وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

سپیدرود رشت سه – پیام وحدت دو: مردیم تا بردیم / یک برد دراماتیک

موقعیت های بسیار زیاد ارتش سرخ موجب شد تا گل های دوم و سوم را هم سپیدرود به ثمر برساند و در نهایت این مسابقه دراماتیک با حساب سه بر دو به سود سپیدرود خاتمه یافت.

سپیدرود 3 (فرشاد اسماعیل زاده دقیقه 74، افشین عشوری زاد دقیقه 83، میعاد یزدانی دقیقه 86) – 2 ( علی جدیدی دقیقه 25، مجید خیبی دقیقه 77) پیام وحدت

صنعت ساری 1 – 1 شهرداری ارومیه

خلخال دشت 2 – 0 رهپویان رضوانشهر

شاهین بوشهر 0 – 0 توسعه کیش

الوند همدان ؟ – ؟ فولاد ب اهواز

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – یکشنبه اول آذر ماه نود و چهار – هفته هشتم لیگ دسته دوم آزادگان – گروه چهارم

ساعت: 14:24 – ورزشگاه عضدی رشت

تماشاگر: هزار نفر

IMG_2753

داور: داوود محرابی

کمک داوران:

محمد شاکر ، سید مهدی امامی

داور چهارم: محمدرضا منصوری فعال.

کارت زرد:

کوروش همایونی دقیقه 47، مجید خیبی دقیقه 52، علی جدیدی دقیقه 63 (پیام وحدت) – میثم فردوسی دقیقه 84، افشین چاووشی دقیقه 91 (سپیدرود)

سپیدرود رشت:

سید محمد حسینی، ابوذر رحیمی، محمدرضا الماسخاله، افشین عشوری زاد، میثم تهی دست، محمد همرنگ (از دقیقه 69 میثم فردوسی)، سیدمحمد میری، میعاد یزدانی، میثم میرپسندیده (از دقیقه 59 حامد پورعمرانی)، افشین چاووشی، حامد حاجتی ( از دقیقه 60 فرشاد اسماعیل زاده).

IMG_2748

سرمربی: علی نظرمحمدی.

پیام وحدت:

IMG_2722

محمد نعمتی، محمد دلارای، علی جدیدی، فخرالدین قلی زاده، یاسر ابراهیمی ( از دقیقه 91 محمدرضا نظری)، محمد معصومیان، داوود نطقی، کورش همایونی، رضا عافندوست، سعید اصغرپور (از دقیقه 70 محمد صنعتی)، اشکان صالحی ( از دقیقه 51 مجید خیبی).

سرمربی: مجید حسینی پور.

شرح بازی:

جدال تیم های سوم و چهارم جدول را باید یکی از حساس ترین بازی های گروه چهارم دانست، چرا که پس از این مسابقه مشخص خاهد شد که مدعیان گروه یک مثلث ر تشکیل می دهند یا مربع را.

سپیدرود در این مسابه هادی تامینی، هادی موسوی، امین ترکاشوند، محمد دادرسی، میلادپورمحسن را به دلیل مصدومیت دراختیار نداشت و در این مسابقه نظرمحمدی برای نخستین بار از وجود سید محمد حسینی دروازه بان اول فصل پیش سپیدرود استفاده کرد.

از سوی دیگر پیامی ها که پس از یک درگیری شدید مالکیتی و با اخراج سرمربی خود در آخرین دقایق به رشت سفر کردند. آنها با پرواز مشهد – تهران و از آنجا خود را با سواری به شهرباران رساندند.

نیمه نخست:

مسابقه در یک هوای آفتابی و دلنشین روز نخست آذرماه برگزار شد و دو تیم در ده دقیقه ابتدایی خود به ارزیابی هم پرداختند و بیشتر توپ در میانه های میدان سرگردان بود.

مهمترین اتفاق بازی در دقیقه 15 روی داد که ضربه سر سنگین حامد حاجتی در دستان دروازه بان پیام وحدت جای گرفت.

