وبسایت باشگاه سپیدرود رشت
اختصاصی – برنامه دو هفته پایانی لیگ دسته دوم
وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – برنامه دو هفته پایانی لیگ دسته دوم در هفته های بیست و پنجم و ششم از سوی یازمان لیگ فوتبال ایرن اعلام شد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه سپیدرود رشت، برنامه هفته بیست و پنجم و ششم لیگ دسته دوم در دو گروه نخست و دوم به شرح زیر است:
هفته بیست و پنجم
سه شنبه ۸ تیرماه
میلاد مهر تهران – نفت امیدیه – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه شهدای اسلامشهر
شهرداری ماهشهر – مس شهربابک – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه شهدا ماهشهر
شهرداری بم – شهیدقندی یزد – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه فجر بم
سردار بوکان – شاهین بندرعامری تنگستان – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه باکری ارومیه
شمس آذر قزوین – پاس همدان – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
عقاب تهران – شهداء بابلسر – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه غدیر تهران
اترک بجنورد – نیروی زمینی تهران – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد
چهارشنبه ۹ تیرماه
سپیدرود رشت – علم و ادب تبریز – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه سردارجنگل رشت
فولادنوین اهواز – مس نوین کرمان – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
ویستا توربین تهران – ملی حفاری اهواز – ساعت ۲۰:۳۰ – غدیر تهران
آوالان کامیاران – شهرداری بندرعباس – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه ملک نیا سنندج
ایرانجوان بوشهر – اسپاد تهران – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه مهدوی بوشهر
شهرداری همدان – امید گناوه – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان
محتشم تبریز – نفت و گاز گچساران – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه توانا شهرداری تبریز
هفته بیست و ششم
دوشنبه ۱۴ تیرماه
مس شهربابک – عقاب تهران – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه شهدای مس شهربابک
شهیدقندی یزد – سردار بوکان – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه نصیری یزد
نفت امیدیه – اترک بجنورد – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه شهدای نفت امیدیه
نیروی زمینی تهران – شمس آذرقزوین – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه غدیر تهران
شهدا بابلسر – شهرداری بم – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه هفت تیر بابل
شاهین بندرعامری بوشهر – میلاد مهر تهران – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه مهدوی بوشهر
پاس همدان – شهرداری ماهشهر – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه حاجی بابایی تهران
چهارشنبه ۱۶ تیرماه
شهرداری بندرعباس – سپیدرود رشت – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
ملی حفاری اهواز – ایرانجوان بوشهر – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه تختی اهواز
اسپاد تهران – محتشم تبریز – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه کشوری تهران
علم و ادب تبریز – شهرداری همدان – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه توانا شهرداری تبریز
نفت و گاز گچساران – فولادنوین اهواز – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه شهدای نفت گچساران
مس نوین کرمان – اتحاد کامیاران – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه امام علی کرمان
امید گناوه – ویستا توربین تهران -ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه سراجی گناوه