بدانم اوضاع تیم سپیدرود در دور برگشت که دارای مالک شده و کادر فنی تغییر کرده نسبت به دور رفت ، به چه میزان بوده اگه اشتباه نکنم در دور رفت تا این هفته دارای 8 امتیاز و تفاضل گل 2- بودیم الان با همین امتیاز دارای تفاضل گل 6-هستیم !! یعنی اوضاع ما با توجه به تغییر کادر فنی و حضور مالک اسفبارتر شده است !!!!
  حالا که در اکثر بازیهای خارج از خانه سه تا سه تا گل می خوریم پیشنهاد می کنم برای اینکه مالک محترم بیش از این ضرر نکند و هزینه های ایاب و ذهاب و هتل بازیکنان را ندهد ، بازیهای خارج از خانه را شرکت نکنیم ، نتیجه همان 3-0 می شود ، حیف است آقای تن زاده با توجه به خریدهای لالیگایی که کرده که کلی پول خرج این چند بازیکن نابغه نموده ، بیش از این ضرر نماید!!!
  هر چند علی کریمی دوست داشتنی هست ولی با توجه به اتفاقات یک هفته اخیر ، آرامش را از تیم سلب نموده است .اصولاً صحبت در خصوص افرادی چون تاج ، غیاثی و قردوسی پور مرهمی به درد سپیدرود نیست ، مگر بحث فساد در فوتبال ایران بحث جدیدی است که شما داره مطرح می کنی ؟! مگر شما می تواتنی این فساد را ریشه کن کنی ؟ این فوتبال بدون حضور سپیدرود در لیگ برتر اصلاً معنایی برای بنده و مردم گیلان نداره ، ننگ بر غیاثی ،ناج و . . . باد ولی بدرد ما نمی خورد
  اما در پاسخ به سوال بالا باید بعنوان یک نظر شخصی عرض کنم ، هنگامی که علی نظرمحمدی اکسیر جوانی را به تیم تزریق کرد ،اوضاع ما بهتر شد ، یادم هست نظرمحمدی عنوان نمود : جوانگرایی تاوانی دارد که من بهای آن را می پردازم ، هنگامی که امید سام کن ، دهقان ، ملکی ، آقایی به تیم وارد شدند ، خون تازه ایی در رگ تیم جریان پیدا کرد
  علی آقای کریمی عزیز و دوست داشتنی ، امتحان مجدد بازیکن خوبمان هادی موسوی یعنی انتحار ، تقصیر هادی عزیز هم نیست ، تا دیروز در ضربات با پا دچار نقصان بود ، در بازی با استقلال های خوزستان و تهران ، شاهد بودیم که حتی در دفع توپ های هوایی ایراد دارد و خیلی از ضربات سر از سوی مهاجمان حریف زده می شود !!! علی آقای کریمی با تشکیل مدرسه پیرمردها نمی توانی این تیم را در لیگ برتر حفظ کنی ، بزرگی علی کریمی قبول ، اما این بزرگی برای بنده ای که از طفولیت با سپیدرود بزرگ شدم ، زندگی کردم ، خیلی کوچکتر از نام سپیدرود کبیر هست ، ، بنده نه ولی خیلی ها خون و دلها خوردند تا تیم به لیگ برتر رسید ، شما در آن موقع کجا بودید ؟!! شخصاً ترکیب بیات با کادر روان خواه را قبول دارم ، لطفاً کاری نکن که از یادآوری اسمت خاطرات تلخی از تو در ذهنمان متبادر شود ، حالا که خواستی با سپیدرود نامی در بین مربیان دست و پا کنی این راحش نیست عزیز برادر .بی دلیل وارد بازی و سوء استفاده تن زاده شدی !
  هم ترکیب و هم تعویض هایت در این بازی افتضاح بود ، یعنی علی عباسی که در کوران مسابقات حاضر بود از کاردوست بهتر نبود ؟! یعنی دهقان که بازیهای نسبتاً قابل قبولی انجام داد از کاردوست بهتر نبود ؟ اگر کاردوست اینقدر خوب بود ، چرا در تیم دیگری بازی نمی کرد ؟! دو تا دفاع چپ داری ، باز از قربانزاده در دفاع چپ استفاده می کنی ؟ اصلاً سام کن قابل مقایسه با نورمحمدی و موسوی نیست ، چرا به آقایی پور میدان نمی دهی ؟!
  در خبرها آمده که جادوگر در آبادان و از سوی استقلالی ها تشویق شد ! که چی بشه ؟؟! چه دردی از ما رو دوا می کنه ؟ می خوام جادوگر سه هفت سال ، بیست و یکسال تشویق نشه اما تیم شهرم در لیگ ادامه به حیات ادامه بده ! می خوام فوتبال تو جهان نباشه اگه سپیدرود در لیگ برتر نباشه .
  تازه می خواهی تصمیمی بگیری که ما متضرر نشویم ، خدا بخیر کنه