در اواسط نیمه نخست مشهدی ها بر روی غافلگیری مدافعان سپیدرود موفق شدند بازهم بر روی یک ضربه شروع مجدد و در یک رفت و برگشت، به گل برتری دست یابند.

در دقیقه 32 بازهم حامد حاجتی می توانست گل تساوی تیمش را وارد دروازه مهمان بکند که تعلل او از روی خط شش قدم منجر شد تا مدافعان پیام توپ را دفع نمایند.

دو دقیقه بعد در دقیقه 34، شوت سرکش میعاد یزدانی در واپسین لحظات توسط محمد نعمتی به کرنر فرستاده شد.

در موقعیت کشی های بازیکنان سپیدرود، این بار هم در دقیقه 41 میعاد یزدانی نتوانست توپ را از پشت محموطه شش قدم در حالی که دروازه بان پیام هم به زمین افتاده بود وارد دروازه مهمان نماید.

این بار در دقیقه 44 دیگر تیرک افقی و عموی دروازه و مدافعان پیام در سه رفت و برگشت پی درپی ناجی دروازه پیام شدند و توپ های پی در پی میعاد یزدانی و افشین چاووشی از روی خط برگشت داده شد و البته بازیکنان و هواداران سپیدرود همگی متفق القول بودند که ضربه یزدانی از روی خط عبور کرده است.

داوری ضعیف بازی در دقیقه سوم وقت تلف شده خطای دروازه بان پیام وحدت را بر روی میعاد یزدانی نادیده گفت تا این نیمه علی رقم برتری کامل سپیدرودی ها با همان یک گل به سود مهمان خاتمه یابد.

نیمه دوم:

نیمه دوم به مانند نیمه نخست، بازهم با حملات پی در پی سرخ پوشان آغاز شد. نظرمحمدی با دو تعویض زود هنگام سعی نمود تا ضعف های تهاجمی سرخ پوشان را برطرف نماید و از سوی دیگر بازیکنان پیام هم دل به تک موقعیت هایشان در ضد حمله بسته بودند.

بازی در نیمه دوم به شکل دراماتیکی برگزار شد. ابتدا سرخ پوشان گل تساوی را به ثمر رساندند بلافاصله پیام به گل برتری رسید. اما موقعیت های بسیار زیاد ارتش سرخ موجب شد تا گل های دوم و سوم را هم سپیدرود به ثمر برساند و در نهایت این مسابقه دراماتیک با حساب سه بر دو به سود سپیدرود خاتمه یافت.

شرح گل:

سپیدرود 0-1 پیام وحدت: بر روی یک ضربه ایستگاهی و در یک رفت و برگشت بر روی غفلت مدافعان سپیدرود علی جدیدی خود را در پشت محوطه شش قدم تنها یافت و با یک ضربه سر ضرب گل نخست بازی را به ثمر رساند.

سپیدرود 1-1 پیام وحدت: یک گل برروی هوش سرمربی سپیدرود رشت که از روی دو تعوبض تازه این تیم بدست آمد. حامد پورعمرانی تازه وارد سانتر کرد و فرشاد تازه وارد به زیبایی گل تساوی را به ثمر رساند.

سپیدرود 1-2 پیام وحدت: هنوز بازیکنان سپیدرود در شادی گل تساوی بوندن که بر روی یک ضد حمله رضا عافندوست با ضربه سر مجید خیبی تازه وارد را صاحب موقعیت کرد تا دوباره مهمان از سپیدرود پیش بیفتد.

سپیدرود 2-2 پیام وحدت: شوت افشین عشوری زاد از پشت محوطه جریمه با اشتباه دروازه بان پیام وحدت وارد دروازه مهمان شد.

سپیدرود 3-2 پیام وحدت: پاس فنی و زیبای میثم فردوسی به میعاد یزدانی رسید تا میعاد یزدانی با یک شوت فنی و دقیق گل برتری سرخ پوشان را به ثمر برساند.

