وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

ایرانجوان خورموج یک – سپیدرود رشت یک: خورموج منطقه خارج از قانون / کسب یک امتیاز زیر آتش نارنجک و طبل و ناسزا!

سپیدرود 1 (عماد میرجوان دقیقه 42) – 1 ( رضا احمد شاهی دقیقه 72) ایرانجوان

سایر نتایج این گروه هم به شرح زیر می باشد:

خیبر خرم آباد  ۱ _  ۱  بعثت کرمانشاه

شهرداری ارومیه  ۱  _  ۲ آلومینیوم اراک

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – دوشنبه 18 اسفند ماه نود و سه ، هفته دوم مرحله نهایی لیگ دسته دوم آزادگان

ساعت: 15:10

ورزشگاه تختی خورموج ، تماشاگر: سه هزار نفر ، هوا: آفتابی

داور: جواد محمدی

کمک داوران: فرهاد خوش نواز ، محمد تقی حیدرپور

نماینده ویژه فدراسیون: مصطفی جلالی

ناظر داوری: عبود سنگاشکن

کارت زرد:

صادق احمدی دقیقه 59 ( ایرانجوان) – مصطفی حاجتی و جبار داد فر دقیقه 84 (سپیدرود)

اخراج: مصطفی حاجتی دقیقه 88 (سپیدرود)

سپیدرود رشت:

سید محمد حسینی، مازیار حبیبی (از دقیقه 77 محمد همرنگ)، جبار دادفر، سید هادی موسوی، میلاد پورمحسن، میعاد یزدانی، سامان نورمحمدی (از دقیقه 88 امیر شادمان)، مصطفی حاجتی، محمد جعفری، میثم فردوسی و عماد میرجوان (از دقیقه 85 فرشاد اسماعیل زاده).

سرمربی: افشین ناظمی.

ایرانجوان خورموج:

جاسم یاسرالهایی، مهدی تنو، خضر باغبانی، عباس رضایی حسینی ( از دقیقه 66 سعید دشستانی)، صادق احمدی، سعید صداقت، علی رضا زارعی، رضا احمد شاهی، یوسف کرد (از دقیقه 56 حمید بهادر)، حامد رضاپور ( از دقیقه 60 مهدی جمالی)، احمد محمدیان.

سرمربی: بهنام ابولی.

شرح بازی:

هفته دوم مرحله نهایی لیگ دسته دوم ایران مصادف شد با نبرد سنتی فوتبال کشور بین شمال و جنوب. نبردهایی که همیشه سرشار بوده از صحنه های جذاب و دیدنی و لحظه های ناب فوتبال. در یک سو ایرانجوان قرار دارد، تیمی از منطقه فوتبال خیر قهرمانان رییس علی دلواری. استانی که علی رغم سابقه طولانی اش در فوتبال هرگز به آنچه که استحقاقش را داشت نرسید و مدتهاست دو تیم قدیمی و ریشه دار شاهین و ایرانجوان بوشهر در هزارتوهای پیچیده مشکلات گیر افتاده اند. هرچند که امسال ایرانجوان بوشهر بیشتر از همیشه شانس حضور در لیگ برتر را دارد، اما شاهین در فراموشخانه دسته سوم دست و پا می زند.

ایرانجوان خورموج را باید به همراه تیم کارگر بنه گز دو تیم شگفتی ساز فوتبال بوشهر نام گذاشت. ایرانجوانی ها که سال گذشته به لیگ دو آمدند امسال در یک رقابت میلیمتری توانستند در روز آخر با اختلاف تنها یک گل نسبت به کامیاران به مرحله دوم صعود نمایند. ایرانجوان در روز نخست در خرم آباد مسابقه را با دو گل به خیبری واگذار نمود که سال گذشته در رقابت صعود به لیگ دو توانسته بود این تیم را جابگذارد.

در سوی مقابل سپیدرود تیم ریشه دار و قدیمی شمال که امسال دوباره سر از خاک بیرون آورده و قصد دارد بزرگی نماید در فوتبال ایران، پس از صعود قاطعانه از مرحله نخست و کسب سه امتیاز روز نخست به بوشهر آمده بود تا با ارایه یک بازی محکم بتواند با سوغات امتیاز به خانه بازگردد.

نیمه نخست:

مسابقه با میدانداری میزبان آغاز شد و ایرانجوانی ها سعی کردند تا با فشار در دقایق ابتدایی بتوانند به گل زودهنگام دست یابند. مهمترین اتفاق بازی در دقیقه20 روی داد که یوسف کرد از غفلت مدافعان سپیدرود استفاده کرد و در حالی که با سید محمد حسینی تک به تک شده بود، در آخرین لحظه با تکل سید هادی موسوی توپ از محوطه خطر دور شد.

ده دقیقه بعد یعنی در دقیقه 30 سانتر مواج علی رضا زارعی روی دروازه سپیدرود از دستان سید محمد حسینی خارج شد و مازیار حبیبی در آخرین لحظه توپ را از روی خط دروازه به بیرون فرستاد.

