وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

سپیدرود رشت دو – ویستاتوربین تهران صفر: عیدی داش علی بهارمست و رفقا به هواداران سپیدرود!

سپیدرود رشت

2

ویستا توربین

0
بیستم
شنبه 20 اسفند
استادیوم سردارجنگل
تماشاگر: 1000 نفر
داور: میلاد واحدی
کمک داوران: علی مستوفی و فرید شرفی
داور چهارم: میلاد شادمانی

سپیدرود با علی بهارمست و تیم مالکیتی جدید به دومین برد پیاپی دست پیدا کرد تا دومین رکورد جدید این فصل را هم بعد از نخستین برد خارج از خانه با دبل در برد از آن خود کند و افسوس امتیازهای از دست رفته را بیشتر از همیشه بخورد. سپیدرود با هواداران پرشورش که امروز در ورزشگاه بودند و تیم مالکیتی جدید امید روزهای خوبی را برای رشتی ها زنده کرده است.

سید احد شفیعی'20سپیدرود
نیما فلاح'82سپیدرود
میثم شهبازی'91ویستاتوربین

ترکیب سپیدرود رشت

1احسان ضیایی

2آرمین منفرددوست

6میثم کریمی

9آرمان مردانی

10اسماعیل کیانی

14سعید مرتضوی

19مهیار نوری

28یاسر حاتم زاده

55سید احد شفیعی

77صالح غلامی

86امیرحسین صالحی

سرمربی: مدیرفنی: مهندس علی بهارمست

تعویض های سپیدرود رشت
38

66فربد بلوک باشی

6میثم کریمی

46

5معین تقوی

55سید احد شفیعی

55

3میلاد پورمحسن

77صالح غلامی

55

29سید حسین حق شناس

28یاسر حاتم زاده

60

88نیما فلاح

29حسین حق شناس

ترکیب ویستا توربین

87علی شیرزاد

8سید رضا امیری

22میثم شهبازی

66علی اکیر رضایی

69امیرحسین حتم لو

74میلاد شکرزاده

76علی خدایی

77مهدی قاسمعلی

88شایان منتظری

92متین توکلی

98علی صادق تبار اردشیری

سرمربی: میلاد بلادی

تعویض های ویستا توربین
46

70سروش آذری

74میلاد شکرزاده

75

11حمیدرضا بابامرادی

70سروش آذری

75

5سیاوش بهرامی

69امیرحسین حتم لو

80

32رضا رحیمی ورزقان

88شایان منتظری

گزارش بازی

'6سانتر میثم کریمی داخل محوطه جریمه به آرامان مردانی رسید تا عدم دقا آرمان در زدن ضربه آخر موجب شود توپ با فاصله اندک راهی اوت شود.

'16سپیدرود در 15 ذقیقه ابتدایی نیمه دوم سه کرنر بر روی دروازه ویستا بدست آورد که البته حاصلی از این ضربات شروع مجدد کسب نکرد.

'19شوت یاسر حاتم زاده را دروزاه بان ویستا با مشت راهای کرنر کرد.

'20ضربه کرنر صالح غلامی را را سید احد شفیعی با یک ضربه سر زیبا به کنج دروازه ویستا وارد کرد.

'45احسان ضیایی با یک سوپر واکنش عالی توپ را از زیر طاق دروازه راهی کرنر کرد.

'77پاس در عمق میلاد پورمحسن برای آرمان مردانی فرصت مناسبی بود تا گل دوم سپیدرود به ثمر برسد که شوت مردانی را علی شیرزاد مهار کرد.

'82پاس زیبای اسماعیل کیانی داخل محوطه جریمه به نیما فلاح تعویض طلایی علی بهارمست رسید تا نیما فلاح بنزین سبز سپیدرود با یک شوت دقیق تمام کننده گل دوم سپیدرود را به ثمر برساند.