اتفاق ویژه:

1) این مسابقه به صورت مستقیم از شبکه ی باران برای هموطنان در گیلان و سراسر دنیا با گزارش مجتبی پوربخش پخش می شد.

2) به دلیل شایعه ای که در چند روز گذشته مبنی بر عدم حضور پیامی ها در این مسابقه در رشت منتشر شده بود، تماشاگران زیادی از این مسابقه استقبال نکردند، البته پخش مستقیم این مسابقه از شبکه باران یکی دیگر از دلایل استقبال کم هواداران سپیدرود نسبت به سایر بازی های خانگی این تیم بود.

3) بازیکنان پیام به دستور سرمربی شان پس از زدن گل در همان دقایق ابتدایی نیمه نخست، روی به اتلاف وقت آورده بودند و پس از هر ضربه ای خود را برای دقایقی روی زمین ولو می کردند!

4) استاد مسعود رهنما مدیرکل سازمان ورزش و جوانان استان گیلان، دکتر ثابت قدم شهردار کلانشهر رشت، مهندس مجد معاونت فرمانداری رشت، افشین ناظمی و فرهاد حسین پور سرمبیان پیشین این تیم از جمله چهره های شاخص جایگاه وی آی پی ورزشگاه عضدی بودند.

سپیدرود رشت سه – پیام وحدت دو: مردیم تا بردیم / یک برد دراماتیک
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

39 دیدگاه ارسال شده است

 • Farshid گفت:

  امیدوارم پیروز بشه سپیدرود دیگه موقع اونه که لیگ برتر 2 تیم داشته باشه گیلان ما. چیزی از اصفهان خوزستان تبریز مشهد کم نداریم ما تا آخر لیگ پشت سپیدرودیم تا صعود به امید خدا عده ای از هواداران ملوان

 • اشکان غایبی ساسانی/مژده ی صعود سپیدرود و داماش رشت در پایان فصل/Www.nasha.blogfa.com گفت:

  این برد بر همه ی رشتی ها مبارکباد
  دیدید که وعده ی من درباره ی یک بازی پرگل به حقیقت پیوست؟
  خسته نباشید به همه بازیکنان و از جمله علی نظر محمدی و افشین چاووشی

 • ميلاد ق گفت:

  تبررررررررررررررريك. آفرين فرشاد اسماعيل زاده. آفرين سپيدرود با غيرت.تبريك به همه سپيدرودي هااا.

 • ميلاد ق گفت:

  ولي افشين چاوووشي بيشتر دقت كنه اين بازي خيييلي تك به تك خراب كرد.براي ي ليگ برتري خيييلي بده. دمتگرم ميعاد يزداني

 • گیله مرد گفت:

  درود بر سپیدرود
  ای کاش همه بازی ها رو پخش زنده کنن
  20 دقیقه آخر بازی عالی بود
  حیف میشد اگه نمیدیدم

 • ميلاد ق گفت:

  5 گل خورده براي دو بازي فقط زياده.اميدوارم زودتر تاميني و موسوي برسند.

 • امید سپیدرودی گفت:

  روز افشین نبود ولی اشکال نداره خداروشکر بردیم

 • عیسی گفت:

  همه بازیکنان زحمت کشیدند بازی سخت و دلهره آوری بود دو تعویض چیلاورت عالی بود. دفاع خیلی مشکل داریم .
  افشین چاووشی خیلی دوندگی کرد اما دو فرصت ناب را از دست داد ما تا کی می توانیم فرصت سوزی کنیم واین بی توجهی در گل نزدن سرنوشت ما را به خطر می اندازد.صحنه ای که تلویزیون از علی نظر نشون داد یاد آور حرکات دوران داماش او بود بگویید تکرار نکند و …

 • مهدی رستمی گفت:

  واقعا خسته نباشن. مردانه زحمت کشیدن برای بردن.اگه موقعیت باشه همه بازیکنان خودشون رو نشون میدن . شماره ۱۰ بازی رو زیرورو کرد. برد رو تقدیم تیمش کرد. خسته نباشی مربی. خدا قوت.

