وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

گزارش به خوانندگان: باهم و درکنار هم تا انتهای راه خواهیم ماند

بی تو هر روز مرا ماهی و هر شب سالی‌ست         شب چنین، روز چنان، آه! چه مشکل حالی‌ست!

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – در آستانه سالی تازه و نوروزی دیگر به عادت و رسم این سال ها بی مناسبت ندیدیم تا گزارش کاری به صاحبان وب سایت سپیدرود ارایه دهیم و مروری کنیم بر همه ی آنچه که در سال گذشته از پیش رو گذراندیم.

بیش از سه سال است که با سایت سپیدرود در کنار هم هستیم و در این راه از مسلخ های بسیاری با هم و درکنار هم به سلامت عبور کردیم. از روزهای ناامیدی عدم صعود به لیگ دسته اول در یک روز بهاری لعنتی که طعمش گس تر و تلخ تر از هر پاییزی بود، بگیر تا بلاتکلیفی های مالکیتی و مدیریتی و خطر سیلاب بردن تمام آنچه که بیش از نیم قرن با جان و دل پدرانمان حفظش کردند و به امانت به ما سپردند.

نوروز ۹۴ دست به دعا برداشته بودیم که در بهاری دلنشین برای همیشه از فراموشخانه لیگ دو عبور کنیم و نشد، آنچه که باید بشود و دوباره اما دست بر زانوهایمان گذاشتیم و بلند شدیم تا قفنوس وار در بهار ۹۵ بال بگشاییم در آسمان فوتبال ایران.

به راستی که هرگز خوشبین ترین هوادارمان در نوروز ۹۵ هم نمی توانست متصور باشد که سال بعد پای هفت سین دعای آغاز سالش صعود پسران دوست داشتنی شهرباران به لیگ برتر باشد، اما به لطف یزدان شد آنچه که در دورترین تصورها هم قابل تصور نبود.

سالی که گذشت به پشتوانه حمایت های بی نظیرتان وب سایت رسمی باشگاه سپیدرود، پس از وب سایت های رسمی سه غول فوتبال ایران (پرسپولیس، استقلال و تراکتور) عنوان پر مخاطب ترین و پر بازدیدترین وب سایت های رسمی باشگاه های ایران را از آن خود نماید، تا زنگ خطر را برای فوتبال ایران به صدا در آورد و هشدار آمدن قطب چهارم هواداری فوتبال ایران را به صدا در بیاورد.

سال گذشته به مدد هنرنمایی علی نظر محمدی و دستیاران فداکارش و بازیکنان قهرمانش، سپیدروی که آمده تا تا فقط در لیگ یک بماند، هفته و ها و ماهها بر آسنان فوتبال ایران تکیه زد و این روزها بیشتر از همیشه در آستانه حضور در کنار بزرگان فوتبال ایران قرار دارد و تیمی که تا همین چند سال پیش بسیاری از جامعه فوتبال تنها خاطره ای غبار گرفته در ذهن شان داشتند، حالا هر روز در سر تیتر مهمترین رسانه های کشور جای گرفته است.

نتایج تیم علی نظر و پسرانش تا همین جای کار هم آنقدر بزرگ بوده که اگر خدای نکرده با حلاوت صعود کامل نشود، بازهم سربازان ارتش سرخ را بر شانه هایمان بنشانیم و بر خاک پرافتخار رشت عزیز بچرخانیم، اما چه می شود کرد عاشقی است و تمامت خواهی و در این ساعات پاک از خدای مان می خواهیم که کمک کند تا معجزه علی نظر و پسرانش با صعود ختم به خیر بشود.

در این روزهای آغازین سال باید دست تک تک کسانی که در سال گذشته به یاری ارتش سرخ شتافتند تا این امانت کهن مردمان دیار باران بر بام فوتبال ایران قرار بگیرد را می بوسیم و انتطار داریم تا همچنان پشت عزیز دردانه فوتبال شهرمان باقی بمانند.

از فرامرز الماسخاله ریاست محترم و اعضای هیات فوتبال استان گیلان سپاسگذاریم که پشت سپیدرود بزرگ را خالی نکردند و با تمام مشکلات موجود در سالی که گذشت به حمایت های شبانه روزی شان از این میراث ارزشمند کمر همت گماشتند و نگذاشتند تا سپیدرودی ها طعم تلخ بی کسی را تجربه نمایند و امیدواریم که دست در دست یکدیگر این کار ناتمام را به سرانجام برسانیم.

از شهردار محترم و اعضای گرانقدر شورای شهر سپاسگذاریم که در سخت ترین شرایط ممکن با حمایت های مالی و معنوی شان موجب شدند تا خانواده بزرگ سپیدرود بدون حامی و پشتیبان نمانند و سفره های سپیدرودی ها رونق داشته باشد و نیاز به گفتن نیست که انتطار ادامهی این همراهی را تا رسیدن رودخروشان شمال به دریای موفقیت را از مجموعه ی شهرداری کلانشهر رشت را داریم.