اما به مرور این بازیکنان سپیدرود بودند تا با استفاده از اهرم تجربه بتوانند توپ و میدان را در اختیار بگیرند و حریف را به عقب بکشانند. در نهایت در دقیقه 42 این سرخ پوشان رشتی بودند که توانستند گل نخست بازی را به ثمر برسانند. دو دقیقه پس از گل یعنی در دقیقه 44 بازهم سپیدرودی ها می توانستند روی ارسال دقیقه کاپیتان حاجتی و شوت میثم فردوسی به گل برسند که جاسم یاسرالهایی توپ را به کرنر فرستاد.

در نهایت نیمه دوم با همان یک گل به سود سرخ پوشان خاتمه یافت تا دو تیم برای گوش دادن به فرامین مربیان به رختکن بروند.

نیمه دوم:

خورموجی ها که نیمه دوم را با دو تعویض زودهنگام آغاز کردند بازهم در بیست دقیقه ابتدایی به مانند دقایق پایانی نیمه دوم اسیر بازی هوشمندانه سپیدرود بودند. در دقیقه 60 ضربه پشت پای مصطفی حاجتی به میعاد یزدانی رسید و شوت محکم میعاد را دروازه بان ایرانجوان به سختی به کرنر فرستاد و البته بعد از این دفع زیبا چند دقیقه ای یاسر الهایی به دلیل مصدومیت موجب توقف بازی شد.

جو وحشتناک ورزشگاه موجب شده بود تا داوران حسابی تحت تاثیر میزبن قرار بگیرند. در نهایت بر اثر همین جو هم سپیدرود روی اشتباه صد در صد داوری از روی یک توپ اوتی که دروازه بان به گمان خارج شدن ایستاده بود گل تساوی را دریافت کرد. پس از گل در ورزشگاه تماشاگران میزبان به دلیل پرتاب نارنجک های آتش زا تا دقایقی مسابقه را تحت تاثیر خود قرار داده بودند!

تعویض های سپیدرود در دقایق بعدی موجب شد تا توپ دوباره دست سپیدرودی ها باشد. دو شوت سرکش در دقایق 91 و 93 توسط میعاد یزدانی و محمدهمرنگ هرکدام می توانست یک گل برای سپیدرود به ارمغان بیاورد که در هر دو صحنه توپ را به سختی به کرنر فرستاد.

در نهایت این مسابقه پر حاشیه با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یافت تا سپیدرود چهار امتیازی شود و ایرانجوان نخستین امتیاز دور دوم را دشت نماید.

گل:

ایرانجوان 0-1 سپیدرود: دقیقه 42 فرار میعادیزدانی و سانتر زیبای زمینی او روی دروازه ایرنجوان توپ را به زیر پای میثم فردوسی روانه کرد، فردوسی با زیرکی جاخالی داد تا توپ به میرجوان رسد. ضربه نخست میرجوان به دروازه بان ایرنجوان اصابت نمود، اما توپ ریباندی را عماد میرجوان به زیبایی از روی خط شش قدم وارد دروازه ایرانجوان کرد.

ایرانجوان 1-1 سپیدرود: دقیقه 72 احمد محمدیان توپی را روی دروازه سپیدرود به قصد پاس ارسال کرد که راهی اوت شد، اما رضا احمد شاهی توپ را بیرون کشید و به سمت دروازه سپیدرود شلیک نمود تا در میان شگفتی حاضرین داور اعلام گل نماید. اعتراض بازیکنان سپیدرود هم البته ره به جایی نبرد.

اتفاقات ویژه:

1) همانگونه که پیش بینی می شد ورزشگاه تختی خورموج شرایط میزبان لیگ محلات را هم نداشت. نداشتن جایگاه مخصوص برای خبرنگاران و مهمانان از یک سو و حضور تماشاگران بوشهری با طبل و سنج و شیپور و بلندگو مشابه تماشاگران حاشیه خلیج پارس و صد البته استفاده از واژه های رکیک و دشنام در پشت نیمکت سپیدرود از سوی دیگر، از آن مدل اتفاقاتی است که امروزه دیگر در لیگ محلات هم روی نمی دهد!

علی رقم اعتراض کادر فنی سپیدرود، ظاهرا زور ناظر مسابقه و نیروی انتظامی به هواداران ایرانجوان نمی رسید. ایرانجوانی ها در این مدل رفتار دارای سوء سابقه می باشند. آنها در آخرین مسابقه مرحله نخست پس از صعود با هواداران پاس خورموج هم به ضرب و شتم و کتک کاری پرداخته بودند. خورموجی ها در نیمه دوم پرتاب ترقه به داخل زمین و پشت نینکت سپیدرود را هم به سایر حرکات غیر فوتبالی خود اضافه کردند.

حالا باید دید آیا فدراسیون فوتبال اراده ای برای پایان دادن به این نوع حرکات غیر اخلاقی و غیر ورزشی دارد یا خیر؟

2) مسابقه به دلیل دیر دادن لیست بازیکنان میزبان به داور با ده دقیقه تاخیر به جای ساعت 15 ساعت 15:10 آغاز شد.

3) در حالی که رضا الماسخاله در لیست یازده نفره اصلی قرار داشت لحظاتی پیش از شروع بازی به دلیل مصدومیت جای خود را به میعاد یزدانی داد.