 • فقط داماش گیلان گفت:

  آقای فرشید چرا اسم داماش گیلان رو نگفتی؟

 • امین گفت:

  ایکاش نقاط ضعف تیم توسط مسولین دیده بشه تا در مراحل بعدی دچار مشکل نشیم خط دفاع تیم امروز خیلی صعیف بازی کرد هافبکهای تیم قدر تغذیه مهاجمان را نداشتند به هرحال به یاری خدا پیروز شدیم

 • نیما آبرار گفت:

  بازی خوبی بود تا دقایق 75 که تیم حریف ضد فوتبال بازی کرد . شماره 12 ما که سوپر اشتباه زیاد میکرد . در کل میتونستیم بازی رو با اختلاف خیلی خیلی زیاد پیروز باشیم. بازم شکر . پیروز باشی همیشه سپیدرود قهرمان

 • علی گفت:

  قبلا هم گفتم بازهم تکرار می کنم که شماره23 حامد پورعمرانی با استیلترین وتاثیرگذارترین بازیکن سپیدروداست از اینکه خیلی کم به بازی گرفته می شود خیلی جای تعجب دارد اصلا بازی او با چندین بازیکن ثابت ازجمله دفاع راست قابل مقایسه نیست یا سهیل که اگر امروز بود حداقل دوگل می زد

 • sadeghasheri گفت:

  آقا بازیکنای اصلی تیم مصدومن و عجیباً تو خط دفاعی با مشکل مواجه هستیم. جالب اینجاست که تو خط حمله چندین بازیکن جانشین داریم! باید اول فصل تو یارگیری متوازن و متناسب در همه پست ها دقت بیشتری میکردیم. هر چند بودجه امسال نصف سال پیشه و با این حال نظر محمدی در جذب نفرات اسمی عالییییی عمل کرد ولی خلع یه مدافع وسط جانشین خوب و قابل اطمینان و یه بازیکن بازی ساز پشت مهاجم و یه هافبک دفاعی خوب و میدان دار در تیم حس میشه. دلم نمیاد از مهاجم حرف بزنم چون افشین چاووشی بچه محلمه و خیلییییییی دوسش داشتم و دارم ولی سال پیش عماد میرجوان موقعیتای ده، بیست درصدم گل میکرد چه برسه موقعیتای صد در صدی و که متاسفانه افشین با تعصبمون داره خراب میکنه! امیدوارم نظرمحمدی بتونه روحیه افشین و خوب کنه تا بازیای بهتری ازش ببینیم. آخه تو لیگ دسته دو موقعیت های خیلییییی کمی بدست میاد حالا فکر کنید تک به تکم خراب کنیم و …
  این برد پیر کننده و کشنده رو به همه هوادارای متعصب سپیدرود و رشتیا و گیلانیهای عزیز تبریک عرض میکنم. و در پایان ابراز امیدواری میکنم که تیم پزشکی سپیدرود بتونن هرچه زودتر موسوی و تامینی و دادرسی و ترکاشوند و آماده کنن چون کادر فنی رو این مهره های شاخصش حساب ویژه ای باز کرده.
  یا علی

 • امیرمهدی اعلایی گفت:

  تبریک و شادباش میگم به همه دوستداران سپیدرود …و یک خواهش از اقای نظر محمدی ” خواهشا اینقدر به اقای چاووشی برای گل زدن فشار نیارید چون خودش امروز با اشگهایش بازنشستگی اش را اعلام کرد .. چاووشی برای فوتبال شهرمون زحمات زیادی کشیده ولی شمابا اصرار خود برای بازی دادن بهش سابقه فوتبالی اش را زیر سوال میبرید