'90فرار نیما فلاح تا میانه های میدان با پاس زیبای او به امیرحسین صالحی همراه شد و شوت صالحی به تیرک افقی ویستاتوربین برخورد کرد و توپ ریباندی را آرمان مردانی وارد دروازه ویستا کرد که کمک داور در کمال تعجب اعلام آفساید نمود تا سپیدرود در این مسابقه سه گله نشود!

حاشیه ها

سپیدرود در این مسابقه میلاد پورمحسن، رضا ناصری، معین تقوی، رضا عاشوری، علی بیجاری، سید حسین حق شناس، علی رضا ربیع زاد، فربد بلوک باشی و نیما فلاح را در نیمکت ذخیره داشت.

به مانند مسابقه هفته گذشته اعضای کادرفنی سپیدرود حضور نداشتند و در تمام طول هفته گذشته تمرینات سپیدرود زیر نظر مهندس بهارمست مدیرفنی سپیدرود برگزار شد و در مسابقه هم شخص اول کادرفنی مهندس بهارمست بود.

از دقیقه 35 میثم کریمی مدافع متعصب سپیدرود به دلیل خطای شدید مهاجم ویستاتوربین دجار مصدومیت شد و نتوانست به بازی ادامه دهد و علی بهارمست فربد بلوک باشی را جایگزین وی در ادامه مسابقه کرد.

از دقیقه 40 مسابقه باز هم به دلیل خشونت تیم ویستا بر روی سید احد شفیعی گلزن تیم سپیدرود، از مسابقه خارج شد و برای اینکه یک موقعیت تعویض نسوزد، مهندس بهارمست از بازیکنان خواست تا 5 دقیقه پایانی را 10 نفره دنبال نمایند و در ابتدای نیمه دوم معین تقوی جایگزین شفیعی شد.

مگر می شود یک تیم در یک مسابقه با این همه بدشانسی روبرو شود!؟ هر چهار تعویض سپیدرود به دلیل خطاهای خشونت آمیز تیم مهمان بر روی سپیدرود انجام شد و اوج بدشانسی زمانی شد که حسین حق شناس درست 2 دقیقه پس از ورود به زمین با خطای خشن مداقع ویستا دچار مصدومیت شدید شد و جای خود را پس از چند دقیقه به نیما فلاح داد تا یک رکورد منحصر به فرد در فوتبال برای سپیدرود برجای بماند: 5 تعویض اجباری از 5 تعویض برای مصدومیت!!

استفاده از داوران طرح کادی در مسابقات سپیدرود از سوی کمیته ناداوران فدراسیون فوتبال در این مسابقه هم ادامه داشت و بازیکنان ویستا اگ با تبر پای بازیکنان سپیدرود راقطع هم می کردند داور اعتقادی به خطا نداشت و اغراق نیست اگر بگوییم تمام مصدومیت های سپیدرود به دلیل احمال کاری تیم داوری بود و بس!

حضور عاشقان سپیدرود در این مسابقه دیدنی بود و جای تقدیر داشت. کجای دنیا سراغ دارید هواداران تیمی که تا همین چند سال پیش در لیگ برتر بودند و در یک نزول فاحش تیمشان به لیگ دو سقوط کرد در یک مسابقه تشریفاتی در یک روز کاری در یک استادیوم تبعیدگاهی کیلومترها دورتز از مرکز شهر بیایند و تیم خود را تشویق کنند و خواسته ای به جز ماندگاری و برقراری عشق قدیمی خود نداشته باشند!؟ سپیدرود با این عاشقان همیشه پرآب خواهد ماند و ماهیان همیشه زنده می مانند.

دکتر بهشتی مالک جدید سپیدرود در ورزشگاه حضور داشت و از نزدیک شاهد دومین برد پیاپی بازیکنانش بود. مالک سپیدرود پیش از بازی پاداش برد برابر اترک را هم به حساب بازیکنان و کادر واریز کرد تا سپیدرود بیش از پیش به سمت آرامش گام بردارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

2 دیدگاه ارسال شده است