به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری برنا، حسین کعبی، مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت، درباره آخرین وضعیت این تیم و دیدار حساس آنها در هفته شانزدهم مقابل سایپا تهران به خبرنگار برنا گفت: تیم ما شرایط سختی دارد اما تصمیم داریم نیم فصل دوم را با قدرت آغاز کنیم.

وی افزود: متاسفانه در نیم فصل نخست نتایجی که باید کسب می‌شد به دلیل برخی مسائل مشکلات که نمی خواهم درباره آنها حرفی بزنم کسب نشد. در نیم فصل دوم توقع مردم و هواداران زیاد است و ما نیز تمام تلاش خود را می کنیم تا بتوانیم جواب محبت هواداران را به بهترین شکل بدهیم.

کاپیتان سابق سپیدرود در ادامه عنوان کرد: نه بازی سایپا بلکه هر یک از بازی های آینده در لیگ برای ما حکم یک فینال را دارد.

در لیگ امسال تیم ها سرمایه گذاری زیادی در فصل نقل و انتقالات انجام داده‌اند و به قول معروف تیم های گردن کلفت در فوتبال ایران زیاد شده است. ما نیز بازیکنانی را به تیم اضافه کردیم و بسیار امیدواریم آنها بتوانند در بازی‌های آینده کمک حال تیم باشد.

کعبی با استقبال از داوران اضافه شده در پشت دروازه اظهار داشت: ادعا می‌کنیم لیگ حرفه‌ای برگزار می‌کنیم، پس باید در لیگ حرفه‌ای ابزار حرفه‌ای نیز وجود داشته باشد.

بنده معتقدم حضور داوران اضافی پشت دروازه ها می‌تواند به تصمیمات داور در طول بازی کمک زیادی کند و همچنین استفاده از ویدیوچک یا کمک داور ویدیویی نیز می‌تواند به معنای واقعی کلمه لیگ ما را حرفه ای کند و امیدوارم هرچه زودتر کمک داور ویدیویی در تمامی بازی ها استفاده شود.

ابراهیمی: اختلاف ما با تیم های بالای جدول زیاد نیست / شک ندارم در لیگ برتر می مانیم

حسین ابراهیمی بازیکن تیم فوتبال سپیدرود گفت: در بازی با پرسپولیس نشان دادیم، اختلاف ما با تیم های بالای جدول زیاد نیست.

حسین ابراهیمی در گفت و گو با خبرگزاری میزان، در خصوص شرایط این روزهای تیم فوتبال سپیدرود اظهار داشت: تمام تمرکز ما از این پس روی مسابقات لیگ برتر است. من به آینده سپیدرود امیدوار و شک ندارم در لیگ برتر می‌مانیم.

وی با اشاره به جذب بازیکن تیم سپیدرود در فصل نقل‌وانتقالات گفت: بازیکنان خوبی گرفتیم. این بازیکنان در بازی با پرسپولیس هم نشان دادند به کار تیم‌مان می آیند. تیم ما هفته به هفته بهتر می‌شود و امتیازات خوبی از مسابقات پیش رو خواهیم گرفت.

بازیکن تیم فوتبال سپیدرود به بازی با سایپا اشاره و خاطر نشان کرد: سایپا نیم فصل اول را بهتر از ما تمام کرد. از این رو آنها با اعتماد به نفس و روحیه بهتری به مصاف تیم سپیدرود می آیند ولی بازیکنان ما در بازی جام حذفی برابر پرسپولیس نشان دادند اختلاف با تیم های بالای جدول زیاد نیست و می‌توانیم در ادامه مسابقات این فاصله را به لحاظ امتیازی هم کم کنیم.