 • omid گفت:

  این 23 سپیدرود در حد لیگ برتره عالی بود ولی افشین و خط دفاع پاشنه اشیل تیمن

 • شیرزاد گفت:

  افشین آقای گل ، ما با یکی دو تا گل طرفدارت نشدیم و با یکی دو تا موقعیت خراب کردن هم مطمئن باش ازت ناراحت نمیشیم . ده تا گلم خراب کنی بازم واسه ما افشین آقای گلی :*

 • كامران ارتش سرخي گفت:

  من كه از بازي امروز حال كردم خداييش. آقاي ميلاد ق الان ميگي آفرين فرشاداسماعيل زاده ديگههههه
  بابا ايولا خدايش
  بگذريم
  خداروشكر تيممون برد.لطفا بازهم از تيم و بازيكنا فقط و فقط حمايت كنيم
  واقعا غيرتي بوديد دم همتون گرم

 • اشکان غایبی ساسانی/مژده ی صعود سپیدرود و داماش رشت در پایان فصل/Www.nasha.blogfa.com گفت:

  زنده باد افشین چاووشی مرد تمام نشدنی فوتبال رشت

 • hamidjavan گفت:

  بازیکنان خوبمون تو فصل پیش مثل مثل یزدانی یا اسماعیل زاده امروز نشان دادند ثبات چه کمکی به تیم بکنه با امدن فردوسی دیگر بازیکن فصل پیش ضرب آهنگ تیم بهتر شد الماس خاله هم امروز خوب بود اما کاملا” امروز هم مثل بازیهای قبل جالی عماد حس شد کاش که به هر زحمت و قیمتی بودحفظ میشد حتی جبار دادفر هم میتونست امسال به ما کمک کنه ما پارسال تنوستیم کارهایی خوبی تو تیم بکنیم و امسال نباید همه چیز خراب یا عوض میکردیم باید نقاط ضعف پوشش داده می شد. ما بعد هفت هفته دوباره میریم سراغ حسینی به عنوان گلر که فصل پیش هم بود.نباید به خاطر چند بازی پایانی فصل همه چی را خراب میکردیم. اما از خریدهای امسال هم پورعمران خوبه- میری هم بد نیست. ابوذر رو گل دوم بد افساید پر کرده بود. بعد گل اول حرکات علی نظر دیدم به داداشم گفتم الان گلو میخوریم. شانس آوردیم گل دوم زود زدیم البته تاحدی تصادفی. وگرنه باخته بودیم. اول راه هستیم انشالله با برگشت مصدومان تیم بهتری میشیم مشکل افشین هم یه سال بازی نکردن و نیمکت نشین بودنش تو داماش هست همان مشکل یه بازیکن دیگه خط حمله است که سال پیش اصلا” هیچ تیمی نبود و احتمالا” امسال اصلا” به کارمون نیاد. فوتبال قشنگیش اینه که نه به شهرت نه به اسم رسم ونه به گذشته بازیکن نگاه میکنه همه چی داخل زمین اتفاق می افته. افشین باید گذشته را فراموش کند مثل یه جوان دوباره تلاش کنه خودشو اثبات کنه فارغ از اینکه چقدر فشار روش هست

 • حمزه گفت:

  درود بر تیم جنگنده ی سپیدرود و هواداراش.کاش اونایی که موقعیت دارن بیان استادیوم و تیمو تشویق کنن چون این تیم واقعا لیاقت تشویقو داره.هر کی میگه نه بره بازیاشو ببینه

 • علی گفت:

  بازهم مرحبا حامد پورعمرانی که با آمدنش ظرف بیست دقیقه تیم به حرکت افتاد ماشااله به این جوان خوش آتیه .ضرب پایش و سانترهایش واقعا دفاع تیم مقابل را ازهم می پاشه

 • علی گفت:

  یاد بازیهای حمیدخان منصوری هم بخیر چه توپهای مرده ای را در هوا و زمین به گل تبدیل می کرد الان هم متواضعانه در خدمت تیم محبوبش است دست مریزاد

 • مهرشاد گفت:

  ترکیب سپیدرود:سید محمد حسینی، ابوذر رحیمی، محمدرضا الماسخاله، افشین عشوری زاد، میثم تهی دست، محمد همرنگ (از دقیقه ۶۹ میثم فردوسی)، سیدمحمد میری، میعاد یزدانی، میثم میرپسندیده (از دقیقه ۵۹ حامد پورعمرانی)، افشین چاووشی، حامد حاجتی ( از دقیقه ۶۰ فرشاد اسماعیل زاده).
  گلها:فرشاد اسماعیل زاده دقیقه ۷۵-افشین عشوری زاد دقیقه ۸۳- میعاد یزدانی ۸۶
  هفته هشتم رقابتهای لیگ دو عصر امروز برگزار شد و سپیدرود موفق شد در دیداری دشوار و نفس گیر حریف خود پیام وحدت را مغلوب کند و موقتا به صدر جدول برسد.در این بازی که در هوای آفتابی رشت و از ساعت ۱۴:۲۰ در ورزشگاه دکترعضدی برگزار شد و در نهایت سرخ پوشان رشتی دو بار عقب افتادگی را جبران کردند و سه امتیاز حساس را نصیب خود کردند تا برای برگزاری سه دیدار سخت متوالی بیرون از خانه با روحیه بهتری مهیا شوند.کادرفنی در این بازی نسبت به بازی با توسعه کیش با چهار تغییرترکیب اصلی خود را چیده بود.مصدومیت هادی تامینی و هادی موسوی دو مداقع اصلی تیم موجب شده بود که میثم تهیدست به اجبار در قلب دفاع به همراه افشین عشوری زاد به میدان برود که البته زوج چندان موفقی در این بازی نشان ندادند و پیام وحدت تقریبا از چهار موقعیتی که به دست اورد دو موقعیت خود را تبدیل به گل نمودند.ضمن اینکه برای اولین بار در این فصل سید محمد حسینی به جای بهنام لایقی فر در ترکیب اصلی قرار گرفته بود.سپیدرود بعد از دریافت گل نخست در دقیقه ۲۵ در نیمه اول چندین موقعیت صد در صد به دست آورد که با بی دقتی محض در دو قدمی دروازه موفق نبودند.حامد حاجتی و میعاد یزدانی و چاوشی در این نیمه سه موقعیت عالی را به ثمر نرساندند تا نیمه اول با همان تک گل به سود پیام به پایان برسد.در حالی که به نظر می رسید در نیمه دوم سپیدرود برای زدن گل مساوی بی تابی کند ولی موقعیت چندانی نصیب سپیدرود نشد تا اینکه در دقیقه ۷۵ فرشاد اسماعیل زاده روی جایگیری مناسب خود موفق بشود با صربه سر قفل دروازه مشهدی ها را باز کند.در حالی که هنوز خوشحالی تماشاگران و بازیکنان سپیدرود به پایان نرسیده بود روی یک ضدحمله و اشتباه مدافعان میانی دروازه سپیدرود برای بار دوم باز شد تا مجددا ورزشگاه غرق سکوت شود.دقایقی بعد روی یک ضربه رفت و برگشت ضربه نه چندان محکم عشوری زاد با اشتباه دروازه بان پیام وارد دروازه شد تا بازی مساوی شود.سپیدرود بعد از گل دوم نیز مجددا حمله کرد و این بار میعاد یزدانی برای چندمین بار در این فصل به داد سپیدرود رسید و روی یک صربه فنی و بسیار زیبا دروازه پیام را برای بار سوم باز کند تا ورزشگاه منفجر شود.در لحظات پایانی افشین چاوشی مهاجم با تجربه سپیدرود دو موقعیت صد در صد را در دو قدمی دروازه نتوانست گل کند تا بازی با همان نتیجه ۳-۲ به پایان برسد.بردیم در روزی که چندان خوب بازی نکردیم و در بسیاری از صحنه ها تعداد پاس های سپیدرود حتی به چهار پاس سالم هم نمی رسید.سپیدرود با توجه به توقف شاهین بوشهر در خانه و برگزاری بازی فولاد نوین در روز دوشنبه موقتا به صدر جدول رسید.
  سایر نتایج:
  صنعت ساری ۱ – ۱ شهرداری ارومیه
  خلخال دشت ۲ – ۰ رهپویان رضوانشهر
  شاهین بوشهر ۰ – ۰ توسعه کیش
  الوند همدان ؟ – ؟ فولاد ب اهواز(فردا برگزار می شود)

