اعلام برنامه هفته پنجم و ششم لیگ دسته دوم فوتبال کشور

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت، کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه دیدارهای هفته پنجم و ششم لیگ دسته دوم فوتبال کشور را اعلام کرد.

تیم سپیدرود رشت به دلیل کنارگیری گهر دورود از مسابقات لیگ دسته دوم در هفته پنجم استراحت خواهد داشت و در هفته ششم باید در جویبار به مصاف شهرداری این شهر برود.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، برنامه این دیدارها به شرح زیر است:

هفته پنجم-جمعه 16 آبان 93

صنعت نفت نوین آبادان-ملی حفاری اهواز –ساعت 14:45-تختی آبادان

کارون اهواز-صنعت ساری-ساعت 14:45-تختی اهواز

بعثت کرمانشاه-شاهین کیش-ساعت 14:45-انقلاب کرمانشاه

بهمن شیراز-گرند بجنورد-حافظیه شیراز-ساعت 14:30-حافظیه شیراز

شنبه 17 آبان 93

مسابقه سپیدرود رشت با گهر دورود در ورزشگاه دکتر عضدی رشت لغو شد.

شهرداری دزفول-هف سمنان-ساعت 14:45-مجدیان دزفول

شهرداری زنجان-الوند همدان-ساعت 14:45 کارگران زنجان

خونه به خونه-شهرداری (شهدا ) جویبار-ساعت 14:45-هفت تیر بابل

هامون سازه زاهدان-آذر خودروقم- ساعت 14- المپیک زاهدان
پیام وحدت مشهد-گاز فجر (پارس جنوبی ) جم-ساعت 14-تختی مشهد
کاسپین قزوین-شهدا شهرکرد-ساعت 14:30-رجایی قزوین
پرسپولیس گناوه-ملی پوشان تبریز-ساعت 14:30 -سراجی گناوه
شهرداری کامیاران-شهرداری ارومیه –ساعت 14:30-آزادی کامیاران
استقلال آبی ب تهران-تربیت ایلام-ساعت 14:30-سهند تهران
آلومینیوم اراک-آراد اصفهان-ساعت 14:30-امام خمینی اراک
شهرداری یاسوج-کارگر بنه گز-ساعت 14:30-تختی یاسوج
ایرانجوان خورموج-خلخال دشت اردبیل-ساعت 14:30-تختی خورموج
ماشین سازی تبریز-نسل ابومسلم رهپویان مشهد –ساعت 14:45 – تختی تبریز

هفته ششم-جمعه 23 آبان 93

شهرداری (شهدا) جویبار-سپیدرود رشت- ساعت 14:15-سراج کالا جویبار

بهمن شیراز-شهرداری دزفول-حافظیه شیراز-ساعت 14:30-حافظیه شیراز

الوند همدان-خونه به خونه مازندران-ساعت 14:45-مفتح همدان

گرند بجنورد-شهرداری زنجان-ساعت 14:45-تختی بجنورد

پیام وحدت مشهد-ماشین سازی تبریز-ساعت 14-تختی مشهد
صنعت ساری-کاسپین قزوین-ساعت 14:15-شهدا ساری
شهدای شهرداری شهرکرد-آراد اصفهان-شهدا شهرکرد-ساعت 14:30
اذر خودرو قم-صنعت نفت نوین آبادان-ساعت 14:30-حیدریان قم
ایرانجوان خورموج-شهرداری یاسوج-ساعت 14:30-تختی خورموج
شاهین کیش-نسل ابومسلم رهپویان مشهد-ساعت 14:30-المپیک کیش
پارس جنوبی جم-هامون سازه زاهدان-ساعت 14:30-تختی جم
ملی پوشان تبریز-کارون اهواز-ساعت 14:45-شهرداری (توانا) تبریز
خیبر خرم آباد-آلومینیوم اراک-ساعت 14:45-تختی خرم آباد
نفت امیدیه-شهرداری کامیاران-ساعت 14:45-نفت 1 امیدیه
شهرداری ارومیه-کارگر بنه گز-ساعت 14:45-تختی ارومیه
ملی حفاری اهواز-بعثت کرمانشاه-ساعت 14:45-اختصاصی حفاری اهواز
خلخال دشت اردبیل-استقلال آبی ب تهران-ساعت 14:45-تختی خلخال