وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

سپیدرود رشت یک – پاس همدان صفر: سپیدرود یکی زد ده تا نزد! / داور بازهم امان ما را برید!

سپیدرود رشت

1

پاس همدان

0
پانزدهم
یکشنبه 16 بهمن
استادیوم سردارجنگل
تماشاگر: 500 نفر
داور: مهدی احمدی
کمک داوران: اسماعیل رشیدی و پیمان رضایی
داور چهارم: علی شجاعی

سپیدرود پس از 3 هفته ناکامی توانست در یک بازی یک گله و یک طرفه تیم پاس همدان را با یک گل شکست دهد و بیش از 10 موقعیت طلایی را هم نزد و چندین پنالتی و یک اخراج هم از طرف داور خورده شد تا در نهایت علی رغم شایستگی تعداد گل هایش در این مسابقه از یک فزونی نکند. سپیدرود اگر مسابقه بعدی خانگی را هم به پیروزی برسد به کورس مدعیان باز می گردد. امید در دل شاگردان نظرمحمدی بازگشته است و می توانند دوباره شادی بخش خانه های رشتی ها شوند.

میلاد پورمحسن'26سپیدرود
سهیل رفیعی زاده'26پاس
نیما ظفریان'47پاس
مسعود فاغرلو'65پاس
میثم کریمی'70سپیدرود
نیما فلاح'89سپیدرود
نیما ظفریان'92پاس
صالح غلامی'95سپیدرود

ترکیب سپیدرود رشت

1احسان ضیایی

3میلاد پورمحسن

14سعید مرتضوی

66فربد بلوک باشی

29سیدحسین حق شناس

60ابوالفضل آذرنوشان

86امیرحسین صالحی

55سید احد شفیعی

9آرمان مردانی

77صالح غلامی

5معین تقوی

سرمربی: علی نظرمحمدی

تعویض های سپیدرود رشت
46

6میثم کریمی

60ابوالفضل آذرنوشان

60

88نیما فلاح

86امیرحسین صالحی

73

13علی بیجاری

29سید حسین حق شناس

80

10اسماعیل کیانی

14سعید مرتضوی

ترکیب پاس همدان

12علی رضا قره داغی

4امین کاشفی

7سهیل رفیعی زاده

10محسن وفایی

11مرتضی سنجابکی

13آرمین پناهی

16مسعود فاغرلو

18حانی نژاد تمیمی

21سعید فولادی

23نیما ظفریان

27نادر هوشیار

سرمربی: هادی گل محمدی

تعویض های پاس همدان
55

3محمد عنایتی

13آرمین پناهی

63

60حامد عبدالملکی

27نادر هوشیار

80

55مهدی میرزا آقاجانی

16مسعود فاغرلو

80

37سروش حیدری

21سعید فولادی

گزارش بازی

'15دو کرنر پی در پی توسط سپیدرود، در 10 دقیقه ابتدایی مهمترین اتفاق دقایق آغازین مسابقه بود که البته سودی برای میزبان نداشت.

'15ضربه ایستگاهی درست چسبیده به خط هجده قدم را میلاد پورمحسن مستقیم نواخت که مماس با تیرک افقی راهی خارج شد.

'18ضربه سر معین تقوی از روی خط شش قدم را علی رضا قره داغی درون آغوش گرفت.

'20اگر بگوییم خطای مسلم پنالتی بر روی امیرحسین صالحی خورده شد که انشالله به کسی بر نمی خورد!؟ بله باز هم یک پنالتی که به دلیل بی مبالاتی مدافع پاس در برخورد با صالحی روی داد و امیرحسین در داخل هجده قدم سرنگون شد از سوی داور نادیده گرفته شد.

'35شوت سرکش فربد بلوک باشی با فاصله کم از بالای دروازه پس همدان به بیرون رفت.

'40سانتر حسین حق شناس با ضربه سر آرمان مردانی همراه بود که توپ با فاصله اندک راهی اوت شد.

'46در همون دقیقه نخست نیمه دوم داور از یک هند مسلم پنالتی به سود سپیدرود داخل محوطه جریمه چشم پوشی کردو در یک حرکت محیرالعقول پس از چند رفت و برگشت توپ سوت زد و هند را پشت محوطه جریمه اعلام کرد!

'50با آغاز نیمه دوم سپیدرود بر روی دروازه پاس خیمه زد و دقایقی مسابقه یه صورت یک گله دنبال شد که البته ثمری برای میزبان در بر نداشت.