  http://www.roodesepid.com
  رودسپید تنها سایت هواداران سپیدرود مردمی(تشکل مستقل هواداران سپیدرود)

 • اشکان غایبی ساسانی/مژده ی صعود سپیدرود و داماش رشت در پایان فصل/Www.nasha.blogfa.com گفت:

  آقایان میلاد ق و عیسی شما کی هستید که از افشین چاووشی ایراد میگیرید.هر کی میخواد اسم این اسطوره ی فوتبال رو بیاره اول دهنشو آب بکشه.حرمت چاووشی بسیار بالاتر از مغز …. بعضی هاست

 • houshang گفت:

  برد شیرین سپیدرود را به همه هواداران این تیم مردمی تبریگ میگم.امیدوارم تیم سپیدرود در بازیهای سخت خارج از خانه هم امتیازات لازم را بگیرد و قلب هوادران را شاد کند.

 • reza گفت:

  امروز مگه سهیل مصدوم بود که جزو18 تا نبود

 • اشکان غایبی ساسانی/مژده ی صعود سپیدرود و داماش رشت در پایان فصل/Www.nasha.blogfa.com گفت:

  مهندس دیدار لطفا درد دل ما رو تایید کن دیگه.خسته شدیما

 • omid گفت:

  چاوشی در حد 90 دقیقه نیست درسته دوستش داریم اما با این وضع خراب کردن توپا دور بعد نتیجه نمیگیریم دور بعد تو هر بازی یه تک به تک هم گیر بیاد زوره نزنی باختی پارسال عماد اون همه گل زد یدئنه توپ جلو اراک رو نزد اوت شد تعارف نداریم باکسی بحثه سپیدروده نه بازیکن و سابقه فورواردی که نتونه گل بزنه باید یا تعویض بشه یا انقدر تو تمرینا قوی کار کنه تا ورق برگرده رک بگم با این وضع موجود فوروارد گلنزن دور بعد باز عقب میمونیم باید از همین الان فکر چاره بود وگرنه اخر فصل بازم حرت میشه اونموقع دیگه نوشدارو بعد سهراب بیفایدست واقعا دلم برای عماد تنگ شده هفته دیگه با اراکیا میاد رشت باید تشویقش کنیم گرچه کاش جای اراک اقلا جای دیگه ای میرفت اراک رقیب ما بود

 • omid گفت:

  اخرین باری که تو عضدی از یه فوتبال لذت برده بودم بازیه داماش سپاهان بود که 2 یک زدیم امروز بعد سالها لذت بردیم مخصوصا از بازیه شماره 23 چقدر این بازیکن باهوشه امیدواریم روز به روز پیشرفت کنه فوق العلادست امسال نجفی هم تو داماش عالی بوده

 • فرهادسپيدرود گفت:

  سلام به همه ابراران..خيلي موقعيت داشتيم سوار بازي بوديم و برديم…وليييييييييي خيلي بد بوديم…دفاع ما با نبودن هادي موسوي اسيب پذير بود…و فرشته نجات سپيدرود فقط و فقط حامد پورعمراني(23)…دو سانتر دقيق از حامد كه دوميش با ضربه سر فرشاد گل شد…تو وسط زمين يه هافبك مكمل واسه همرنگ ميخوايم اينجوري همرنگ تنها هستش و تو ميانه زمين قافيه رو باختيم…زنده باد ارتش سرخ

 • فرهادسپيدرود گفت:

  تيم كاشمر واقعا چرك و كثيف فوتبال بازي ميكرد..با اين حال ارتش سرخ موفق شد پيروز بشه…دم افشين چاوشي هم گرم كه خيلي با تعصب و جنگنده بازي كرد…افشين خان امروز گل نزدي ولي اين باعث نميشه كه گلهاي زيادي رو كه زدي از ياد ببريم خصوصا شوت 40 متري به م.ل.و.ا.ن و هتريك جلوي قويترين استقلال اونم تو تهران…زنده باد افشين 30 ثانيه

 • اشکان غایبی ساسانی/مژده ی صعود سپیدرود و داماش رشت در پایان فصل/Www.nasha.blogfa.com گفت:

  حالا کی آفتاب پرسته فرهاد خان.یه بار میگی اینجا سایت سپیدروده حرف از داماش نباشه بعد اینجا میای از داماش میگی.
  یه بار میگی ایران سرای من نیست این یعنی وطن فروشی تو.در ادامه میگی دنیا فقط رشت.بعد درجای دیگه که من از کشتار زنان و کودکان بی گناه فرانسوی می نالم ایران ایران میکنی.
  دم خروس رو باور کنیم یا‌‌….
  به خدا که تعادل روانی نداری.
  مدرک تمام این گفته هات در همین سایت موجوده.
  دوستان هر کی خواست تاریخشو بگم بره توی همین سایت نگاه کنه

 • اشکان غایبی ساسانی/مژده ی صعود سپیدرود و داماش رشت در پایان فصل/Www.nasha.blogfa.com گفت:

  فرهاد خان افشین چاووشی ریشه اش داماشیه.یعنی اونی که جنابعالی دشمن محسوب میکنه.چی شده اومدی سمت ما و داماشی شدی؟یه کم تعادل روانی هم خوب چیزیه

 • محمد طاهر گفت:

  با سلام دیروز بازی قشنگی بود احسنت به همت وغیرت بازیکنان تیم سپیدرود .تعویض های که انجام شد خیلی عالی بود بخصوص شماره 23 حامد پورعمران که دو تا پاس گل داد و دو سه تا موقعیت گلزنی با پاس های قشنگش ایجاد کرد .

 • صدراسپيدرودزلزله گفت:

  واقعا بعضي ها بادبه پرچم هستنااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.يه روز بازيكن تخريب ميكنن تا اون بازيكن گل ميزنه ميگن بهه بهه چهه چهه
  بهرحال موفق باشيد سپيدرودي ها به اميد برد از اهواز

 • محمد طاهر گفت:

  حامد پورعمرانی بازیکن شمار 23 کشف آقای مایلی کهن از تیم شهرداری لنگرود سابقه بازی گهر درود و صبای قم وداماش گیلان در لیگ برتر .فوق العاده هست پاساش فوق الهاده هست .

 • حامد گفت:

  كل تيم زحمت كشيدن حتي اون بازيكناني كه بازي نكردن.ماشاالله به غيرت كادرفني. نيمكت. بازيكنان. تماشاگران خون گرم

 • فرهادسپيدرود گفت:

  اشكانك اگه اون متني رو كه من در مورد داماش شهرم حرفي زدم رو نتوني نشون بدي مرد نيستي…وقتي كم مياري مجبور ميشي دروغ بگي…اينجا خواسيتم بهت بفهمونيم كه اگه ادعادي تعصب و غيرت داري نباس سنگ ان زلي رو به سينه بزني..اينجا رشت هستش اينم سايت سپيدرود رشت