 • آرمان گفت:

  لطفاً کامنت اول از بالا را حذف نمایید
  متشکرم

 • محمد مهدی آرمان فر گفت:

  نباید تیم رو به حاشیه ببره – سپیدرود بازی های خیلی سختی داره بازیکن های تراز اولی هم نداره – تنها راه بقا جمع کردن حاشیه های تیم و همدلی بین بازیکن ها و کادر فنی هست – اسطوره قدری تامل کن

 • سیا گفت:

  درود:صلاح خویش خسروان دانند اقای کریمی دوست داشتنی . فقط ترکمان نکن!!؟؟

 • عاشق تنهای سپیدرود گفت:

  سلام،من فقط یک سوال دارم از اعضای کادرفنی چه کسی اقای کاردوست رو اورد تو تیم،مگه اقای کریمی خودش بازیکن ملی واروپایی نبوده،کاردوست 2ساله فوتبال بازی نکرده بعدیک هفته میادباتیم تمرین میکنه ،قراردادم میبینده،با استقلالم که بازی کرد،ومقصر اصلی گل دوم بود،چون وسط زمین توپ رو لو داد وهمون توپ خطا شد ورفت تو دروازه ما،،،،،اخه چرا این کارومیکنین؟؟رشت دیگه هافبک وسط خوب نداره که اونوگرفتین،؟؟اضافه وزنم که داره،،،احتمالا دلال اودتش تو تیم،یا پارتی داره،مگه میشه اینجوری،،اینطوری بریم لیگ1،بعد باید حسرت بخوریم،اقای کریمی شماکه جادوگر وفوتبالومیفهمی چرا اوردیش؟

 • فاضل گفت:

  آرمان عزیز با 90 درصد نقدت موافقم اما متاسفانه نقدت از جنس نقد علی آقا کریمی عزیز بود یعنی می توانست انقدر گزنده نباشد که بعد خودت بگی پاکش کن یعنی اینکه خودت هم می دانی برادر تند رفتی. اما فرمودی ” این فوتبال بدون حضور سپیدرود در لیگ برتر اصلاً معنایی برای بنده و مردم گیلان نداره” اولا خدا شاهده که من هم خیلی ناراحت شدم این بازی و نتیجه حق مردم خوب رشت نبود اما برادر بگذار من از تو یک سئوال کنم؟ افتخارات ایران به فوتبال و رشت به سپیدروده؟ یعنی ما هیچ مشکل دیگه ای نداریم یا ببریم دیگه فوتبال اصلاح میشه؟ شما می دانی یک کم پایین تر از سبزه میدان آرامگاه مردی است که همه اوستاشناسان ایران و آنها که روی بخشی از تاریخ باستان این مرز و بوم کار کردند از استاد جلیل دوستخواه تا پرفسور یارشاطر موسس تنها سایت تخصصی ایرانشناسی ایرانیکا شاگردش بودند. چندی پیش دوستی از شیراز به رشت پیش من آمد زمانی که با هم به زیارت قبر استاد پورداود رفتیم هق هق گریه کرد که اگر این مرد نبود بیشتر تاریخ پیش از اسلام ما الان گم بود. چرا درش بسته است؟ چرا بهشان نمی رسند؟ بسیاری از جوانهای امروز رشت نه پورداود را می شناسند نه عمق وجودی کارش اما مورینیو و مسی را خوب می شناسند!!! باهات کاملا موافقم که علی آقا کریمی باید اول سپیدرود را مانند دوران بازیگری خودش بهتر و بهتر می نمود و بعد با پتانسیل طرفدارانش در کل ایران با زبانی نرم تر و دیپلماتیک تر به جنگ خیلی چیزها می رفت. اما اگر علی کریمی سکوت کنه؟ وضع لیگ ما بهتر میشه؟ این چه لیگی است که یکسری مدیر سفارشی را به زور وارد تیمها می کنند والا به خدای محمد پرسپولیس اوایل دهه 60 که با پول و غیرت امثال علی پروین خیلی بهتر از الان بود که الکی بدهکارش کردند یک روز قهرمان لیگ میشه روز دیگر با سر می زنندش زمین. استقلال هم همینطور . سپیدرود هم همینطور. کلا همه ما را گذاشتند سر کار. کمیته اخلاق خیلی بیل زنه بره جلوی 1000 تا تماشگرنمای آن تیم را بگیره که 9900 را دیگر به پایش سوختند. به نام خلیج فارس تا امنیت ملی و حتی روح یک بازیکن متوفی هم رحم نکرده. خیلی مرحمت کردند چند بازی را گفتند خارج استان باش!!! این خوب آرمان یعنی چی؟ یعنی اعمال سلیقه. می دانی نمونه مشابه آن تماشگرنماها را یکبار بارسلونا انجام داد کلی جریمه اش کردند و گفتند دفعه بعد می روی دسته پایین تر !! نه اینکه فساد و رانت در لیگهای اروپایی نباشه اما دیگه قربانت فوتبال ما دیگر آخرشه. ما نیاز داریم که اولا پای هرچی غیر فوتبالی را از فوتبال ببریم. کانونهای هوادار متعصب اما نه هتاک درست کنیم. از افراد متمول در قالب خیریه ها کمک بگیریم. و یک جو مرام پهلوانی امثال نامجوها را به این ورزش برگردانیم. آرمان عزیز همیشه به بزرگ کن نه رشت را محدود به سپیدرود بکن نه سپیدرود را محدود به رشت. بایستی کاری کنیم که علی آقا از پتانسیل حضورش برای هوادار از دیگر نقاط ایران تلاش کنه. مگر غذا رشت کل ایران را نگرفته چرا فوتبالش نگیره. چرا در کل ایران عاشق این تیم نازنین نشوند. به جای خشم و اندوه بایستی از اشتباهات درس گرفت.

 • فاضل گفت:

  عذر می خواهم منظورم این بود که به بزرگ فکر کن. اسم تماشگرهای آن تیم محترم!! که فعلا بودجه قرمز و آبی و 90 درصد لیگ به گرد پایش هم نمی رسه و از زمانی که آمده به لیگ برتر فقط اوضاع را پیچیده تر کرده همه می دانیم!! نیاوردم ولی همه می دانیم.

 • پاسکیاب گفت:

  آقای کریمی تیپ تو حاشیه نبر.بجای این حرفها تمرکز بزار رو تیم.ت بازی با استقلال هر ۲ دقیقه یک موقعیت خطرناک شد روی دروازه تیم.

 • آرمان گفت:

  دوست گرامی آقای فاضل عزیز از اینکه وقت گذاشتید و کامنت بنده را مطالعه نمودید ، سپاسگزارم
  اما فاضل جان ، بدلیل اینکه دو کامنت تقریباً مشابه از سوی من ثبت شد و اولی دارای اشکالی بود ، پیشنهاد نمودم تا کامنت اولم حذف شود و نه بدلیل تند بودن مطالبم ، چرا که بعنوان یک نظر شخصی ، مصرانه به آن اعتقاد دارم و در عین حال به همه نظرات و پیشنهادات دوستان احترام می گذارم .
  فرمایشات شما در رابطه با اوستاشناسی ، پورداود ، علی پروین ، تیم تراکتورسازی و . . . قبول اما معتقدم اگر علی کریمی ، مسئولیت تیم بزرگ و بحران زده سپیدرود را بر عهده گرفته ، فعلاً باید تمام تمرکز خود و بازیکنان را به بازیهای لیگ معطوف نماید نه بحث های حاشیه ای ، چرا علی کریمی تا دیروز پیگیر این موضوعات نبود ؟! چرا این موضوعات را به آینده موکول نمی نماید ؟! برای شخص بنده اولویت ، بقای سپیدرود در لیگ برتر می باشد ولاغیر .
  سوال پرسیدید : اگه علی کریمی سکوت کنه ، وضع لیگ ما بهتر می شود ؟ خدمتتان عارضم ، موضوع فساد و رانت که در فوتبال اشاره فرمودید ، موضوعی نیست که اشخاص حقیقی همچون علی کریمی بتوانند واردش شوند و آن را یک شبه اصلاح نمایند ، هرچند هیچ کس هم بدنبال رفع آن نیست ، بنده تاکید می کنم علی کریمی برای احیاء تیم ریشه دار سپیدرود به رشت آمده نه برای احیاء تشکیلات کل فوتبال ایران و نه برای اینکه سپیدرود را تریبونی برای القاء نظرات خود نماید ، موضوع ضعف داوری در بازی اس خوزستان ، نباید به یک جنگ تمام عیار تبدیل می شد ، آقای کریمی می بایست از حق فوتبال رشت و سپیدرود دفاع می نمود اما حالا چه شده ؟ چه فایده ای برای ما داشته ؟ جز تضعیف روحی هواداران و بازیکنان ؟! مگر علی کریمی عزیز رابین هود است ؟!
  جدا از موضوعات فوق ، انتخاب علی کریمی عزیز در چیدمان بازیکنان بسیار مبتدیانه می باشد ، نیمکت نشینی بازیکنانی چون سام کن ، دهقان ، علی عباسی ، ملکی ، آقایی پور اشتباه محض می باشد در عوض هر بازیکن خانه نشین را به تیم دعوت نموده و وارد بازی می نمایند ، صدالبته این اشتباه را نباید کاملاً به علی کریمی منتسب نمود ، اما ایشان باید تن زاده را به خرید بازیکن جدید و موثر مجاب می نمود ، اینکار در حوزه فعالیت علی کریمی می گنجد نه دست خالی به جنگ دیو رفتن و با عالم و آدم سرشاخ شدن
  شما به حضور افراد غیر فوتبالی اشاره نمودید ، تن زاده نیز جزو همان افراد طبقه بندی می کنید ؟ یا خیر .
  در هر حال بیش از این مصدع اوقات شما فاضل عزیز و سایر دوستان ارجمند نمی شوم ، عرایضم در واقع نظرات شخص ام بود اما این موضوع را که خدای نکرده تیم محبوبم به لیگ یک سقوط نماید را نمی توانم به هیچ عنوان هضم نمایم

 • فاضل گفت:

  کاملا با شما آرمان عزیز موافقم که اولویت جناب کریمی بایستی سپیدرود باشد و پاسخ به عشق جوانان نازنین رشت . در مورد چیدمان هم کاملا غیر حرفه ای عمل نمود لیکن باز هم تاکیید می کنم که ما باید جو را آرام کنیم هم علی آقا کریمی هم خودمان را. موقع غلبه ناراحتی امکان اشتباه بیشتر میشه.

 • آرمان گفت:

  آقا فاضل با نظر شما در رابطه با آرام نمودن جو موافقم
  شخصا بسیاری از مسائل را جهت آرامش افکار مطرح نمی نمایم
  اما مصاحبه دیروز علی کریمی مغایر با نظرات ما می باشد.این راه علی کریمی به ترکستان منتهی می شود و مرهمی بر زخم سپیدرود نمی باشد.
  موفق باشید.

 • مسلم اكبري گورنداني گفت:

  درود. در دعوای کریمی با فدراسیون. فوتبال گیلان برنده نیست.دارایی کیلان از فوتبال همینه. یادم هست سالهایی که ملوان در لیگ برتر بود.در اکثر بازیها تنمان می لرزید. همیشه منتظر باخت بودیم.همیشه ته جدول بود.دوستان فوتبال کنونی ما پول و نفوذ میخاد اونهم که متاسفانه فوتبال گیلان از آن بی بهره هست.شما تیمهای لیگ برتر رو ببینید کدامیک شرایط تیم سفید رود را دارند؟اصلا ملوان و سفید رود صاحب زمین بازیست؟چه بخواهیم و چه نخواهیم داشته هایمان همینه!!!