نتایج هفته دوم لیگ دسته دوم فوتبال + جدول و برنامه هفته سوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته دوم رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال کشور با صدرنشینی آلومینیوم سازی اراک ،آذرخودرو نوین قم ،استقلال آبی ب تهران و خونه به خونه بابل پایان یافت.

نتایج کامل هفته دوم

شنبه 19 مهرماه

کارگربنه گز بوشهر 0 – 1 استقلال آبی ب تهران

یکشنبه 20 مهر ماه
صنعت ساری 3 – 0 شهرستان اندیمشک (برگزار نشد)
کاسپین قزوین 0 – 0 کارون اهواز
سپیدرود رشت 0 – 1 خونه به خونه مازندران
سه شنبه 22 مهرماه

شهرک شهید مدنی اندیمشک – بهمن شیراز (برگزار نشد)

بعثت کرمانشاه 1 – 0 صنعت نوین آبادان

منطقه آزاد کیش 0 – 1 پیام وحدت مشهد

نسل ابومسلم مشهد 1 – 0 هامون سازه زاهدان
آذرخودرو نوین قم 2 – 1 ماشین سازی تبریز
آراد اصفهان 1 – 0 پرسپولیس گناوه
شهرداری جویبار 2 – 0 گرند بجنورد
هف سمنان 2 – 1 شهرداری زنجان
شهداي شهركرد – نماینده لرستان
شهرداري کامیاران 3 – 0 پرسپولیس شمال مازندران ( عدم حضور پرسپولیس )
شهرداری ارومیه 1 – 2 ایرانجوان خورموج بوشهر
نفت امیدیه 1 – 0 خلخال دشت
الوند همدان 0 – 0 شهرداری دزفول
ملی حفاری اهواز 2 – 2 پارس جم
تربیت ایلام 2 – 1 شهرداری یاسوج
مس سونگون ( ملی پوشان) 2 – 3 آلومینیوم سازی اراک

هفته سوم 29 مهرماه
هامون سازه زاهدان – منطقه ـآزاد کیش
پرسپولیس شمال مازندران- کارگربنه گز بوشهر
گرند بجنورد- الوند همدان
این دیدارها ساعت 15 آغاز می شود.
شهرستان اندیمشک -مس سونگون( ملی پوشان)
شهرداری یاسوج- پیروزی کامیاران
ایرانجوان خورموج- نفت امیدیه
پرسپولیس گناوه- شهداي شهركرد چهارمحال بختیاری
پارس جم جم- آذرخودرو نوین قم
خلخال دشت – تربیت ایلام
این دیدارها ساعت 15 و 15 دقیقه آغاز می شود.
شهرداری دزفول- سپیدرود رشت
صنعت نوین آبادان- نسل ابومسلم مشهد
شهرداری زنجان- شهرک شهید مدنی اندیمشک
این دیدارها ساعت 15 و 30 دقیقه آغاز می شود.
چهاشنبه 30 مهر ماه
پیام وحدت مشهد- ملی حفاری اهواز
خونه به خونه مازنداران – هف سمنان
آلومینیوم سازی اراک- کاسپین قزوین
استقلال آبی ب تهران- شهرداری ارومیه
بهمن شیراز- شهرداری جویبار
این دیدارها ساعت 15 و 15 دقیقه آغاز می شود.
شهداي شهركرد – صنعت ساری
کارون اهواز— آراد اصفهان
ماشین سازی تبریز- بعثت کرمانشاه
این دیدارها ساعت 15 و 30 دقیقه آغاز می شود.

جدول لیگ دسته دوم فوتبال کشورفصل 93/94

ليگ دسته دوم فوتبال کشور گروه A
بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتياز
1 آلومینیوم سازی اراک 2 2 0 0 5 3 2 6
2 کاسپین قزوین 2 1 1 0 3 1 2 4
3 صنعت ساری 2 1 0 1 4 2 2 3
4 شهداي شهركرد 1 1 0 0 2 1 1 3
5 ملی پوشان تبریز 2 1 0 1 4 4 0 3
6 آراد اصفهان 2 1 0 1 2 2 0 3
7 کارون خوزستان 2 0 1 1 1 2 1- 1
8 پرسپولیس گناوه 2 0 0 2 1 4 3- 0
9 شهرستان اندیمشک 1 0 0 1 0 3 3- 0
10 شهرستان كاشان
ليگ دسته دوم فوتبال کشور گروه B
بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتياز
1 آذرخودرو نوین قم 2 1 1 0 3 2 1 4
2 پیام وحدت مشهد 2 1 1 0 2 1 1 4
3 نسل ابومسلم مشهد 2 1 1 0 2 1 1 4
4 هامون سازه زاهدان 2 1 0 1 2 1 1 3
5 بعثت کرمانشاه 2 1 0 1 1 2 1- 3
6 پارس جم 2 0 2 0 3 3 0 2
7 ملی حفاری اهواز 2 0 2 0 3 3 0 2
8 ماشین سازی تبریز 2 0 1 1 3 4 1- 1
9 صنعت نفت آبادان 2 0 1 1 2 3 1- 1
10 منطقه آزاد کیش 2 0 1 1 1 2 1- 1
ليگ دسته دوم فوتبال کشور گروه C
بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتياز
1 استقلال آبی ب تهران 2 2 0 0 6 3 3 6
2 تربیت ایلام 2 2 4 0 0 2 2 6
3 شهرداری یاسوج 2 1 0 1 4 2 2 3
4 شهرداری کامیاران 2 1 0 1 6 5 1 3
5 خلخال دشت 2 1 0 1 3 2 1 3
6 ایرانجوان خورموج 2 1 0 1 3 3 0 3
7 کارگر بنه گز 2 1 0 1 2 2 0 3
8 نفت امیدیه 2 1 0 1 2 2 0 3
9 شهرداری ارومیه 2 0 0 2 2 5 3- 0
10 پرسپولیس شمال 2 0 0 2 0 6 6- 0
ليگ دسته دوم فوتبال کشور گروه D
بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتياز
1 خونه به خونه بابل 2 2 0 0 3 1 2 6
2 شهرداری جویبار 2 1 1 0 2 0 2 4
3 بهمن شیراز 1 1 0 0 3 2 1 3
4 هف سمنان 2 1 0 1 4 4 0 3
5 الوند همدان 2 0 2 0 0 0 0 2
6 شهرداری زنجان 2 0 1 1 2 3 1- 1
7 سپید رود رشت 2 0 1 1 1 2 1- 1
8 شهرداری دزفول 2 0 1 1 1 2 1- 1
9 گرند بجنورد 1 0 0 1 0 2 2- 0
10 شهید مدنی اندیمشک