وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

سپیدرود رشت سه – کارای شیراز دو: باورم نمی شه! / دراماتیک ترین بازی سال

لحظات دراماتیک مسابقه از راه رسید و با آمدن کاپیتان حق شناس دو گل پیاپی در دقایق 91 و 93 وارد دروازه کارا کرد تا یک پیروزی رویایی برای سپیدرود رقم بخورد و سپیدرود همچنان امید نخست صعود از گروه نخست باشد.

سپیدرود 3 (حامد حاجتی دقیقه 30، سهیل حق شناس دقایق 91 و 93 ) – 2 (دقیقه 15 سهیل نیک نام، مرتضی سنجانکی دقیقه 64)  کارا

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – یکشنبه پنجم اردی بهشت ماه نود و پنج – هفته هفتم دور نهایی لیگ دسته دوم آزادگان – گروه دوم

ساعت: 16:45 – ورزشگاه عضدی رشت

تماشاگر: ده هزار نفر.

photo_2016-04-24_17-47-23

داور: داود محرابی.

کمک داوران: محمد شاکر ، مسلم رحیم خانی.

داور چهارم: امید جمشیدی.

کارت زرد:

علی محمد چراغی دقیقه 65، وحید نورمحمدی دقیقه 73 (کارا) – میعاد یزدانی دقیقه 75 (سپیدرود)

اخراج: وحید نورمحمدی دقیقه 90 (کارا)

سپیدرود رشت:

photo_2016-04-24_17-47-21

سید محمد حسینی، سید هادی موسوی، هادی تامینی، محمدرضا الماسخاله، شایان مصلح (از دقیقه 75 سهیل حق شناس)، محمد همرنگ، میثم فردوسی، حامد پورعمرانی (از دقیقه 53 فرشاد اسماعیل زاده)، حامد حاجتی، میعاد یزدانی، افشین چاوشی (از دقیقه 60 محمد دادرسی).

سرمربی: فرشاد پیوس.

کارای شیراز:

photo_2016-04-24_17-47-25

داوود اژدری، سید کاظم رحمانی، احسان راستی، محمد هادی سقایی، سیامک کشاورز (از دقیقه 88 سیامک کشاورز)، سهیل نیک نام، محمدرضا فیروز زاده، علی محمد چراغی (از دقیقه 81 بهروز هوشمند)، وحید نورمحمدی، مراضی سنجانکی (از دقیقه 74 حمیدرضا یزدانی)، سعید زارع.

سرمربی: قاسم غلامزاده.

شرح بازی:

سپیدرود پس از کسب شش امتیاز شیرین از مصاف با شهرداری چی های بندرعباس حالا در رشت به مصاف کارای شیرازی می رود که آخرین کورسوی امیدش را در کسب امتیاز در این بازی می بیند. سپیدرود در این مسابقه دو بازیکنش به نام های میثم پسندیده و میلاد پورمحسن را به سبب مصدومیت در اختیار نداشت.

سپیدرود از 21 مهرماه 93 تا امروز بیشتر از 560 روز است که در ورزشگاه عضدی نباخته با فرشاد پیوس تا اینجا صاحب رکورد منحصر به فرد 10 امتیاز از چهار بازی شده است و امروز در صورت کسب پیروزی با توجه به دو بازی خانگی در برابر تنها یک بازی خارج از خانه شانس نخست صعود از گروه دوم را در دست خواهد داشت.

نیمه نخست:

مسابقه در نیمه نخست با میدان داری و حملات همه جانبه سرخ پوشان همراه شد و خیمه ده دقیقه سپیدرودی ها که حاصلش چند موقعیت پیاپی بود در نهایت ره به جایی نبرد تا در یک ضد حمله کارا بتواند با یک گل در دقیقه 15 از میزبان پیش بیفتد.

پس از گل فشار گسترده سپیدرودی ها در نهایت موجب شد تا در دقیقه 30 مسابقه به تساوی کشیده شود. در نهایت علی رقم حملات گسترده سرخ پوشان نیمه نخست با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

نیمه دوم:

نیمه دوم را دو تیم بدون تغییر آغاز کردند و به مانند نیمه نخست با حملات سپیدرودی ها مسابقه آغاز شد.

سه تعویض تهاجمی فرشاد پیوس ذر نیمه دوم هر چند بار هجومب به سرخ پوشان داد اما در ضد حمله ها سپیدرود به مانند نیمه دوم ضعیف ظاهر شد و از همان ضد حمله هم گل دریافت کرد.

حملات پی در پی سپیدرود پس از دریافت گل از کارا یکی پس از دیگری ره به جایی نبرد.

تا اینکه لحظات دراماتیک مسابقه از راه رسید و با آمدن کاپیتان حق شناس دو گل پیاپی در دقایق 91 و 93 وارد دروازه کارا کرد تا یک پیروزی رویایی برای سپیدرود رقم بخورد و سپیدرود همچنان امید نخست صعود از گروه نخست باشد.

