وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

گزارش تصویری از حواشی سپیدرود رشت – اسپاد تهران

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودسپیدرودی ها به دلیل فوت مرحوم نادر دست نشان سرمربی پیشین این تیم با یک بنر تسلیت یادبود وارد زمین شدند.

بازی خشن تیم اسپاد و مماشات داور با این خشونت موجب شد تا چندین بار بازیکنان سپیدرود با مصدومیت های شدید از بازی خارج شوند.

عوامل تیم اسپاد و افراد منتسب به این تیم در جایگاه و روی نیمکت چندیار با جو سازی و شلوغ بازی سعی در ایجاد جنجال و درگیری با عوامل برگزاری مسابقه داشتند و اخراج سرپرست و مربی این تیم در بازی های گذشته نشان می دهد که در این کار ید طولایی دارند!

اعتراض نظرمحمدی سرمربی سپیدرود به حضور هواداران تیم مهمان داخل ورزشگاه موجب توقف بازی برای دقایقی شد و از ناظر بازی درخواست کرد تا خروج آنها بازی آغاز نشود.

مهندس جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس، مهمان ویژه این مسابقه بود.

حاشیه سازی اسپادها در نیمه دوم هم ادامه داشت و از روی سکوها سرپرست اخراجی آنها به همراه عده ای از هواداران با گفتن الفاظ زشت اقدام به تعطیلی بازی کردند و مربی اسپاد با کشیدن بازیکنان تیمش از زمین مسابقه را برای دقایقی تعطیل کردند.

علی رغم وقت کشی ها و توقف چندین باره بازی توسط تیم مهمان روی داد اما در نهایت تعجب فقط ۷ دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد. فقط بیرون کشیدن تیم اسپاد از زرمین بیش از ده دقیقه زمان بازی را متوقف کرده بود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.