وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

یادداشت – سپیدرود برندی غیرقابل چشم پوشی

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – امروزه ورزش بعنوان پدیده ای موثر در جوامع بشری نقش بی بدیلی در تأمین سلامت جسم و روح و ایجاد شور و نشاط جمعی پیدا نموده است. بطور یقین در میان ورزش های قهرمانی ورزش فوتبال سرآمد و پیشرو در توسعه و گسترش فعالیت ها و اقدامات مرتبط بوده و رشد روز افزون فوتبال که امروزه بی شک می توان آن را یک صنعت رشد یافته تلقی نمود، خود دلیل روشن بر اهمیت آن است و لزوم توجه بیش از پیش مسئولین و متولیان جامعه به رفع مشکلات و برنامه ریزی لازم برای توسعه پیش نیازها و زیر ساخت های مربوطه اجتناب ناپذیر می باشد.

استان گیلان که از مهد قهرمانان و ورزشکاران شناخته شده در عرصه های گوناگون بوده در زمینه فوتبال نیز همواره توانمندی ها و استعداد های خود را با معرفی چهره های ارزنده، در این زمینه به نمایش گذاشته است، به نظر می رسد گام اول جهت برون رفت از وضع فعلی، توجه به داشته ها و اندوخته هایی است که در گذر زمان و با صرف انرژی بسیار فراهم شده و متأسفانه یکی از معضلات فعلی، معقول ماندن این سرمایه های  بی بدیل است.

چگونه می توان سخن از فوتبال گیلان گفت ولی اسمی از باشگاه قدیمی و ریشه دار سپیدورد به میان  نیاورد. کارشناسان امر به خوبی واقفند که ایجاد یک برند ورزشی که توانایی ایجاد انسجام و هم افزایی و شور جمعی را دارا باشد و نمونه آن را می توان در شهرهای صنعتی کشور سراغ گرفت. هم اکنون که استان گیلان برخوردار از چنین ظرفیتی می باشد منصفانه نیست که با بی توجهی از کنار این پتانسیل عظیم به سادگی عبور کرد و بهره برداری مناسبی از آن بعمل نیاورد.

باشگاه سپیدرود رشت با قدمتی نزدیک به نیم قرن شایسته توجه و سرمایه گذاری در جهت ارتقا و دستیابی به سطح اول فوتبال کشور می باشد. توجه به این نکته ضروری است که نام سپیدرود علی رغم همه فراز و نشیب ها و مشکلات اقتصادی و … توانسته است در پس این همه سال ها هویت و اصالت خود را حفظ نماید آن هم در شرایطی که بسیاری از باشگاه های ورزشی بدلیل مشکلات اقتصادی ناگزیر به تعطیلی یا تغییرات جدی در باشگه داری شده اند.

پس می توان با همیاری و معاضرت مردم که سرمایه اصلی این تیم ریشه دار و محبوب و مسئولین امر، قدم های موثر در جهت احیای نام بزرگ سپیدرود برداشت و با برنامه ریزی دقیق این تیم را به روزهای اوج آن نزدیک نمود.

با عنایت به مطالب مطروحه، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برخود فرض می داند در چارچوب امکانات موجود از هرگونه تلاشی که می تواند منجر به تقویت بنیه اقتصادی و زیرساخت های باشگاه محبوب سپیدرود گردد مضایقه نماید.

در پایان لازم است از تلاش های مستمر و صادقانه هیئت مدیره محترم باشگاه علی الخصوص جناب آقای پورمحسن و استاد احمد صومی که دلسوزانه به دنبال سربلندی ورزش استان می باشند  تقدیر و تشکر ویژه ای بنمایم.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

7 دیدگاه ارسال شده است

 • فرهادسپیدرود گفت:

  فقط تیتر و خوندم و دو خط اول متن رو ..آقا چشم بسته همه حرفهای شما درست…خب حالا راهکار چی هستش..شما و مجموعه شما چقد تعصب رو سپیدرود و شهر رشت دارین..اصل قضیه اینجا هستش

 • آرمان گفت:

  آقا قراره هزینه های تیم رو متقبل بشن؟؟؟
  خوب این حرفش یعنی چی؟
  فوتبال یعنی پول!!!
  پول قراره خرج کنه یا نه فقط حرف زد تموم شد رفت

 • sadegh_asheri گفت:

  با عنایت به مطالب مطروحه، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برخود فرض می داند در چارچوب امکانات موجود از هرگونه تلاشی که می تواند منجر به تقویت بنیه اقتصادی و زیرساخت های باشگاه محبوب سپیدرود گردد مضایقه نماید

  آقای رادنی سلام. ایشون فعل و اشتباه نوشتن باید مینوشتن مضایقه ننماید نه اینکه از تلاش مضایقه نماید! اصلاح شود. با تشکر آبرار

 • فرهادسپیدرود گفت:

  آبرار صادق سلام بلامیسر…درستش همونه که نوشته چون واقعا تو این 25 سال همه چیز رو از این تیم مضایقه نمودند…واین هم اوضاع تیم دیگر رشت داماش همیشه بحران

 • عباس گفت:

  سلام . من می دانم و از مسئولان باشگاه هم شنیدم آقای دکتر منتظری در این فصل و در روزهای سخت همیار باشگاه بوده و در این شرایط حساس هم پشتیبان باشگاه سپیدرود است . لطفا وقتی اظهار نظر می کنیم به جایگاه و شانیت آدم ها توجه بکنیم و فکر نکینم همه نظر خاصی دارند . این اعتبار این شخصیت هاست که برای سپیدرود هزینه می شود تا همچنان خروشان و جاری بماند .
  اهه بلا میسر تندی نکن

 • sadegh_asheri گفت:

  سلام آقا فرهاد عزیز. حق با شمایه آبرار جان. جان قوربان بشم

 • مسلم اكبري گورنداني گفت:

  درود برشما.ازاین جملات زیبا و قشنگ بسیار دیده ایم.بعد ازسالها شهر رشت در لیگ برتر دارای تیم شده است.وضعیتش را ببینید!!لطفا نیم نگاهی به تیم های تراکتور. سپاهان. فولاد و غیره داشته باشید.ما یک تیم داریم. تقریبا در رده ای دیگر ورزشی مثل والیبال و فوتسال حرفی برای گفتن نداریم.اگر تیم داشتیم برای اداره کردن تیمها حتما کشته می دادیم.جنگ مربیان .مالک و بازیکنان را ببیند.آیا مشکل تیم سفید رود نظر محمدی بود؟آیا مهدوی و حق شناس و دونفر گرجستانی و ارمنستانی. تیم سفید رود را به اوج می رسانند؟ببینیم و تعریف کنیم.