ایرانجوان خورموج یک – سپیدرود رشت یک: خورموج منطقه خارج از قانون / کسب یک امتیاز زیر آتش نارنجک و طبل و ناسزا!
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

53 دیدگاه ارسال شده است

 • رسول رضایتی گفت:

  آقا تو رو به خدا تو رو به علی
  گزارش زنده نیمه کاره نمونه ما اینجا از استرس پس بیافتیم

  دم شما گرم <3

 • مهران احدی گفت:

  لطفا دقیقه بازی هم نشون بدید؟؟؟و کلا بازیو دقیقه ب دقیقه بگید ک چ اتفاقی افتاده ‌.مرسی دم همه شما گرم

 • اردلان گفت:

  خبری نشد نیمه اول هم تموم شدا یه خبری بدی ما از استرس مردیما

 • فرهادسپیدرود گفت:

  اخه بازیهای لیگ دسته 3 و مناطق انگلیس و دیگر تیمهای حتی لیگ فنلاند بطور انلاین رو سایتها هستش اونوقت ما تو کشور خودمون از نتیجه بازیهای داخلی بی خبر هستیم..70 سال از دنیا عقب هستیم

 • اردلان گفت:

  عماد آقای گل دمت گرم پسر /m\

 • مهیار گفت:

  مرسی عماد آقای گل

 • اسماعیلی گفت:

  وای توروخدانیمه دوم و گزارش کنیددیگه

 • اسماعیلی گفت:

  چراتیم سپیدرودبازی های به این مهمی روازشبکه باران پخش نمیگذاره؟؟؟؟؟ بازی تموم شدا یه گزارشی چیزی

 • سجاد گفت:

  اقا چی شد؟؟؟
  سپید رود قهرمان

 • کوروش گفت:

  چی شد حاج آقا ؟؟؟؟؟بنویس د

 • رضا رفیعی گفت:

  اقااین نتیجه نهایی چی شد

 • mersaddelavar گفت:

  چی شد؟چند چنده

 • آرمان گفت:

  تبریک میگم ♥ مساوی با ارزشی بود..

 • نوید لنگرودی گفت:

  درود بر سپیدرود گیلان

 • رسول گفت:

  سلام و تبریک خدمت همه دوستان و تبریک بابت این تساوی شیرین
  هواداران عزیز نگران نباشید بازی با همان نتیجه تساوی پایان یافت

 • علی گفت:

  نتیجه بدی نیست بشرطی که بازیهای خانگی را بهرترتیبی شده سه امتیاز را بگیریم

 • خورموجی با غیرت گفت:

  اولا حاشیه سازی نکنید دوما درست صحبت کن مدیر سایت معلومه تیم کی مثل لیگ محلاته. من خودم تو استادیوم بودم یه نفر هم فوش نداد. تازه شم بین تماشگران ما چند نفر از شما رشتی ها هم بین ما نشسته بودن که بعد گلتون خوشحالی هم کردن یه نفر هم چیزی نگفت بهش.

 • خورموجی با غیرت گفت:

  چرا توهین میکنی به شهر ما. اینو هم بدون تیم پاس با ایرانجوان مشکلشون مال امروزو دیروز نیست مال سالهاست درست مثل هوادارای پرسپولیس استقلالن باهم. بعدشم تیم شما غیر از دفع توپ با بزن زیرش چیزی ندیدم ازش. رو تک موقیعتون تو ضد حمله به گل رسدین. موقعی که گل زدین درست مثل تیم بحرین همش بازیکناتون خودشون رو زمین مینداختن مخصوصا بعد گل مساوی دیگه هر دو دقیقه یکیتون رو زمین بود. آخر بازی انگار قهرمان لیگ برتر شده بود تیمتون همه بازیکنای ذخیرتون ریختن تو زمین خوشحالی میکردن.

 • خورموجی با غیرت گفت:

  همیشه یادتون باشه خبر کذب و دروغ تحویل ملت ندین. همیشه خبر حق رو بدید. نه به ناحق. تو اخبار کذبتون هم ماشاالله صوری از تیمتون تعریف کردید انگار منچستریونایتد باهاش بازی کردیم هنوز اون صحنه برنامه نود که با استقلال بازی داشتید توپ رو زدید تو اوت و گفتین گل شده یادمه فیلمش دادم خواستین بگین بفرستم براتون خاطرات خوبتون زنده شه براتون

 • بازآزرده گفت:

  جناب خور موجی با غیرت : با غیرت کسی است که رقابت وزشی را با جنگ اشتباه نگیرد با ساز و دهل و به رسم اعراب جاهلی ورزشگاه را به جهنم تبدیل نکند . با غیرت کسی است که به ناموس بازیکنان و مربیان اهانت نکند با غیرت کسی است که به قانون احترام بگذارد با غیرت کسی است که پشت سر نیمکت تیم سپیدرود از شروع تا پایان مسابقه اهانت نکند با غیرت کسی است که به میهمان احترام بگذارد . عبارت خورموج منطقه خارج از قانون در شان کسانی است که نه قانون می فهمند و نه غیرت دارند که به دیگران ناسزا می گویند. ما در رشت به شما رسم ادب و مهمان نوازی خواهیم آموخت ظاهرا همسایگی با اعراب حاشیه خلیج فارس کاملا شما را بی اخلاق و بدزبان کرده است . درود بر خورموجی های با غیرتی که مهربان و باصفایند

