وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

آلومینیوم اراک یک – سپیدرود رشت یک: نبرد مدعیان برنده نداشت / امید در اردوگاه سپید باقی ماند

با گزارش زنده و مستقیم خبرنگاران سایت سپیدرود از ورزشگاه پانزده هزار نفری اراک با ما همراه باشید:

آلومنیوم 1 ( محمد صادق احمدی دقیقه 75) – 1( دقیقه 86 محمد جعفری) سپیدرود

IMG_7498

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – دوشنبه 17 فروردین ماه نود و چهار ، هفته پنجم مرحله نهایی لیگ دسته دوم آزادگان

ساعت: 16:15

ورزشگاه امام خمینی اراک ، تماشاگر: هزار نفر ، هوا: آفتابی

داور: مهدی اجاقی

کمک داوران: محمد بیات ترک ، سعید رضایی

نماینده ویژه فدراسیون: کاظم حیدرزاده

ناظر داوری: اصغر بیاتی

کارت زرد:

محمدعلی اکبرخواه دقیقه 43، سجاد جوادی دقیقه 50، داوود حقی دقیقه 70، حامد بصیری دقیقه 74، ابوالفضل کمالی دقیقه 84 (آلومینیوم) –

سپیدرود رشت:

سید محمد حسینی، جبار دادفر، سید هادی موسوی، مازیار حبیبی، عماد میرجوان (از دقیقه 91 محمد همرنگ)، میعاد یزدانی، محمد جعفری، میثم فردوسی، مبین رضاپور (از دقیقه 58 محمدرضا مصلح)، سامان نورمحمدی ( از دقیقه 79 فرشاد اسماعیل زاده)، مصطفی حاجتی.

سرمربی: افشین ناظمی.

آلومینیوم اراک:

شهاب خورشیدی، محمد ویزواری، میلاد رخشان ( میثم آقایی از دقیقه 66)، سعید غلامعلی بیگی، سجاد جوتدی، عباس یحیی بیگی، داوود حقی ( از دقیقه 80 ابوالفضل کمالی)، حامد بصیری، جواد مولایی، محمد صادق احمدی، محمد علی اکبر خواه ( پویا خاور پور از دقیقه 68).

سرمربی: مهدی پاشازاده.

شرح بازی:

نبرد تیم های اول و دوم جدول در هفته پایانی دور رفت مرحله نهایی لیگ دسته دوم آزادگان شاه بیت بازی های این هفته مسابقات بود. جایی که باید آلومینیوم میزبان در برابر سپیدرود رشت مصاف می دادند.

سرخ پوشان با تساوی بد موقعی که هفته پیش در خانه برابر بعث متحمل شدند صدر را به راحتی تحویل آلومینیومی دادند که در هفته چهارم توانسته بودند خیبر را در خرم آباد شکست دهند.

نیمه نخست:

 سپیدرود در این بازی دو مدافع خود به نام های میلاد پورمحسن و محمدرضا الماسخاله را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت و مجبور شد دست به دو تغییر اجباری در این بازی بدهد. مسابقه در ابتدا با میدانداری میزبان آغاز شد و حاصل آن سه کرنر زودهنگام بود، که البته به جز یکی از آنها که مشت سید محمد حسینی از گوشه محوطه شش قدم همراه شد، خطر خاصی آلومنیوم نتوانست روی دروازه مهمان فراهم آورد.

پس از رسیدن نیمه نخست به نیمه خود بازی رو به تعادل گذاشته شد و دو تیم به صورت پینگ پنگی روی دروازه یکدیگر خطرهایی به وجود آوردند که البته زهر حملات میزبان بیشتر بود.

در نهایت نیمه نخست با همان نتیجه ای که دو تیم بازی را آغاز کرده بودند به پااین رسید تا بازیکنان برای گوش دادن به فرامین مربیان به رختکنن بروند.

نیمه دوم:

دو تیم نیمه دوم را بدون تغییر وارد زمین شدند. در همان ابتدای نیمه یک موقعیت خطرناک برای میزبان حاصل شد که در نهایت حاصلی برای آلومینیوم نداشت. دو تعویض در پانزده دقیقه ابتدایی بازی توسط مربیان دو تیم موجب شد تا جان تازه ای در بازی تزریق شود.

سرانجام در دقیقه 75 تیم میزبان مزد فشار حملاتش را گرفت و توانست گل برتری را به ثمر برساند. پس از گل سپیدرود سعی کرد تا با فشار بر روی حریف به جبران مافات بپردازد و در نهایت سرخ پوشان رشتی موفق شدند تا در دقیقه 86 گل مساوی را وارد دروازه میزبان نماید.

گل:

آلومینیوم 1-0 سپیدرود: در حالی که هادی موسوی برای درمان به بیرون رفته بود و مازیار حبیبی هم بر رویش خطا رخ داده شده بود، داور اعلام ادامه بازی را داد و توپ داخل محوطه جریمه به محمد صادق احمدی رسید تا او با یک بغل پا دروازه سپیدرود را باز نماید.

آلومینیوم 1-1 سپیدرود: سانتر مازیار حبیبی روی محوطه جریمه به محمد جعفری رسید تا با ضربه پای چپ خود گل تساوی را به ثمر برساند.

دقایق حساس:

دقیقه 7: سانتر مصطفی حاجتی و ضربه سر عماد میرجوان با فاصله اندکی از کنار دروازه آلومنیوم به بیرون رفت.

IMG_7481

دقیقه 20: شوت محکم جواد مولایی از روی خط هجده قدم درون دستان محمد حسینی جای گرفت.

دقیقه 27: توپ ربایی میعاد یزدانی از جناج راست و سانتر مواج او داخل محوطه شش قدم در آخرین لحظات توسط مدافع میزبان از روی خط دروازه راهی کرنر شد.

IMG_7533

دقیقه 32: تک به تک محمد علی احمدخواه با دروازه بان سپیدرود در واپسین دقیقه با تکل سید محمد حسینی راهی اوت شد.

دقیقه 45: ضربه آزاد داوود حقی از پشت محوطه جریمه به تیر ک افقی دروازه سپیدرود برخورد کرد و راهی اوت شد.

دقیقه 48: ضربه ایستگاهی داوود حقی با فاصله زیاد از بالای دروازه سپیدرود راهی اوت شد.

اتفاقات ویژه:

۱) حدود دویست هوادار سپیدرود خود را با اتومبیل های شخصی به ورزشگاه اراک رسانده بودند. همچنین استاد احمد صومی از بنیانگذاران باشگاه سپیدرود، جناب سرهنگ محمد پورمحسن مدیرعامل سپیدرود و منصور پورحیدری پیشکسوت باشگاه استقلال و مدیر فنی آلومینیوم در ورزشگاه حاضر بودند.

2) در دقیقه 38 در حالی که روی سید محمد حسینی، مهاجم آلومنیوم مرتکب خطا شده بود و دروازه بان سپیدرود روی زمین افتاده بود، در عین تعجب داور بازی را متوقف نکرد تا شوت جواد مولایی با فاصله اندکی از دروازه بدون دروازه بان سپیدرود به خارج برود.

3) داوری به هیچ وجه در حد چنین مسابقه حساسی نبود و بارها با سوت های اشتباه بازی را از تب و تاب انداخت و باید کمیته داوران در این شرایط حساسفکری به حال داوری های لیگ دو بکند.

آلومینیوم اراک یک – سپیدرود رشت یک: نبرد مدعیان برنده نداشت / امید در اردوگاه سپید باقی ماند
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

89 دیدگاه ارسال شده است