دقایق حساس:

photo_2016-04-24_17-47-18

دقیقه 1 ضربه ارسالی کرنر میعاد یزدانی با ضربه سر افشین چاووشی با فاصله میلی متری پس از برخورد با پای مدافعان کارا به کرنر رفت.

دقیقه 33 سانتر میثم فردوسی درون محوطه جریمه به افشین چاووشی رسید که نوک پای افشین با فاصله اندک به خارج رفت.

دقیقه 41 شوت میعاد یزدانی از درون محوطه جریمه در حالی که تنها یک نوک ضربه از سوی حاجتی را نیازمند بود تا گل دوم سرخ پوشان به ثمر برساند، ره به جایی نبرد.

دقیقه 55 شوت وحشتناک میعاد یزدانی در واپسین ثانیه با نوک انگشتان اژدری راهی کرنر شد.

دقیقه 58 سانتر مواج محمدرضا الماسخاله درون محوطه شش قدم با ضربه سر افشین چاووشی راهی به دروازه پیدا نکرد.

دقیقه 68 در حالی که میعاد یزدانی و فرشاد اسماعیل زاده در موقعیت دو به یک با دروازه بان کارا بودند توچ توسط اژدری راهی کرنر شئ

دقیقه 81 دقیقه داور گل میعاد یزدانی را در صحنه ای مشکوک آفساید اعلام کرد.

شرح گل:

سپیدرود 0-1 کارا: یک پاس تودر به عمق خط دفاع سپیدرود با جا ماندن دفاع به گمان آفساید به سهیل نیک نام رسید و او در حالت تک به تک موفق شد تا گل برتری مهمان را به ثمر برساند.

photo_2016-04-24_17-47-16

سپیدرود 1-1 کارا: پاس تود در میعاد یزدانی به شایان مصلح رسید که در ابتدا توسط دفاع برگشت داده شد و توپ ریباندی را حامد حاجتی به زیبایی وارد دروازه کارا کرد.

سپیدرود 1-2 کارا: توپی که درون محوطه جریمه توسط بازیکنان سپیدرود لو داده شد در یک ضد حمله به مرتضی سنجانکی رسید تا در حالت تک به تک بتواند گل برتری کارا را به ثمر برساند.

سپیدرود 2-2 کارا: سهیل حق شناس موفق شد تا از یک توپ مرده یک موقعیت طلایی بسازد و با درگیری با مدافعان مهمان گل تساوی بخش سپیدرود را به ثمر برساند.

سپیدرود 3-2 کارا: پاس کوتاه میعاد یزدانی کنج نقطه کرنر به فرشاد اسماعیل زاده داده شد و سانتر دقیق و فنی فرشاد درون محوطه شش قدم به کاپیتان حق شناسی رسید که در کمند سه مدافع کارا محاصره شده بود و شاید به جیز سهیل دوست داشتنی کمتر مهاجمی در آن صحنه توانایی به ثمر رساندن یک گل سه امتیازی را داشت.

اتفاق ویژه:

photo_2016-04-24_17-47-28

1) هواداران سپیدرود از ابتدای بازی با فریادهای اولادی روحت شاد، یاد بازیکن فقید فوتبال ایران را گرامی داشتند. بازیکنان سپیدرود نیز در این مسابقه با بازوبند مشکی وارد زمین شدند و بنرهایی از سوی باشگاه سپیدرود به این مناسبت در ورزشگاه نصب شده بود و ابتدای مسابقه با یک دقیقه سکوت به این مناسبت آغاز شد.

2) جایگاه ویژه عضدی در روز خاص فوتبال رشت آنقدر شلوغ و پر ازدحام بود که بسیاری از چهره های خاص قید نشستن در جایگاه را زدند و به میان خیل مشتاق هواداران رفتند.

مهندس کوچکی نژاد نماینده مردم کلانشهر رشت در مجلس شورای اسلامی، بهمن صالح نیا بنیانگذار باشگاه ملوان، استاد احمد صومی از بنیانگذاران سپیدرود، فرامرز الماسخاله رییس هیات فوتبال گیلان، حاج محمود باقری و مهندس علوی اعضای هیات مدیره و شورای شهر رشت، مهرزاد نوغانی پیشکسوت سپیدرود، از جمله مهمانان ویژه این روز خاص بودند.

photo_2016-04-24_17-47-13

3) حاحمد حاجتی پس از به ثمر رساندند گل تساوی سرخ پوشان پیراهن شماره 18 سپیدرود را به یاد میثم میرپسندیده بازیکن ارزشمند ارتش سرخ که در مسابقه هفته گذشته این تیم با شهرداری بندرعباس دچار آسیب دیدگی شدید شد را به دست گرفت تا خبر از اتحاد و همدلی رشتی ها بدهد.