 • رشتی با تعصب گفت:

  خورموجی، شما در حدی نیستی که در مورد سپیدرود کبیر حرف بزنی. تیم سپیدرود تاریخ 2 برابر کشور بحرین هست. زمانی که شما به دنیا نیومده بودی تو فوتبال رشت و گیلان تیم داشت قدمت سپیدرود به یک قرن هست و تاریخش نشان دهنده شخصیت این تیم و هواداراش هست …

 • رشتي گفت:

  آقاي خورموجي باغيرت ،هم اينكه نظرات غير واقع و نادرست جنابعالي تو سايت باشگاه رقيب ،انعكاس داده ميشه خودش گواه تمامي مطالبه ،پس بيشتر از اين فرافكني نكنيد ….ضمناً شما كجاي اين ورزش و كجاي اين فوتبال بودين كه ميخواي واسه ما فيلم رو كني ،خيلي زوده و اصلاً عيبه واستون كه بياين اينجا و تو اين سايت مطلب بخونين
  تو بازي برگشت،درس مهمون نوازي و مودب بودن و البته فرهنگ رو به شما ،البته چند نفرتون ،كه فكر نميكنم 500نفر هم باشين ياد ميديم ،چونكه مردمان جنوب و مخصوصاً بوشهر عزيز اينقدر مهربان و باصفا و بزرگوار هستند كه هميشه به خوبهاشون ارادت داشته و داريم .پس مودب باش و راست بگو

 • مجتبی گفت:

  برادر خورموجی با غیرت سلام … چیه آمو ؟ طلب داری از ما ؟
  از خورموجی جماعت انتظار اینه که بیشتر فوتبال حالیش بشه ؟!!!!!
  بله اونطوری که شما میگید ( خوشحالی بازیکنان بعد از پایان بازی ) باشه هم عیبی وارد نیست ! سپیدرود ما به اندازه شاهین بوشهر هوادار داره شاید هم بیشتر ؛ بازی قبلی 6000 هزار نفر برای دیدن بازیش به ورزشگاه اومده بودند ؛ اما نه مثل شما که با چاقو به جان همشهریان خودتون افتاده بودید …
  قهرمانی لیگ برتر ؛ صدقه سری سپیدرود عزیز ؛ تو چه فکر کردی کاکا ؟ مگه ما سپیدرود و واسه لیگ برتر و فوتبال دوست داریم ؟!!!!!
  سپیدرود جزئی از زندگی ماست و همه ما همه جا باهاش بودیم و هستیم و خواهیم بود …
  خورموجی جان … گروهی که ما تو مرحله قبل ازش اومدیم بالا اگه شما بودید شیشم می شدید !!!!!!
  به افشین خان ناظمی که لیگ برتری هستش ؛ ضد فوتبال نمی چسبه و به ما حق بده که حرف تو رو باور نکنیم !!!
  ضمناً انقد انقد انقد بی سوادی که نمیدونی اون تیمی که به قول تو جریان بازی استقلال واسش پیش اومده بود ( سپیدرود کبیر ) نبود و پگاه بود …
  ضمناً شما اصلاً در مورد فوتبال گیلان جای حرفی ندارید …
  از کی براتون بگیم ؟
  سیروس قایقران ؟ هادی طباطبایی ؟ پژمان؟ امیر افتخاری ؟
  و … خیلی های دیگه ! شما لطفا ساکت …
  همین که سپیدرود پر عظمت به شهر شما سفر کرد و به شما افتخار بازی داد براتون کلی ارزش باید داشته باشه …
  ضمناً بازی برگشت مهمان نوازی رو بهتون یاد میدیم …

 • خورموجی با غیرت گفت:

  آقای باز آزرده قربون فامیلیت برم تو که تو ورزشگاه نبودی چرا حرف دروغ تحویل مردم میدی شما هم از مدیر سایت یاد گرفتید. یک بار هم نشد به بازیکنان فحاشی کنن. بعدشم بی اخلاق و بدزبان شمایید که دارید فوتبالو به حاشیه میکشید کافیه یه اتفاق کوچیکی بیافته آنقدر بزرگش میکنیم که انگار تمام بازیکنان رو قتل عام کردیم. هیچ کس از تماشاگران ما نه به بازیکن نه به کادرفنی فحاشی کرد. تنها اتفاقی که افتاد بعد گل ترقه زدن تو استادیوم. که تو کل استادیوم های نه تنها ایران بلکه کل جهان اینکارو میکنن

 • sadegh asheri گفت:

  شیمی فلانی فلانچی داره آ بازی برگشت داره خورموجی موجی!

