وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

کمک های مالی به تیم های سپیدرود و داماش شفاف سازی شود

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدروددر جلسه علنی شورای شهر رشت پیرامون به‌روزرسانی پروژه جمع‌آوری روان آب‌های سطحی رشت به‌منظور پیشگیری و مقابله با آب‌گرفتگی‌ها در سطح شهر تأکید شد.

به گزارش سایت سپیدرود، بهراد ذاکری با اشاره به جلسه مشترک اعضای شورا و استاندار گیلان، گفت: در این جلسه به ناکارآمدی مدیریت ورزش استان اشاره شد و ما می دانیم که این اداره کل به چه صورت در حال مدیریت است، دوستانی نیز سعی می کنند هجمه ایجاد کنند که خوشبختانه سبب شدند تا ما متوجه شویم شهرستان رشت نیز اداره ورزش و جوانان دارد، زیرا پیش‌ از این بنده نه نام ایشان را شنیده بودم و نه دیده بودم کاری انجام دهد!

وی ادامه داد: وضعیت سپیدرود و داماش بحرانی است و هیچ کاری برای این دو تیم انجام نمی‌شود. ما نامه زدیم که مبالغ کمک شده به این دو تیم در زمان تصدی گری ورزش و جوانان استان در بحث تیم سپیدرود به ما ابلاغ شود که چگونه هزینه شده است و می بایست بدانیم که این هزینه ها چگونه بوده است.

ما به جز تغییر مداوم مالکیت در سپیدرود که موجب بهره بری برخی از افراد شد چه عملکردی از ورزش و جوانان در خصوص تیم سپیدرود دیده ایم؟

ذاکری با بیان اینکه ما در ورزش استان بخصوص فوتبال با پس رفت جدی مواجه بوده‌ایم، تصریح کرد: نباید به اسم حمایت از مدیریت بانوان تیشه به ریشه ورزش استان بزنیم. آن قدر بانوی توانمند در استان داریم که می‌توانند خارج از دایره فعلی مدیریت نمایند.

مساعدت شورا و شهرداری رشت با تیم‌های فوتبال داماش و سپیدرود

فرهام زاهد با بیان اینکه شورا و شهرداری رشت همواره با دو تیم فوتبال سپیدرود و داماش مساعدت داشته است، افزود:

معتقدم دیگر دستگاه‌ها نیز از این بابت ورود کنند و چنانچه تمایلی به مشارکت دراین‌باره ندارند دست از سر این دو تیم بردارند و اجازه بدهند با ورود بخش خصوصی مشکلات این دو تیم محبوب برطرف شود.

وی با تأکید بر اینکه نامه‌ای با امضای چند عضو شورا پیرامون حفظ دو تیم فوتبال نوجوانان و جوانان شهرداری رشت در دستور جلسه امروز شورا قرار دارد، گفت:

این دو تیم هیچ‌گونه قرارداد کاری با افراد ندارد و فقط باهدف تقویت و حمایت از ورزش پایه مشغول فعالیت هستند و اصرار به حذف این تیم ها در شرایطی است که تیم های فوتبال بسیاری از شهرداری های کشور، در لیگ یک مشغول فعالیت هستند و حال اینکه چرا قوانین پیرامون گیلان و رشت با شدت بیشتری اِعمال می شود نیز قابل تأمل است.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.