وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

كاراى شيراز صفر – سپيدرود رشت صفر: موقعيت هاى از دست رفته / چه جورى نبرديم!؟

وب سايت رسمى باشگاه سپيدرود – يكشنبه پانزدهم فروردين ماه نود و پنج ، هفته چهارم مرحله نهايى ليگ دسته دوم آزادگان

ورزشگاه بعثت شيراز ، هوا: آفتابى، تماشاگر كمتر از دويست نفر!

داور: جمشید محمدی

كمك داوران: بهزاد پناهی، رضا حیدری

داور چهارم: احمد محمدی

بازيكنان سپيدرود رشت:

سيد محمد حسينى، سيد هادى موسوى، هادى تامينى، ميلاد پورمحسن، محمدرضا الماسخاله، محمد همرنگ، سيد محمد ميرى، ميثم ميرپسنديده (از دقيقه ٨١ امين تركاشوند)، ميعاد يزدانى، محمد دادرسى (از دقيقه ٦٦ حامد حاجتى)، فرشاد اسماعيل زاده ( از دقيقه ٧٦ حاحد پورعمرانى).

سرمربى: فرشاد پيوس.

بازيكنان كاراى شيراز:

مسلم حق شناس،  احسان راستى، سيد كاظم رحمانى، على عرب، محمدرضا فيروززاده، وحيد نورمحمدى، سعيد زارع، مجتبا عباسى ( از دقيقه ٦٥ سهيل نيك نام)، محمد هادى سقايى، مرتضى سنجانكى (از دقيقه ٧٣ رسول بهرامى)، بهروز هوشمند ( از دقيقه ٨٣ على محمد چراغى).

سرمربى: سعيد غلامزاده.

شرح بازى:

پس از نزديك به بيست روز تعطيلى ليگ دسته دوم به مناسبت جشن عاى سال نو، زنگ شروع مرحله نهايى ليگ آزادگان در هفته چهارم با مسابقه دو تيم سپيدرود با كاراى شيراز در حالى در ورزشگاه خالى از تماشاگر بعثت به صدا در آمد كه هر دو تيم با انگيزه هاى بسيار گام به اين مسابقه گذاشته اند.

از يك سو سپيدرود با توجه به قرعه مناسبى كه در چهار هفته پايانى در انتظارش است آمده تا با كسب يك نتيجه مطلوب فاصله خود را با رقيبان كم كند و در هفته هاى پايانى با خيال راحت بازى ها را دنبال نمايد و در طرف مقابل تيم كاراى شيراز كه از چهار بازى خود تنها دو امتياز اندوخته است، اين مسابقه خانگى را به چشم يكى از آخرين شانس هاى خود براى صعود مى بيند.

نيمه نخست:

مسابقه در ده دقيقه ابتدايى بيشتر در ميانه هاى زمين در جريان بود و دو تيم دو سه موقعيت نصف و نيمه بر روى دروازه يكديگر فراهم كردند كه مهمترين آن شوت از روى محوطه هجده قدم محمد دارسى در دقيقه 7 بود كه در دستان دروازه بان كارا جا گرفت.

شوت سركش دقيقه ١٧ ميعاد يزدانى مى توانست دروازه مهمان را باز كند، كه با با فاصله چند سانتى از بالاى تيرك افقى به خارج رفت.

در دقيقه ٢٠ مرتضى سنجانكى از داخل محوطه شش قدم مى توانست دروازه سپيدرود را باز كند كه توپ درون دستان سيد محمد حسينى جاى گرفت.

در دقايق ٢٠ تا ٣٠ تا حدى از افت و خيز مسابقه كاسته شد و جايش را به بازي فيزيكى دو تيم داد كه نتيجه اش خطاهاى پى در پى دو تيم و سوت هاى داور را به همراه داشت.

خطرناك ترين موقعيت براى كارا در دقيقه ٣٤ بدست آمد كه ضربه ى سر مجتبا عباسى از روى خط شش قدم در دستان سيد محمد حسينى جاى گرفت.

نخستين كرنر بازى در دقيقه ٣٧ براى سپيدرود بدست آمد كه البته حاصلى را براى پسران سرخ پوش شهرباران در بر نداشت.

در نهايت نيمه نخست با همان نتيجه بدون گل خاتمه يافت تا دو تيم براى نيل به پيروزى به سخنان مربيان در رختكن گوش بسپارند.

نيمه دوم:

در همان ثانيه نخست نيمه دوم فرشاد اسماعيل زاده در موقعيت تك به تك مى توانست گل برترى سپيدرود را به ثمر برساند كه در آخرين لحظه مسلم حق شناس دروازه بان كارا توپ را به سختي راهى كرنر كرد.

دو موقعيت پى در پى ديگر در دقايق ٤٧ و ٤٨ حكايت از آن داشت كه سپيدرود براى رسيدن به گل نيمه دوم را مصمم تر آغاز كرد كه شوت پورمحسن و ميرى البته درون دروازه مهمان جاى نگرفت.

در دقيقه ٥٧ دفع ناقص موسوى توپ زير پاى مجتبا عباسى افتاد كه شوت عباسى با اهتلاف راهى اوت شد.

شوت كات دار و مواج ميعاد يزدانى مى توانست گل برترى را براى ارتش سرخ رقم بزند كه دروازه بان كارا توپ را از گوشه ى سمت راست دروازه به بيرون فرستاد.

دو تعويض در دقيقه ٦٥ از سوى مربيان دو تيم به صورت همزمان صورت گرفت و سپيدرود با آوردن حاجتى سعى در هجومى كردن بيشتر از پيش بازى كرد.

در دقيقه ٨٣ شوت محكم سعيد زارع در دستان سيد محمد حسينى جاى گرفت و يك دقيقه بعد بازهم همين بازيكن با ضربه سر مى توانست تيمش را پيش بيندازد.

در ثانيه هاى آخر بازى نوك پاى هادى تامينى با بدشانسى تمام از بالاى دروازه به خارج رفت تا شانس هم در اين مسابقه از ارتش سرخ روى برگرداند و در نهايت اين مسابقه با نتيجه صفر بر صفر خاتمه يابد و با توجه به بازى هاى باقى مانده اميد در اردوى سرخ پوشان موج بزند.

اتفاق ويژه:

١- هواداران كم شمار شيرازى در ابتداى مسابقه به شدت فرشاد پيوس رو مورد تشويق قرار دادند.

٢- مسابقه با پنج دقيقه تاخير به دليل ايرادى كه داور ميدان از تور يكى از دروازه هاى ورزشگاه گرفت و زمانى براى مرمت آن نياز بود دير تر آغاز شد.

كاراى شيراز صفر – سپيدرود رشت صفر: موقعيت هاى از دست رفته / چه جورى نبرديم!؟
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

6 دیدگاه ارسال شده است