 • ايمان گفت:

  تو خورموجي خجالت نميكشي مياي بازم اينجا حرف بي ربط ميزني مياين رشت حاليتون ميكنيم منچستر كيه روستايي:-))

 • سعید رشتی گفت:

  آقای خورموجی به ظاهر باغیرت ما یه مثال داریم که میگه: آ بازی برگشت داره یعنی:این بازی برگشت داره.پس ما منتظر بازی برگشت هستیم البته نه اینکه فرهنگ ما اندازه تماشاگر نماهای شما باشه و فحاشی کنیم ما با تعداد گل های زیادی که بهتون خواهیم زد جوابتونو میدیم.تعداد گل زیاد ما = با فحاشی به شما.
  فدای خورموجی هایی که فحش ندادن و مهمان نوازی کردن.
  سپیدرود قهرمان بایرن مونیخ ایران

 • ايمان گفت:

  (دنيا فقط رشت). تيمم فقط سپيد رود

 • sadegh asheri گفت:

  آغای خورموجی گلتونم که اوتی بود ! آخه چی بگم بهت! شاید اون مزخرفاتی که بارمون کردید برای شما و فرهنگتون نقل و نبات باشه که فحش نمیدونیشون! برو با گل اوتیت حال کن و بدون این بازی برگشت داره!لابد هوس کردید دیگه باشه جانی که خارش کونه رشتی جماعت خوب بلده شما ر بخارانی!

 • عليرضا از اراك گفت:

  پيكان تهران 0 آلومينيوم اراك 2
  آلومينيوم اراك 3 استقلال تهران 3
  بعثت كرمانشاه 1 آلومينيوم اراك 1
  شهرداري اروميه1 آلومينيوم اراك 2

  اينها نتايج 4 هفته گذشته تيم پر قدرت و با ساختار و متمول و پر هوادار با كادر فني درجه يك و زير نظر صنعتيه كه با گردش مالي سالي 300 ميليون دلار صادرت و سالي 130 ميليارد تومان فروش داخلي در بين تمامي صنعت نفتي و غير نفتي كشور جايگاه 10 ام به خودش اختصاص داده

  تيمي كه با ناعدالتي محض فدراسيون 2 بازي اول خودش خارج از خانه افتاد و موفق شد با تلاش و غيرت 60 درصد بازيكن بومي و 40 درصد بازيكن غير بومي خودش اينجوري با افتخار به اراك پايتخت صنعتي ايران برگرده و خودشو براي اولين ميزبانيش با حضور حداكثري هوادارنش در هفته سوم آماده كنه

  تيمي كه توي اين دو هفته از طرف خيلي از دوستان كرمانشاهي و رشتي و خرم آبادي توي انواع سايت هاي مجازي مورد انواع و اقسام توهين ها قرار گرفت .

  تيمي كه با توكل به خدا و حمايت معنوي هوادارنش و حمايت مالي گروه صنعتي ايراكو و مديريت جديد و تغيير ساختار گسترده و توجه ويژه به زير ساخت ها و تيم هاي پايه و ساير رشته هاي ورزشي به اميد خدا و حمايت همه مسئولين استان مركزي توي يه برنامه ريزي چهار ساله قصد داره راهي ليگ برتر بشه

  يه برنامه چهار ساله – نه يك ساله يا دو ساله

  با توكل به خدا و تلاش همه اميدوارم به موفقيت برسيم

  با آرزوي موفقيت براي هر تيمي كه فقط توي مستطيل سبز دنبال نتيجه باشه و لايق موفقيت باشه كه خدا آگاهه به همه امور

  يا علي

 • خورموجی با غیرت گفت:

  حرف دهنتو بفهم ایمان. هنوز خیلی مونده شما بچه ها ما جنوبیا رو بشناسید. مثل شما مامانی نیستیم. اگه چشم داری نگاه کن به نقشه بیسواد. همین جنوب نبود الان تو بچه نبودی. مدیر چرا تمام حرفای منو سانسور میکنی نترس کسی نمیخورتت

 • فرهاد گفت:

  خورموج؟! کار سپیدرود تیم با قدمتی حداقل 45 سال به کجا رسیده که باید در لیگ 2 باخورموج بازی کند حالا باید بازی را می برد مساوی هم خوبه ولی بقول آقای ایرج خوالی این تراکتور همین چند سال قبل مثل ما بود ولی حالا…. ما یک زمانی با تیمهای سطح اول کشور مثل آرارات،تراکتور،سپاهان،ابومسلم مشهد و…… رقابت می کرد روزگار را ببین باید با چه تیمهایی بازی کنیم البته من به خورموجی ها انتقادی ندارم هر جایی متناسب با سطح فرهنگ بومی محلی خود برخورد می کنند ولی ما چرا باید اینقدر نزول کنیم؟!
  امیدوارم به لیگ 1 بیاییم و در لیگ یک مدیران محترم تیم برای رساندن سپیدرود به جایگاه اصلی برنامه درستی داشته باشند.
  این خصوصی بودن تیمهای ما چه بلایی سر فوتبال رشت آورده است.

 • خورموجی با غیرت گفت:

  مدیر من اهل توهین کردن نیستم پس حرفایی که همشهریتون میزنه و توهین میکنه رو تایید میکنی میزاری تو سایت ولی ما که حرف حق میزنم میترسی و یا نمیزاری یا سانسور میکنی قربونت برم خدا چه آدمایی خلق کردی

 • خورموجی با غیرت گفت:

  مگه شما حرف حساب حالیتون نیست بارها تو پیامام گفتم هیچ کس توهین نکرده این اخبارا هم همش دروغه. ماشاالله شما از نظر فرهنگ خیلی بالاین ما پایین بارها تو تلویزیون نشون داده چه جور شیشه اتوبوسی رو خورد یا فحاشی میکنید لازم نیست بگید کل ایران میدونن