سپیدرود رشت سه – کارای شیراز دو: باورم نمی شه! / دراماتیک ترین بازی سال
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

18 دیدگاه ارسال شده است

 • آرمان گفت:

  واااااااای خدااااا عجب بازی ششششددددد
  دقیقه 90 و 92 دو تا گل از سهیل آقای گل
  عشق است سپیدروووووووووووود
  بازم بردیییییییم

 • رضا شروین گفت:

  عشق یعنی سرخی تا ابد
  سپید رود تا پرسپولیس
  از بی کرانه های خزر تا آقای گل همیشه تاریخ فرشاد پیوس
  تبریک به همه

 • آرمان گفت:

  امروز سپیدرود مارو دق داد و خداییش اونقدرا خوب نبودیم!!!
  اما باز هم شکر که بازیکنان با تجربمون دقایق پایانی بازیرو برگردوندن و تونستیم پیروز از زمین خارج بشیم
  حالا سه هفته نفسگیر داریم که حریفامون هم دارن پا به پا مارو دنبال می کنن
  عــــشـــق است ســــپیدرود

 • sadegh_asheri گفت:

  تی نامه ره بیمیرم سهیل حق شناس. غیرت قوربان بشم آبرار جان. بلامیسر جانه بیمیرم

  خدااااااااااااااا تی نام قوربان. دو گلللللللللللل از کاپیتان ارزشی و اسطوره سپیدرود در دیقه 91 و 92!!!!! یا خدااااااااا تی قوربان بشم

  تبریک به همه هواداران خونگرم و بازیکنان و کادر و مدیریت باغیرت باشگاه سپیدرود عزیزم. مخصوصاً دست همه هوادارانی و که رفتن ورزشگاه و تیممون و تنها نذاشتن رو میبوسم.
  گیله مردان شیمی غیرت قوربان

 • مهیار گفت:

  درود بیکران بر شیر بچه های با تعصب و با غیرت ارتش سرخ که به وجودشان افتخار می کنیم. فاصله زیادی تا لیگ یک نمانده و خوب می دانیم که سپیدرود با قدرت و صلابتی که دارد به لیگ یک صعود خواهد کرد . پس ، لیگ یک آماده باش که ارتش سرخ رشت می آید .
  این برد شیرین بر همه هواداران مبارک

 • مهدی رضایی گفت:

  باسلام.من اهل رشت هستم کنار همین ورزشگاه عضدی ای کاش تیم سپیدرود دفاع خوبی داشته باشه و بتونه توپ هارو خوب دفع کنه من بیشتر بازیامون رو میبینم متاسفانه موقیعت خوبی به دست میاریم اما زمان حمله جا گیری خوبی نداریم و ضما فوتبال کاری تیمی هستش با 11 نفر. پاس سالمو به دست اوردن موقعت عالی .وفقط به سانت کردن و هد زدن اکتفاع نکنیم . با تشکر

 • مهدی رضایی گفت:

  تبریک میگم به تمام تماشاگران عزیز رشتی.

 • علیرضا گفت:

  تبریک تبریک تبریک تبریک….تبریک به من تبریک به تو تبریک به همه
  انشاالله 26 اردیبهشت جشن صعود 20هزارنفری در عضدی برگزار میشه

 • محمد گفت:

  کاپیتان?

 • javad Nikraveshh گفت:

  سپیدرود عاشقتمممم

 • pouyan گفت:

  ایران فقط سپیدرود
  سهیل اقای گل .. خدایا از آفرینش سهیل ممنووووووووونیم

 • سعید سالاری گفت:

  واااای باور نکردنیه. بچها دمتون گرم پرچمو بردین بالا مثل همیشه.سهیل جان حقا که اسطوره ای. دم همه تماشاچیا هم گرم.

 • علیرضا اسدی نژاد گفت:

  سهیل امروز ثابت کرد که فوتبال همیشه به ستاره ها احتیاج داره ، کاری که بازیکنان معمولی در نود دقیقه نمیتونن انجام بدن ، ستاره ها در چند دقیقه باورپذیر میکنن

 • محمد گفت:

  بازیکنان وطرفداران سپیدرود خسته نباشید واقعا خیلی دمتون گرم ،متاسفانه امروز هم نتونستم از قزوین بیام بازی رو ببینم.
  به امید دو فصل بعد که ۳ تا نماینده از گیلان تو لیگ برتر داشته باشیم

 • omid گفت:

  بهترین بازیکن سپیدروود امروز هادی موسوی بود این بشر فوف العادست

 • فرهادسپيدرود گفت:

  تبريك به آبراران…فقط يك جمله به ذهنم رسيد كه امروز كاپيتن سهيل دقيقا همانند عشقم كاپيتن توتتي بود …بازگرداندن يك بازي از دست رفته

 • میلاد لاهیجانی گفت:

  تبریک خداروشکر که سپیدرود برد دم تماشاگرا هم گرم که بازم تو روز غیر تعطیل سپیدرود و تنها نمیزارن

 • محمد گفت:

  ی روز فوق العاده

  به امید جشن صعود در عضدی