از سرهنگ محمد پورمحسن و گروه مدیریتی همراهشان و همچنین فرشاد پیوس و دستیارانش سپاسگذاریم که از فراموشخانه لیگ دسته دوم سپیدرود مان را به سلامت عبور دادند و موجبات بازگشت و بزرگی کردن ارتش سرخ را فراهم کردند و امیدواریم هرکجا که هستند سالم و موفق باشند که می دانیم موفقیت امروز نتیجه یک دلی تمام خانواده بزرگ سپیدرود است.

از تمام تجار و بازرگانان عزیز که از بهار سال گذشته تا امروز با خلوص نیت و بزرگ منشی خانواده بزرگ سپیدرود را تنها نگذاشتند و با گشاده دستی شان سپیدرود عزیز را یاری رساندند سپاسگذاریم و لب های مان همواره دعاگویشان است و چشم های مان به انتظار ادامه ی حماسه های بزرگی شان نشسته است.

در اینجا باید یادی هم کنیم از همکارانمان در وب سایت سپیدرود که در سال گذشته موجب شدند تا اخبار پیرامون سپیدرود و فوتبال گیلان و لیگ آزادگان را با تمام زوایایش برای شما پیشکش نماییم و از قطار اخبار جا نمانیم.

از مهندس رامتین نصرالهی و شرکت وب گستران آرن که در این سال های همراهی مسئولیت طراحی و پشتیبانی ۲۴ ساعته از سایت سپیدرود را برعهده داشتند و در هیات تحریریه هم کنارمان ماندند، جز سپاسگذاری و فشردن دست خسته نباشید واژه ای برای گفتن نخواهیم داشت.

از دکتر عزیز عبدالهی، فرشاد کاس نژاد، پژمان راهبر، هامان حامدی راد، سجاد حقدادی، سامان بدر، عماد واسع، سیاوش پورعلی، مهرشاد عبادتکار، رضا زمانی، معین نوروزی، فرزاد جلایی، آیدین اسماعیلی، مهران کریم نیا و سایر نویسندگانی که در راه حمایت از سرخ پوشان محبوب شهرباران در سایت سپیدرود عاشقانه و صادقانه قلم زدند، سپاسگذاریم.

از سید احمد کیایی عکاس توانمند جامعه ی مطبوعات و عکاس رسمی باشگاه سپیدرود سپاسگذاریم که در سخت ترین شرایط کاری همواره تصویرگر افتخار آفرینی پسران سرخ پوش شهرباران بوده و لحظه ای سپیدرود بزرگ را تنها نگذاشته است.

همچنین از امیرحسین خیرخواه، سعید ابراهیم خانی، پویا درگاهی، پویا بازارگرد، رضا احمدپور، آرمین زاهد، ولی الله علی نیا، آبتین علی نیا، رضا رزم حسینی، مهدی جعفری، مرتضی قربانی، امیر طهمورثی، عباس ناساری، معین نادری، محسن صدیقی، نوید امرایی، پوریا بالازاده، علی سمرقندی، معین حسن زاده، بهزاد عسگری، اشکان شعبانی، محمد وروانی فراهانی، عکاس های دوست داشتنی که در شرایط سخت آب و هوایی با تصویرهای خود شور و شوق پیرامون ارتش سرخ را به تصویر کشیدند، قدردانی می نماییم.

از سردبیران روزنامه های سراسری ایران ورزشی، خبرورزشی، هدف و مدیرمسئولان و سردبیران روزنامه های استانی خزر، معین، خط اول و مدیرمسئولان و سردبیران خبرگزاری های تسنیم، ایرنا، برنا، ایسنا، مهر، ایلنا، فارس، میزان و مدیرمسئولان و سردبیران سایت های سراسری ورزش سه، آی اسپورت، کاپ، دی اسپورت و مدیرمسئولان و سردبیرهای سایت های استانی رودسپید گیل خبر، گیل نگاه، دیار میرزا، خزرآنلاین که در سال گذشته اقدام به پوشش اخبار و اتفاقات پیرامون سپیدرود نمودند کمال تشکر و قدردانی را داریم و چشم انتظار ادامه ی حمایت هایشان از سپیدرود بزرگ هستیم.

و در نهایت دست تک تک هواداران عاشقی که در یک سال سخت با هنجره هایشان، با گام هایشان و با حضور شان ثانیه ای پشت ارتش سرخ گیلان را خالی نکردند و سبب گشتند تا نام پرافتخار سپیدرود عجین شود با پرطرفدارترین تیم لیگ آزادگان و لرزه بر اندام حریفان بیاندازد می فشاریم و چشم انتظار جشنی هستیم که در بهار فوتبال رشت آرزو داریم که با هم برگذارش کنیم.

ما لحظه ای از حمایت سرخ پوشان محبوب مان دست نخواهیم کشید چرا که؛ اگر سپیدرود بخشکد، ماهی ها می میرند

                                                                                                                                                      رادنی دیدار

سردبیر وب سایت رسمی باشگاه سپیدرود

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + نوزده =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

1 دیدگاه ارسال شده است