 • خورموجی با غیرت گفت:

  ما بی فرهنگ تیم ما محلی شما برو فکر تیم خودت باش که تو بازی استقلال زدید اوتی میگید توپ گل شده شایدم زمین کج بوده یا دروازه جابه جا شده بود حتما حکمتی توش بوده. یه خورده بهش فکر کنین میفهمین هنوز گل شده یا نشده خخخخخخخخ

 • خورموجی با غیرت گفت:

  آخرین پیام من بازم میگم یه نفر هم توهین نکرد به بازیکناتون یا کادرفنی زبونم مو در اورد ازبس گفتم واسم مهم نیس باور میکنید نمیکنید. خدا شما رو به راه راست هدایت کنه أعطى الله لك الطريق الصحيح

 • حسین گفت:

  اقایان رشتی وبرادران خوموجی با سلام.همه جای ایران سرای من و تو هست.ما از توهین افترا زدن به هم دیگه هیچ سودی نمیبریم جزاینکه احترام به یکدیگر از بین برود پس به احترامخودتان دیگه این مسائل پیش و پا افتاده رو رها کنیم.به بازی بعد فکر کنید.ایران ایران سپییییییییییییییییید رودیییییییم.

 • بازآزرده گفت:

  سلام خورموجی با غیرت فقط ببینید گیلانی ها چقدر وسعت نظر دارند که کامنت های شمای آدم بی انصاف را در سایت می گذارند که دیگران هم نظر شما را بدانند . خورموجی با غیرت من خودم با افشین خان ناظمی تلفنی صحبت کردم قسم خورد در عمر فوتبالی ام این همه ناسزا نشنیده بودم حالا تکذیب شما چه چیزی را درمان می کند فقط یادتان باشد دروغ نگویید و خدای کریم بر بر آدم های دروغگو لعنت فرستاده است و لعنت الله علی القوم الکاذبین . گناه کردید فحش دادید تهدید کردید ترقه ترکاندید و هزاران کار کردید دیگردروغ نگویید و مشمول لعنت الهی نشوید . خدا شهید رئیسعلی دلواری را رحمت کند که به شما ابرو داد و ابروی آن شهید وطن را با این نوع رفتارها نبرید .

 • hamidreza گفت:

  واقعا سایت دروغگویی دارید بخاطر همینه هیچ جا نمیرسید چقد فشار اومده روتون از یه تیم بومی ک کل شهرستانش 40 هزار نفر هم نمیرسه . یه تیم بومی واقعا فوتبال رو بهتون دیکته کرد . باید به افتخار ایرانجوان بایستید و تشویق کنید .

 • vahidakbari گفت:

  این تساوی باارزش را به همه طرفداران سپیدرود خروشان تبریک میگم.

 • sadegh asheri گفت:

  واقعاً خورموجیا موجی و بی فرهنگید! گل آفساید زدید با داوری بردید روتونم زیاده!جمع کنید به سایت سپیدرود مقدس ما سر نزنید و کثیفش نکنید!

 • sadegh asheri گفت:

  خورموجی ما گیلکا نبودیم الان بابای نصف شما ایرانیا روس بود نصف دیگشم انگلیسی! برو مامانی جد و آبادته مردیکه…

 • sadegh asheri گفت:

  ما گیلکا نبودیم باید به بابات جا سلام میگفتی هلو فادر!به ما میگی مامانی؟!…

 • نیما آبرار گفت:

  بردار بوشهری بهتر نیست بجای دعوا گرفتن دنبال مدرک واسه اثبات سخنانت باشی تا کل کل بدون نتیجه از روی تعصب.متاسفانه بی فرهنگی در تمام استادیوم های ایران هست چه رشت چه تهران چه بوشهر همه جای ایران .با تعصب بی جا نمیشه ریشه این مشکل رو سوزاند. ولی هم وطن خورموجی من استقبال خوبی حتما از شما خواهد شد در شهر زیبای رشت هم خاکیم برادر نه دشمن گیلان منتظر شماست.

 • مجتبی گفت:


  سپیدرودم ؛ من باهات میام تا ته دنیا …
  میبینی باید به خاطر تو حرف چه کسایی رو بشنوم ؟!!!
  خورموجی !!!!!!
  اراکی !!!!!!!
  سپیدرودم تو کجا ؛ اینجا کجا …
  سپیدرود اون دوست اراکی رفته نتایج بازی های دوستانه خودش و تو سایت زده …
  چی جوابشون و بدم ؛ چرا اشکم و در میاری سپیدرود ؟
  چرا گذاشتی هر کس و ناکسی به ما بتازن …
  دوست داشتنی من ؛ حالت این روزها خوبه … اما بالنده تر باش ؛ … نترس بابا … بایدبرای شهری مثل اراک یا خورموج که اگه این لیگ 2 نبود کسی هرگز اسمشون و نمی شنید افتخار باشه که تو رو می بینند …
  سپیدرود من در بازی با خورموج و اراک میام ورزشگاه ؛ اصلاً صعود به لیگ 1 تو رو نمی خوام ؛ فقط باید اینا رو له کنی سپیدرود !!!@!!
  خدایا کار ما رو به کجا کشوندی که اراک و خورموج که در هیچ رشته ای حرفی واسه گفتن نداشتند الان به واسطه سپیدرود نامدار شدند …