'55ارسال امیرحسین صالحی با ضربه سر خطرناک میثم کریمی همراه بود که به طرز عجیبی توپ با فاصله تندک راهی اوت شد.

'60پاس در عمق سعید مرتضوی در موقعیت تک به تک به صالح غلامی رسید که ضربه چیپ او را دروازه بان پاس با بدن دفع کرد و راهی اوت شد.

'68سانتر مواج میلاد پورمحسن با ضربه سر سعید مرتضوی در حالی که از خط دروازه عبور کرده بود و دروازه بان پاس از داخل دروازه توپ را با مشت بیرون کشیده بود اما داور وسط چنین اعتقادی نداشت و رای به ادامه بازی داد.

'700در نهایت علی رغم تمام اتفاقات بیرون زمین سپیدرود به گل رسید و این میثم کریمی تازه وارد بود که موفق شد تا به زیبایی گل برتری سپیدرود را به ثمر برساند.

'73تعلل آرمان مردانی در زدن ضربه آخر و سعید مرتضوی در یک پاس به عقب به فربد بلوک باشی رسید که شوت او از روی خط جریمه با فاصله راهی اوت شد.

'77فرار آرمان مردانی در عمق خط دفاع پاس تا داخل محوطه جریمه ادامه داشت و در حالی که می توانست یک پاس عرضی خوب برای غلامی بفرست با خطای مشکوک مدافع پاس توپ راهی کرنر شد.

'79توپی که با دست مدافع پاس برخورد کرده بود باز هم از سوی داور نادیده گرفته شد و پس از چند لحظه مکث از سوی کمک داور اعلام کرنر شد!

'93شربه سر اسماعیل کیانی بر روی یک ضربه آزاد که میثم کریمی نواخته بود با برخورد به مدافع پاس راهی کرنر شد.

'97در موقعیت تک به تک اسماعیل کیانی توسط مدافع پاس سرنگون شد که چون داور یکی بازیکن از پاس را اخراج کرده بود در قانونی نانوشته این یکی را چشم پوشی کرد!

حاشیه ها

سپیدرود در این مسابقه برای نخستین بار از دو بازیکن تازه خود به نام های سعید مرتضوی و احد شفیعی که در نیم فصل به این تیم پیوسته اند، سود برد. این در حالی است که کارت بازی مهیار نوری و نیما فلاح نیز صادر شده است.

در نیم فصل، سید علی یحیی زاده، فرید امیری، محمد سواری، میلاد نجفی و امیرحسین ناییج با فسخ قرارداد به صورت رسمی از سپیدرود جدا شدند. رضا عاشوری هم در این مسابقه به دلیل دریافت کارت قرمز در برابر اورکی، محروم بود.

عدم اجازه فیلمبرداری برای پخش زنده توسط حراست اداره کل ورزش و جوانان از آن اتفاقات جدید در ورزشگاه سردارجنگل بود که خداروشکر امروز این یک مورد هم در کنار سایر بلایای آسمان رخ داد که در نهایت با پادر میانی آقای آرمان مدیرکل فوتبالی ورزش و جوانان استان گیلان برطرف شد و هرچند به دلیل همین ناهماهنگی ها باشگاه سپیدرود از پخش زنده این مسابقه بازماند! حالا تصور کنید به جای جهانبخش آرمان اگر مدیرکل سابق بر مسند امور بود دیگر چه بلایی نازل میشد!

دروازه بان پاس برای وقتکشی خیلی زود شروع کرد و در کمتر از 20 دقیقه ابتدایی مسابقه 3 بار بر روی زمین دراز کشید تا بتواند برای پاسی که با 14 نفر به رشت آمده بودند زمان استراحت بخرد!

سپیدرود در این مسابقه با پیراهن جدی خود و با اسپانسر جدید (TPG)که یکی از شرکت های زیر مجموعه وزارت نفت بود به میدان رفت.

با توجه به اتلاف وقت بسیار زیادی که بازیکنان پاس انجام دادند داور در نیمه نخست تنها 4 دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد و در حرکتی جالب با اینکه نیمه دوم زمان تلف شده کمتری داشت بیش از 8 دقیقه اعلام زمان تلف شده کرد!

سپیدرود بر روی نیمکت از وجود میثم حسین پور، مهیار نوری، اسماعیل کیانی، صابر محمدی، علی بیجاری، ماهان سروی، نیما فلاح، علی رضا ربیع زاد و میثم کریمی سود می برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

1 دیدگاه ارسال شده است