برنامه کامل بازی های لیگ دو تا پایان دور رفت

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – کمیته مسابقات برنامه کامل بازی های لیگ دسته دوم را تا پایان دور رفت اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت و به نقل از سازمان لیگ فوتبال ایران، کمیته مسابقات برنامه هفته پنجم تا نهم لیگ دسته دو را به شرح زیر اعلام کرد:

هفته پنجم-جمعه 16 آبان 93

صنعت نفت نوین آبادان-ملی حفاری اهواز –ساعت 14:45-تختی آبادان

کارون اهواز-صنعت ساری-ساعت 14:45-تختی اهواز

بعثت کرمانشاه-شاهین کیش-ساعت 14:45-انقلاب کرمانشاه

بهمن شیراز-گرند بجنورد-حافظیه شیراز-ساعت 14:30-حافظیه شیراز

شنبه 17 آبان 93

مسابقه سپیدرود رشت با گهر دورود در ورزشگاه دکتر عضدی رشت لغو شد.

شهرداری دزفول-هف سمنان-ساعت 14:45-مجدیان دزفول

شهرداری زنجان-الوند همدان-ساعت 14:45 کارگران زنجان

خونه به خونه-شهرداری (شهدا ) جویبار-ساعت 14:45-هفت تیر بابل

هامون سازه زاهدان-آذر خودروقم- ساعت 14- المپیک زاهدان
پیام وحدت مشهد-گاز فجر (پارس جنوبی ) جم-ساعت 14-تختی مشهد
کاسپین قزوین-شهدا شهرکرد-ساعت 14:30-رجایی قزوین
پرسپولیس گناوه-ملی پوشان تبریز-ساعت 14:30 -سراجی گناوه
شهرداری کامیاران-شهرداری ارومیه –ساعت 14:30-آزادی کامیاران
استقلال آبی ب تهران-تربیت ایلام-ساعت 14:30-سهند تهران
آلومینیوم اراک-آراد اصفهان-ساعت 14:30-امام خمینی اراک
شهرداری یاسوج-کارگر بنه گز-ساعت 14:30-تختی یاسوج
ایرانجوان خورموج-خلخال دشت اردبیل-ساعت 14:30-تختی خورموج
ماشین سازی تبریز-نسل ابومسلم رهپویان مشهد –ساعت 14:45 – تختی تبریز

هفته ششم-جمعه 23 آبان 93

شهرداری (شهدا) جویبار-سپیدرود رشت- ساعت 14:15-سراج کالا جویبار

بهمن شیراز-شهرداری دزفول-حافظیه شیراز-ساعت 14:30-حافظیه شیراز

الوند همدان-خونه به خونه مازندران-ساعت 14:45-مفتح همدان

گرند بجنورد-شهرداری زنجان-ساعت 14:45-تختی بجنورد

پیام وحدت مشهد-ماشین سازی تبریز-ساعت 14-تختی مشهد
صنعت ساری-کاسپین قزوین-ساعت 14:15-شهدا ساری
شهدای شهرداری شهرکرد-آراد اصفهان-شهدا شهرکرد-ساعت 14:30
اذر خودرو قم-صنعت نفت نوین آبادان-ساعت 14:30-حیدریان قم
ایرانجوان خورموج-شهرداری یاسوج-ساعت 14:30-تختی خورموج
شاهین کیش-نسل ابومسلم رهپویان مشهد-ساعت 14:30-المپیک کیش
پارس جنوبی جم-هامون سازه زاهدان-ساعت 14:30-تختی جم
ملی پوشان تبریز-کارون اهواز-ساعت 14:45-شهرداری (توانا) تبریز
خیبر خرم آباد-آلومینیوم اراک-ساعت 14:45-تختی خرم آباد
نفت امیدیه-شهرداری کامیاران-ساعت 14:45-نفت 1 امیدیه
شهرداری ارومیه-کارگر بنه گز-ساعت 14:45-تختی ارومیه
ملی حفاری اهواز-بعثت کرمانشاه-ساعت 14:45-اختصاصی حفاری اهواز
خلخال دشت اردبیل-استقلال آبی ب تهران-ساعت 14:45-تختی خلخال

هفته هفتم پنجشنبه 29 آبان ماه ساعت 14
هامون سازه زاهدان- پیام وحدت مشهد
نسل ابومسلم رهپویان مشهد- ملی حفاری اهواز
هف سمنان- شهرداری جویبار
خونه به خونه- گرند بجنورد
ساعت 14 و 15 دقیقه
کارگر بنه گز- نفت امیدیه
شهرداری یاسوج- شهرداری ارومیه
آراد اصفهان – صنعت ساری
آلومینیوم اراک- شهدای شهرداری شهرکرد
کاسپین قزوین – ملی پوشان تبریز
پرسپولیس گناوه- خیبر خرم آباد
استقلال آبی ب تهران- ایرانجوان خورموج
ساعت 14 و 30 دقیقه
ماشین سازی تبریز- شاهین کیش
صنعت نفت نوین آبادان-پارس جنوبی جم
بعثت کرمانشاه- آذرخودرو قم
شهرداری کامیاران- تربیت ایلام
شهرداری زنجان- بهمن شیراز
سپیدرود رشت- الوند همدان ورزشگاه دکتر عضدی رشت

هفته هشتم پنجم آذر ماه ساعت 14
پیام وحدت مشهد- صنعت نفت نوین آبادان
صنعت ساری- شهدای شهرداری شهر کرد
استقلال آبی ب تهران – شهرداری یاسوج
گرند بجنورد- سپیدرود رشت ورزشگاه تختی بجنورد
هامون سازه- ماشین سازی تبریز
ساعت 14 و 15 دقیقه
ملی پوشان تبریز- آراد اصفهان
خیبر خرم آباد- کارون اهواز
آرادخودرو قم- نسل ابومسلم رهپویان مشهد
پارس جنوبی جم- بعثت کرمانشاه
پرسپولیس گناوه – آلومینیوم اراک
نفت امیدیه- شهرداری ارومیه
تربیت ایلام- کارگر بنه گز
خلخال دشت اردبیل- شهرداری کامیاران
شهرداری زنجان- شهرداری دزفول
الوند همدان- هف سمنان
ملی حفاری اهواز- شاهین کیش
ساعت 14
بهمن شیراز- خونه به خونه مازندران

هفته نهم چهارشنبه 12 آذر ساعت 14
آلومینیوم اراک – صنعت ساری
شاهین کیش- آذرخودرو قم
شهدای شهرداری شهرکرد- ملی پوشان تبریز
کاسپین قزوین – خیبر خرم آباد
هف سمنان- گرند بجنورد
شهرداری یاسوج- نفت امیدیه
خونه به خونه- شهرداری زنجان
کارگر بنه گز- خلخال دشت اردبیل
ساعت 14 و 15 دقیقه
کارون اهواز- پرسپولیس گناوه
شهرداری دزفول- شهرداری ( شهدا) جویبار
شهرداری ارومیه- تربیت ایلام
شهرداری کامیاران- ایرانجوان خورموج
صنعت نفت نوین آبادان- هامون سازه زاهدان
ماشین سازی تبریز- ملی حفاری اهواز
بعثت کرمانشاه- پیام وحدت مشهد
پنجشنبه 13 آذر ساعت 14
نسل ابومسلم رهپویان مشهد- پارس جنوبی جم
ساعت 15
سپید رود رشت- بهمن شیراز ورزشگاه دکتر عضدی رشت