 • مجتبی گفت:

  ای خورموجی بی … !!!! ما با استقلال بازی کردیم و گل نزده رو گفتیم گل …
  شما اصلاً بازی های استقلال رو از نزدیک دیدی ؟
  ما توی لیگ برتر تیم داشتیم …
  نمی خواستم این حرف بزنم ولی عصبانی کردی منو …
  اگه شهید املاکی و قلی پور و بیگلو و گلستانی و … نبودند تو الآن باید به صدام میگفتی … !!!!! البته بهت حق میدم داری کیف میکنی در سایت پرتماشاگرترین تیم شهرستانی کامنت میذاری و تأیید میشه کامنتت !!!! خیلی کیف میکنی کاکو ….
  خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

 • مجتبی گفت:

  آقای (( ایمان )) دوست داشتنی !
  خورموجی روستایی یعنی چی ؟!!!!!!!!
  از یه هوادار تحصیلکرده ؛ با فرهنگ رشتی و سپیدرودی این حرفها بعیده !!!
  همه حرفهایی که بچه ها زدند جواب کامنت اون آقای خورموجی بود ! ( خلایق هر چه لایق )…
  اما ما نمی تونیم به مردم اینجور حرفها بزنیم داداش من !!
  همه ما روستایی هستیم , اصن اگه روستایی ها نبودند شهری نبود !!!!!
  داداش گلم « خورموج هم جزء مساحت جغرافیای ایرانه » …

 • مجتبی گفت:

  آقای علیرضا از اراک …
  توهم داری داداش ؟
  تا قبل از اینکه تو کامنتی تو سایت ما بذاری و داستان سرایی کنی و فکر کردی ما گاگول هستیم که چرندیات تو رو باور کنیم مخصوصاً این قسمت(و زیر نظر صنعتیه که با گردش مالی سالی ۳۰۰ میلیون دلار صادرت و سالی ۱۳۰ میلیارد تومان فروش داخلی در بین تمامی صنعت نفتی و غیر نفتی کشور جایگاه ۱۰ ام به خودش اختصاص داده) کسی اصلاً حرفی از اراک تو لیگ برتر نمی زد …
  برای شما زوده که از فوتبال گیلان حرف بزنی …
  شما هم سهمیه لیگ 1 داشتید ! دیدم با گردش مالی به کجا رسید …
  برو بابا خودت و فیلم کن …
  فوتبال اراک کجا … فوتبال گیلان کجا …
  ضمناً ما اصلاً به جزء تیم خودمون به هیچ تیمی وقت فکر کردن نداریم …
  سپاهان و فولاد و تراکتور هم اداعای شما رو ندارند …
  تو رو خدا چهار سال زیاده , امسال بیان لیگ برتر پایتخت صنعتی کشور در شبها !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • فرهاد گفت:

  من از دوستان خواهش می کنم به این بحث ها خاتمه دهند در شان ما نیست که به اینگونه مطالب بپردازیم حالا ان آقا یک حرفی زده یادتان باشد اینجا رشت و در فرهنگ و علم و دانش ایران جایگاه خاصی دارد بزرگان بسیاری از این شهر به جهان علم و دانش معرفی شدند در شان خودمان نمی بینم که این حرفها را بزنیم خواهش می کنم خاتمه دهید. خوب این شهرهای کوچک انگیزه خاصی برای مطرح شدن دارند و همین مبنایی می شود برای درگیری های بعدی ولی افسوس من این است که ما چرا باید اینقدر نزول کنیم که در جایگاه فعلی باشیم. بیاییم حاشیه را دور بریزیم و به اصل فکر کنیم. قدر مسلم در بازی برگشت سپیدرود به این تیم چهار پنج گل خواهد زد. معمولا” در چنین مناطقی فوتبال بازی کردن سخت است اگر استادیومی مثل استادیوم رشت داشتند سپیدرود بازی را می برد. این مرا یاد نوشهر می اندازد که استقلال شهرداری با ایرسوتر بازی داشت بازی رفت را 3 بر 1 برده بودیم که باید هشت گل می زدیم ولی درست در چنین شرایطی در استادیوم !!! نوشهر بازی را باختیم. این هم برای فوتبال و تیمهای باشگاهی برای خود دردسری شده. با این تفاصیل خواهش می کنم دیگر جواب ای آقا را ندهید و به تیم خود بپردازید. متشکرم

 • ramin گفت:

  من خورموجیم ایشالا سپید رود میره بالا تیمش خوبه.توهین نکنید شمالیهای عزیز

 • پاسخ به خورموجی عزیز گفت:

  خورموجی عزیز شیشه اتوبوس استقلال تو رشت توسط انزلی چیهای مقیم رشت شکسته شد تا ابی باشه بر اتش و ابروریزی شکستن شیشه اتوبوس داماش در انزلی که چند هفته قبل بازی داماش با استقلال اتفاق افتاد و در برنامه های تلوزیون منعکس شد.رشت با خورموج فرق داره.رشت مرکز استان و پرجمعیت ترین شهر شمال کشوره که همه نوع ادم توش زندگی میکنه و نزدیک به 5 هزار نفر انزلیچی هم کار و شغلشون تو رشت هست.
  ولی شاید هم شما راست بگی.ما که تو استادیوم نبودیم.پس یک طرفه نمیشه قضاوت کرد.بوشهریها مردمان خونگرم ومهمان نوازی هستن.نمونش مسافرت نوروزی مردم به بوشهر.
  فکر کنم انزلی چیها مثل سال قبل که به سایت داماش حمله کرده بودن به این سایت هم حمله کردن و از زبون رشتیها کامنت میذارن

