وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

گزارش تصویری از حواشی پیروزی سپیدرود بر مس نوین

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود فرقی نمی کند در لیگ برتر باشید یا دسته اول و یا دوم، نام تیم تان که سپیدرود بود تمامی قوانین مصوب و غیر مصوب کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا را در مسابقات تان اجرا می کنند

اینکه کمی آن طرف تر تیمی با قشون کشی و جنجال در لیگ خودش را حفظ می کند و جایی دیگر ورزشگاه وسط میدان میوه تره بار شهر قرار دارد و پایان بازی باید جانت را برداری و بروی مهم نیست!

اصل این است که سپیدرود باید همه ی آزمون های الهی را تجربه کند و مسئولین هم با سختگیرانه ترین شکل ممکن آنها را اجرا کنند! شهری که مسئولینش غیر بومی هستند، بومی هایش غیر دلسوزند و دلسوزانش خانه نشین، چرا باید کسی برایش دل بسوزاند!؟

خطای مسلم پشت محوطه جریمه بر روی پویا نزهتی در کمال تعجب از سوی داور با کارت زرد به پویا خاتمه یافت. خطایی که خود مدافع مس دستش را به نشانه عذرخواهی بالا برده بود!

کادرفنی مس مسابقه فوتبال را با چاله میدان اشتباه گرفته بود و بعد از هر سوت خطا و اوت با فریادهای کر کنند بر سر کادر داوری خراب می شدند! فرزاد حسین خانی با همین روش اگر می خواهد مربیگری را ادامه دهد نیامده عمر مربیگریش را تمام شده بداند!

بازهم خطای مسلم بر روی رضا عاشوری در حالت تک به دروازه درون محوطه شش قدم را داور در کمال تعجب و ناباوری به جای پنالتی با اخطار به عاشوری جریمه کرد!

فرهام زاهد عضو شورای شهر رشت مهمان ویژه این مسابقه بود. جنجال کسب و کار مسی ها بود و به راحتی پس از هر سوت داور تا میانه های زمین پارک شهر طور می زفتند و به داور اعتراض می کردند!

داور با اعلام شش دقیقه وقت تلف شده در نیمه دوم و سه دقیقه در نیمه نخست نشان داد که باید بازی تا خوردن گل سپیدرود ادامه پیدا کند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.