 • آبرار رشت شینه گفت:

  دنیا فقط رشت و سپیدرود
  آقا بی خود برای ما حاشیه سازی نکنید
  خورموجی های عزی کسی در شهر فرهنگ به شما توهین نخواهد کرد
  جو دشمنان ما شمارو نگیره لطفا

 • عليرضا از اراك گفت:

  آقا مجتبي اتفاقا منظورم خود شما بوديد كه با نظرات بي ادبانه خودتون ، فرهنگ غتي كيلاني ها رو زير سئوال مي بريد

  شما هنوز فرق حرف زدن مودبانه و يه بحث مودبانه بلد نيستي بعد دم از هواداري مي زني ؟؟

  اگه اراك نتونست سهميه 13 ساله ليگ 1 خودشو حفظ كنه ماشالا شما با سقوط پگاه – داماش و …. به ليگ هاي مختلف ركورد دار ايران هستين

  ببين وقتي توهين كني ، توهين كردن چقدر راحته ؟؟؟؟

  مشكل شما اينه كه خيلي دچار خود بزرگ بيني هستي

  همه ايران از نظر شما روستا هستن و فقط رشت ابر شهر ايرانه و كلا بهترين شهر دنياست

  من به رشت توهين نكردم و نمي كنم چون ميشناسم مردمانش و مي دونم يه شهر بي نظيره با تاريخي كه ميرزا جنگل و پرفسور سميعي به كشور معرفي كرده

  ولي شما به راحتي به شهرهاي ديگه توهين مي كنيد چون با غرور و بد دهني فكر مي كنيد مي تونيد بزرگي خودتون ثابت كنيد

  ولي نميدونيد بد دهن بودن همه بلدن و فوش ناسزا گفتن فقط با چرخيدن زبون انجام ميشه و كاري نداره

  من اومدم توي سايت باشگاه شما با رعايت احترام كامل نظرمو گفتم و شما رو ياد اون روزي انداختم كه توي سايت هاي مجازي شروع به توهين هاي مختلف كرده بوديد و مي گفتيد با يك برد قهرمانيتون قطعي شده

  ولي من همين الان هم حرف همون روزم مي زنم و به شما مي گم برادر منوز 8 تا بازي ديگه مونده و 24 امتياز

  هنوز خيلي زوده بگيم زشت قهرمان يا اراك يا جاي ديگه

  در ضمن يه سري به سايت بورس بزنيد و بعد به سايت گروه صنعتي ايرالكو و بعد وقتي كه تشريف آورديد اراك ،‌دقيقا روبروي صدا و سيماي اراك توي ورودي اراك از سمت تهران ، خودتون مي تونيد عظمت تاسيسات صنعتي ايرالكو ببينيد و متوجه بزرگي و درآمد زائي اين شركت بشيد

  البته كه اين شركت نيمي از سهان آْلومينيوم هرمزگان و بخشي از سهام فولاد مباركه اصفهان و يه معدن پودر آلومينا توي آفريقاي مركزي كه وظيفه تامين خوراك اين شركت بزرگ به عهده داره ، همه جزء املاك اين شركت

  حالا اگه شما فكر مي كنيد اين حرف ها دروغ ،‌خوب راحت باشيد

  ولي مطمئن باشيد دنياي ورزش حرفه اي ديگه جاي تعصبات بي جاي گذشته نيست

  در ضمن آق مجتبي يه بازي تيم اراك توي رشت داره . شما گفتيد مي خوايم اراك له كنيم . اينم از همون حرف هاتون بود .

  منم مي تونستم بگم ما هم بدتر از اين با سپيد رود توي اراك مي كنيم

  ولي اين حرف نميزنم . چون مي دونم اومدن اراك به رشت ، فقط بخاطر 3 امتياز نا قابل اون قدر ارزش نداره كه بخوام به يه شهر از كشورم توهين كنم

  ولي بازم مي گم شما بجاي توهين به شهرهاي مختلف كشور و دادن صفت روستايي به شهرهاي بزرگ و كوچيك يه كم تاريخ كشور بخونيد بد نيست

  اون موقع متوجه ميشيد كه همه شهرها روستا نيستن و قرار نيست همه شهرها بميرن كه فقط قرار شما خوشحال باشيد

  يه رقابت فوتبالي و يس . تيم هايي موفق ميشن كه بدون ريا و با غيرت و تلاش خودشون و خواست خدا لايق باشن

  حالا اراك بره ليگ 1 يا نره اون مهم نيست . چون يه برنامه ريزي بزرگ داره انجام ميشه و دنيا براي ما به پايان نميرسه با يه باخت و سه تا باخت ولي تا آخرش تيم ما ميجنگه تا موفق باشه

  به اميد موفقيت سپيد رود و هواداران واقعي اين تيم